15.3.2018 - EXTRALIGA DOROSTU I V PŘÍŠTÍ SEZONĚ!!!
EXTRALIGA DOROSTU I V PŘÍŠTÍ SEZONĚ!!!

Extraliga dorostu bude na Warrioru i v příští sezoně 2018/2019. Rozhodl o tom poslední zápas hraný ve čtvrtek 15.3.2018 v Šumperku, který naši mladší dorostenci vyhráli 2:1 po heroickém výkonu podpořený skvělým výkonem gólmana. Tomu předcházely další výhry, jako 4:3 v prodloužení ve Vsetíně, kde jsme ještě v čase 57:30 prohrávali 3:1 nebo výhra doma nad Porubou 4:2, resp. nad Technikou 6:1.
Kluci dokázali menší sportovní zázrak, v závěru soutěže se semkli a soutěž udrželi pro další ročníky, vyhráli 4 z posledních pěti zápasů, na což by nevsadil snad nikdo.
A to jsme se museli potýkat s řadou problémů, jako jsou výpadky hráčů ze zdravotních důvodů (nehráli jsme dva po sobě jdoucí zápasy ve stejné sestavě), překvapivý výsledek Poruby s Šumperkem, výměna trenérů, nepřejícnost spousty lidí, atd... Ale my to dokázali, uhráli jsme si to sami a jsme EXTRALIGOVÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :-)