|    Junioři (14.12.2018) HCM Warriors Brno - HK Mladí Draci Šumperk Připraveno    |    Junioři (9.12.2018) SHKM Hodonín - HCM Warriors Brno 1 : 5    |    4. třída (9.12.2018) HCM Warriors Brno "B" - HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 0 : 0    |    3. třída (9.12.2018) HC Kometa Group o.s. - HC Kometa Group o.s. Odehráno    |    8. třída (8.12.2018) PSG Berani Zlín - HCM Warriors Brno 3 : 0    |    6. třída (8.12.2018) PSG Berani Zlín - HCM Warriors Brno 3 : 7    |    7. třída (8.12.2018) HC Orli Znojmo - mládež, z.s. - HCM Warriors Brno 4 : 1    |    Dorost (8.12.2018) HCM Warriors Brno - Valašský hokejový klub 1 : 6 (P)    |    5. třída (8.12.2018) HC Orli Znojmo - mládež, z.s. - HCM Warriors Brno 13 : 1    |    4. třída (8.12.2018) VSK Technika Brno - HCM Warriors Brno "A" 0 : 0    |    5. třída (8.12.2018) MBK Vyškov - HCM Warriors Brno 4 : 8    |    Dorost (6.12.2018) HC ZUBR Přerov - HCM Warriors Brno 3 : 2 (P)    |    8. třída (2.12.2018) HCM Warriors Brno - SK Horácká Slavia Třebíč 3 : 2    |    4. třída (2.12.2018) HCM Warriors Brno "A" - HCM Warriors Brno "B" 0 : 0    |
Facebook
Youtube
Instagram
Aktualita
17.9.2018 - Výsledkový přehled - Dorost získal v Třinci první bod, Junioři zahájili dvěma výhrami, žáci...

Přinášíme vám výsledkový přehled uplynulého týdne. Po dorostu se do prvních soutěžních zápasů už zapojili i junioři a žáci.

Regionální liga juniorů:

HCM WARRIORS BRNO - HC Technika Brno 4:1 (1:0, 3:1, 0:0)
HC Boskovice - HCM WARRIORS BRNO 3:6 (1:2, 0:2, 2:2)

Po volném prvním kole, vstoupili do regionální ligy juniorů také hráči Warriors. A hned v prvním zápase je čekalo brněnské derby s Technikou, která se netají ambicemi na postup do extraligy juniorů. Naši hráči byli po celé utkání jasně lepší a po zásluze vyhráli 4:1. V neděli večer je potom čekalo utkání v Boskovicích a i tam potvrdili roli favorita. Snaživého soupeře přestříleli 6:3. Tuto neděli zavítá na Úvoz soupeř z Hodonína.
Střelci branek, statistiky...

Extraliga dorostu:

HCM WARRIORS BRNO - AZ RESIDOMO Havířov 0:1 (0:0 ,0:1, 0:0 - N 0:0, 0:1sn)
Dorostence čekal těžký dvojboj čtvrtek-sobota. Nejprve zavítal na Úvoz tým Havířova, který se hned od začátku prezentoval velmi aktivním hokejem plným pohybu, agresivity a v první třetiny naše borce téměř nepustil z pásma. Nicméně poctivou defenzivou, kterou jistil bezchybný brankář Šebo, se povedlo tento tlak ustát a po prvním dějství byl stav bezbrankový. Ve druhé části byl obraz hry podobný ovšem s tím rozdílem, že soupeř dokázal využít zmatku těsně po vhazování a vstřelil tolik kýžený gól. Tlak hostí neustával, nicméně několik nadějných brejků a přečíslení přineslo několik slibných šancí na vyrovnání, leč nebyly využity. Třetí třetina přinesla podobný obrázek jako předchozí dvě, skončila bez branek a bylo tak jasné, že tři body za základní hrací dobu pojedou na sever.

Nadstavba utkání však přinesla velké drama. Hrálo se nahoru-dolů a našim borcům se v posledních dvou minutách naskytla možnost přesilovky 4 na 3. Ta však zůstala nevyužita. Rozhodly tak nájezdy. Užuž to vypadalo, že bodík zůstane doma, ale nakonec Havířovští otočili a v sedmé sérii ukončili vítězně nájezdy v poměru 3:2 a odvezli si i 4. bod.

HC Oceláři Třinec - HCM WARRIORS BRNO 4:3 (0:0, 2:1, 2:2 - N 0:0, 0:1sn)

Za dva dny zavítal náš tým do třinecké Werk Areny, kde v úvodních dvou třetinách zůstal výkonem poněkud za očekáváním. Soupeř byl u všeho o krok rychleji, vyhrával většinu soubojů a jenom zásluhou vynikajícího Šeba v brance a chladnokrevně zakončujícího Boltvana (při jedné z mála šancí v závěru druhé třetiny) vedli třinečtí před třetím dějstvím pouze 2:1. Do třetí třetiny však v modrých dresech jakoby vlítnul úlně jiný tým. Hráčů byl plný led a začali dělat Ocelářům velké problémy. Nebylo tak divu, že i přesto, že Boltvan po faulu na něj neproměnil trestné střílení, tak po gólech Hykla a Lysoňka bylo rázem skóre 3:2 ve prospěch Warriors. Bohužel závěrečné minuty patřily opět domácím a dvěma góly uzmuli 3 body za vítězství 4:3.

Nadstavbové prodloužení bylo jasně pod taktovkou domácích, hráči Warriors se odhodlali pouze k několika spíše sporadickým výpadům, kdežto třinečtí si vytvářeli velké množství šancí, které buď zlikvidoval výborný Šebo, nebo střela z nadějné pozice letěla vedle. Nájezdy nabídly velké drama. Z prvních 4 warriorských nájezdníků byli úspěšní Havelka a Hykl, stejně tak uspěli i dva plejeři Třince. V 5. sérii se nemýlil ani pátý třinecký hráč. Nelehkou úlohu prodloužit nájezdový rozstřel na sebe vzal David Heinrich a chladnokrevně skóroval. Vzápětí svůj druhý nájezd v rozstřelu proměnil Havelka a protože Erik Šebo následně všechny skulinky v brance ucpal, mohli naši borci slavit první bod v sezóně za vítězství v nadstavbě utkání.

8. třída

VSK Technika Brno - HCM WARRIORS BRNO 1:13 (1:1, 0:10, 0:2)

Hráči Techniky dokázali držet krok pouze v první třetině, poté si Warrioři otevřeli střelnici a vyhráli zaslouženě vysokým rozdílem

7. třída

EAC Junior Capitals - HCM WARRIORS BRNO 4:6 (0:2, 2:3, 2:1)

Po celé utkání naši sedmáci kontrolovali vedení a šli si za vítězstvím. Navázali tak na solidní výsledky z přípravy.

6. třída

VSK Technika Brno - HCM WARRIORS BRNO 8:0 (2:0, 1:0, 5:0)

Naši šesťáci se po celý zápas marně pokoušeli gólově prosadit. K odmazání nuly na kontě vstřelených gólů nepomohla ani dlouhá hra bez brankáře od stavu 5:0, ve které naopak náš tým ještě 3x inkasoval.

5. třída

EAC Junior Capitals - HCM WARRIORS BRNO  10:8 (5:1, 4:3, 1:4)

V půlce první třetiny stav 4:0 a v této chvíli to vypadalo na jednoznačnou záležitost. Hráči však v sobě přeci jen objevili bojového ducha a utkání dokázali ještě zdramatizovat.