5.10.2017 - PODĚKOVÁNÍ MARTINOVI HAVLÁTOVI
PODĚKOVÁNÍ MARTINOVI HAVLÁTOVI

V srpnu proběhla v DRFG Aréně v Brně akce Martina Havláta, na které se rozloučil se svojí bohatou a úspěšnou kariérou. Na Martinův poslední zápas přijaly pozvání hvězdy jako Jarda Jágr, Tomáš Hertl,  Marek Židlický, Petr Čech nebo Radek Štěpánek.

Na tuto akci jsme byli pozváni i my, zástupci klubu HCM Warrior Brno, stejně jako další brněnské týmy Komety a Techniky, neboť výtěžek ze zápasu byl z poloviny určen na podporu mládeže v Brně formou zakoupení výstroje a z druhé poloviny pro Nadační fond Kometa.

Každý z klubů (Kometa, Warrior, Technika) dostal šek na částku 200.000 Kč na zakoupení hokejové výstroje. Vedení klubu HCM Warrior Brno rozhodlo, že nakoupí výstroje pro začínající malé hokejisty a brankáře a dále hokejové hole pro mladší a starší dorost, hrající nejvyšší soutěž v ČR.

Klub HCM Warrior Brno velice děkuje Martinovi Havlátovi, klubu HC Kometa group a.s. a všem lidem, kteří stáli za touto vydařenou akcí za možnost se aktivně zúčastnit tohoto benefičního zápasu, ale především za finanční podporu našich mládežníků.