4.4.2018 - 2. místo našich sedmáků, ročník 2005
2. místo našich sedmáků, ročník 2005

Naši sedmáci vybojovali krásné druhé místo v Lize starších žáků, skupina B. Lepší byl jen celek EHC LIONS, který nás jako jeden z mála týmů dokazál porazit. Kluci ze 30 zápasů vyhráli 22x, 2x skončilo utkání remízou a jen 6x odešli poražení. Přitom od začátku sezony hrál tým trenéra Holého na špičce tabulky a rozhodly víceméně jen ty vzájemné zápasy s Lions, kdybychom je vyhráli, skončili bychom první.
Hlavním důvodem podařené sezony byla skvělá parta kluků a rodičů, která se tady běhěm sezony vytvořila a která společně táhla za jeden provaz. To dokazují i výsledky z turnajů, kterých se naši sedmáci zůčastnili a o kterých vás také budeme informovat.
Hráčům a trenérům ještě jednou gratulujeme, rodičům děkujeme za podporu a těšíme se na další sezonu.