|    
Facebook
Youtube
Instagram
Aktualita
21.9.2018 - Páťáci i sedmáci vítězně proti Kometě v předehrávkách v DRFG aréně!
Páťáci i sedmáci vítězně proti Kometě v předehrávkách v DRFG aréně!

Ve čtvrtek 20.9. zavítali naši páťáci a sedmáci do DRFG arény, kde proti stejně starým koměťákům absolvovali zápasy původně plánované na 30.9., které se na žádost domácích předehrávaly z důvodu zaplnění haly v původně rozlosovaném termínu. Oba týmy Warriors zvítězily a odvezly tak domů na Úvoz všechny body, co byly včera k mání.

 

5. třída

HC Kometa Brno - HCM WARRIORS BRNO  2:3 (2:0, 0:0, 0:3)

Pro většinu hráčů týmu se jednalo o první zápas v extraligové hale Komety, takže prvních pár minut rozcvičky připadlo především na to, aby se zjistilo jak to z toho ledu vlastně všecko vypadá. Jak se však hodilo úvodní buly, tak se Warriors hrající v modrých dresech plně zakousli do hry. První třetina patřila herně právě borcům z Úvozu, kteří dlouhé minuty nepouštěli Kometu z její poloviny. Ovšem hraje se na góly a domácí borci dokázali vytěžit z minima maximum, když se utrhli do dvoubrankového vedení. Po krátké dvouminutové přestávce hráči Warriors opět vlétli do druhé třetiny plni odhodlání s výsledkem něco udělat a ještě přidali na aktivitě a bruslení. Gól se však vstřelit nepodařilo a hráči sami sebe trošku utavili. Kometě se otevřel prostor k množství brejků, ale zejména v této části hry tým podržel výborný Dominik Valášek v brance.

Do třetí třetiny vstoupili Warriors rozhodnuti skóre otočit, ale nejprve bylo potřeba odmazat nulu z kolonky vstřelených gólů. O to se v 48. minutě postarala Johannka Tischler, která před odkrytou brankou v poloze sedmo-ležmo dopravila puk do branky. Euforie však pokračovala a v dalším zmatku před brankou Komety se o necelou minutu později nejlépe zorientoval Jan Szalka a postaral se tak o vyrovnání. Nakonec byla úspěšná i honba za vítězným gólem. Obrat na 3:2 dokonal Šimon Daněk, který z bezprostřední blízkosti překonal brankáře na bližší tyči. I když se domácí ještě snažili vyrovnat, Warriors dali do hry srdčíko a výhru už nepustili.

Komentář trenéra Warriors Petra Kolečkáře: "Na svoje hráče jsem patřičně hrdý, dnes hráli jako opravdový tým. Často míváme problémy se vstupy do utkání, ale dnes jsme od prvních minut chtěli hrát a udávat tempo hry. Náš drzý, bojovný a seběvědomý projev mě dnes velmi potěšil. Chtěli jsme hrát a tvořit za jakéhokoliv stavu a toho si cením nejvíce. Slabinou, která se projevila i v dnešním zápase zůstává kvalita a četnost střelby, na čemž nyní intezivně pracujeme a zlepšení kvality zakončení bude jedním z našich hlavních tréninkových cílů do nejbližších týdnů."

 

7. třída

HC Kometa Brno - HCM WARRIORS BRNO 3:7 (0:1, 2:4, 1:2)

Povzbuzeni obratem páťáků přijali sedmáci výzvu, že se nesmí nechat zahanbit a od prvních minut se zakousli do soupeře. Kometu už porazili v přípravě a bylo vidět, že si věří i v první soutěžní konfrontaci v této sezóně. Už ve 4. minutě otevřel skóre Jakub Zduba a protože ve zbytku třetiny byli oba brankáři pozorní, stav po první třetině tak byl 0:1 pro Warriors. Hned v první minutě druhé části hry se trefil s přehledem hrající Fabian Ličko a vypadalo to, že naši borci zápas jasně kontrolují. Přišla však 29. minuta, kdy se Kometa trefila hned dvakrát a rázem bylo vyrovnáno. Tým se však opět vrátil ke své hře a po gólech Zduby, Kunce a Lička si vytvořil náskok, který v závěrečné části hry už nepustil. Svůj hattrick ve třetí třetině zkompletoval Ličko a prosadil se i Michal Červenka.

Komentář trenéra Warriors Radovana Bártka: "Musím klukům poděkovat, podali očákavany výkon včetně brankáře. Pevně věřím, že nám přístup, chuť a kvalitní výkony vydrží po zbytek sezóny, abychom i nadále úspěšně reprezentovali Warriors."

Pojď hrát hokej
Fanshop
Oficiální kanál
Partneři
Nadace ČEZ

 

 

Kontakty

HCM Úvoz Brno, z.s.

Úvoz 55, 602 00

Brno-střed

 

info@hcmwarriorbrno.cz

+420 605 530 959

Fakturační údaje

HCM Úvoz Brno, z.s.

Úvoz 55, 602 00

Brno-střed

 

IČ: 26664208

DIČ: CZ26664208

Bankovní spojení

Fio banka, a.s.

V Celnici 10

117 21 Praha 1

 

2100517233/2010

70221 Oddílové číslo ČSLH

 

Facebook
Youtube
Instagram
 

 

© 2005- 2018 HCM Warriors Brno je sportovním projektem HCM Úvoz Brno, z.s. 

IČ: 266 64 208, se sídlem Úvoz 423/55, Brno, 602 00, spisová značka L 10476

vedená u Krajského soudu v Brně

Tygrik