Aktualita
12.9.2017 - Náborová akce "Pojď hrát hokej"
Náborová akce

Náborová akce "Pojď hrát hokej" opět zachvátila sportovní areál na Úvoze 

V pondělí 18. 9. 2017 se v našem klubu uskutečnila náborová akce "Pojď hrát hokej", která je vydařeným projektem Českého svazu ledního hokeje. Tato akce byla velice dobře mediálně prezentovaná, a tak se dal očekávat příchod spousty chtivých dětí s cílem zabavit se na ledě.
Dříve, než odbila půl pátá odpolední (začátek registrace), začal se vchod do zimního stadionu plnit malými dětmi, které postupně přicházely v doprovodu svých rodičů, či příbuzných. Celkem se akce zúčastnilo 40 dětí. Dále se na ledě předvedlo a zabavilo dalších 20 dětí – malých „bojovníků“ našeho klubu, které těm novým na ledě předvedly, co již umí.

 

Všechny děti obdržely při příchodu věcné dárky – zejména reprezentační dres, hokejku a další drobné upomínkové předměty, ať již z produkce ČSLH, tak i z našeho klubu.
Zatímco se děti bavily v šatně vybarvováním omalovánek s hokejovou tématikou a zkoušely si pod dohledem trenérů výstroj, rodiče dětí se přesunuli do zasedací místnosti Hokejové základní školy Úvoz, kde vyslechli prezentaci ledního hokeje a systém výchovy mládeže v našem klubu HCM Warrior Brno. Bezprostředně po skončení prezentace již byly děti, díky pomocnému personálu, připraveny ke vstupu na ledovou plochu.
V 17,30 děti spolu s trenéry a staršími hráči z našeho klubu vyjely na led. Na jedné třetině ledové plochy probíhal ukázkový vzorový trénink ročníku 2010 s ukázkou minihokeje. Na zbylé části ledové plochy se věnovali trenéři všem novým zájemcům o bruslení a lední hokej, a to tak, že si je rozdělili na jednotlivá stanoviště. Všechny děti si tak mohly vyzkoušet střelbu na cíl, honičky s míčem, bruslící dráhy mezi kužely a samozřejmě minihokej. Na závěr samozřejmě přišla i společná fotografie Během odchodu pak ještě rodiče dostávali doplňující informace o trénincích v našem klubu a těšili se na brzkou shledanou.


Děkujeme všem členům našeho klubu za povedenou akci, jejichž odměnou byl úsměv dorazivších dětí.

 

 

Radko Křivinka
Šeftrenér hokejové přípravky HCM Warrior Brno
[Author]