Instagram
Aktualita
3.4.2019 - Mladší žáci 5/6 "B" vítězně v turnaji na Úvoze
Mladší žáci 5/6

V neděli 24.3.2019 se v naší hokejové hale na Úvoze uskutečnil turnaj nazvaný Warriors Final Four, kde poměřili síly hráči ročníků 2007 a 2008. Z našeho pohledu se jednalo o tým tzv. 56B (tedy hráčů našeho třetího týmu mladších žáků). Naše pozvání na jednodenní turnaj přijali tradiční soupeři ze sezóny HC Zastávka u Brna, HC Lvi Břeclav, které doplnil nový soupeř - SK Telč. Systém turnaj byl jednoduchý: každý s každým 1x, ale ve dvou samostatných dvacetiminutovkách, které byly bodovány každá zvlášť. Turnaji a jednotlivým částem dodal tento systém určitě na dramatičnosti.

Domácí Warrioři byli na turnaj patřičně nažhavení, někteří ani nemohli dospat, a svou dravostí, rvavostí a nezměrnou bojovností si podmanili ledové kolbiště, když poté, co přidali i hokejovost, neztratili ani bod. Nenechali tak nikoho na pochybách, že pohár pro vítěze i zlaté medaile zůstanou po právu doma.

Za výkony v celém turnaji je třeba určitě vyzdvihnout oba brankáře, když Radoslav Sís dokonce nedostal ani jeden gól a byl po právu vyhlášen nejlepším hráčem týmu. Tahounem z hráčů v poli byl jednoznačně Max Dolník, který vyhrál i kanadské bodování celého turnaje, když mu zdatně sekundoval Bruno Šmédek.

Za vydařenou hokejovou neděli patří jistě dík všem zúčastněným.