23.3.2019 - 2. Utkání kvalifikace juniorů - Junioři poprvé vyhráli
2. Utkání kvalifikace juniorů - Junioři poprvé vyhráli

HCM Warriors Brno vs HC Litomyšl  3:2  (2:0, 1:2, 0:0)

Branky domácích: Malý, Mudrych, Karpíšek

Ve druhém utkání kvalifikace juniorů přivítali hráči Warriors na domácím ledě celek z Litomyšli a chtěli napravit nepovedené první utkání. Domácí trenéři provedli několik změn v sestavě i částečně vynucenými zraněními. Warriors vstoupili do utkání velmi dobře a v první třetině byli o něco málo lepším celkem a podařilo se jim vyhrát tuto část 2:0.

Ve druhé třetině byl zápas vyrovnaný s gólovými příležitostmi na obou stranách. Brankově udeřili dvakrát nejprve hosté a srovnali stav utkání na 2:2, vedení vrátili domácí na svou stranu gólem ve vlastním oslabení, v  tomto zápase již druhým.

Ve třetí třetině již branka nepadla, ale nedá se říct, že by se na ledové ploše nic nedělo. Oba týmy měli několik tutových šancí, ale oba dva brankáři svá mužstva podrželi. Také se výrazně přitvrdilo a na ledě vládla nervozita i vinnou nepřesných výroků rozhodčího Slavky. Domácí si tak připsali první výhru a v neděli míří na led dosud neporaženého týmu IHC Písek.

Na domácím ledě se představí opět ve středu, kdy hostí hráče z dalekého Ústí nad Labem a budou chtít odčinit první nepovedené utkání na ledě tohoto soupeře.

Jménem hráčů a realizačního týmu prosíme o fanouškovskou podporu.