14.2.2018 - Jaké jsou hokejové aktivity
Jaké jsou hokejové aktivity

Jaké jsou hokejové aktivity v Olympijském parku v Brně

Mezi hlavní atrakce dne patří hokejové zápasy dětí ročníků 2008 a mladších, které mezi sebou v různých věkových kategoriích hrají kluby Jihomoravského kraje. Nejstarší děti, hrají 4-4 na celé hřiště, mladší kategorie hrají tzv. minihokej na polovině v počtu hráčů 3-3. V utkáních nejde o výsledek, ale o prožitek dětí ze hry. Odměnou jim poté je dekorování Olympijskou medailí na pódiu. Zástupci Jihomoravských klubů poté během školního týdne připravili pro příchozí děti ze základních škol pestrý program na ledové ploše zaměřený na výuku bruslení a základy ledního hokeje. Doplňkovým programem byla také spontánní výuka základů hokeje pro děti a dospělé, které se zúčastnilo velké množství dětí, ale i řada dospělých.

Utkání našich dětí:

Pátek 9.2. Warrior – Kometa (ročník 2009 a 2011)

Pondělí 12. 2. Warrior – Kometa (ročník 2008)

Úterý 20. 2. Warrior – Technika (ročník 2010)

Pátek 23. 2. Warrior – Kometa (ročník 2010 a 2011)

Zpracoval

Radko Křivinka