|    
Facebook
Youtube
Instagram
Aktualita
10.4.2019 - Shrnutí událostí ze závěru sezóny
Shrnutí událostí ze závěru sezóny

 

 

Konec  března nám přinesl plno zajímavých věcí, tak se na ně pojďme společně podívat.

Juniorka úspěšně zakončila sezonu a skončila na krásném třetím místě v Kvalifikaci o Extraligu juniorů, ze které se ale nemohlo postoupit. Zde pár slov trenéra Jiřího Sýkory.

 

Úspěšnou sezónu zakončila juniorka třetím místem v kvalifikaci

 

Ve Vítkovicích vyvrcholily soutěže dorostu a 8. tříd Mistrovstvím republiky.

Na druhém místě v Extralize dorostu skončila HC Kometa Brno, za kterou nastupoval i náš odchovanec Jakub Kos, který byl navíc vyhlášen nejlepším dorostencem soutěže za měsíc únor. Jeho dojmy si můžete poslechnout zde.

 

I na Mistrovství republiky 8. tříd jsme měli naše zástupce a to opět v dresu Komety Brno. Byli to Denis Svoboda, David Dočekal a také Jakub Zduba, který ač jako mladší (ročník 2006) byl jedním z nejproduktivnějších brněnských hráčů.

I jeho postřehy si můžete přečíst zde.

 

 Liberec - 6.třída

Naši šesťáci byli pořadateli prestižního turnaje Memoriál Jaroslava Kasíka v Liberci   pozváni k účasti na již sedmnáctý ročník tohoto turnaje a již samo pozvání bereme jako ocenění práce našeho klubu s mládeží. Co se týká výsledku turnaje, tak v utkáních s vysoce nadstandardními soupeři se naplno ukázaly naše přednosti a zejména rezervy, na kterých budeme v příštích sezónách pracovat. S konečným třetím místem můžeme být spokojeni. Tento týden ještě tým odjíždí do Itálie na turnaj Dolomiten Cup, kterého se náš klub účastní již potřetí v řadě. Přejeme jim hodně zážitků a super utkání při srovnání se soupeři z Itálie, Německa, Švýcarska a Slovinska.

 

 

 

 

 

A jak dopadl náš Hockey Cup?  Zejména jeho multisportovní část určená pro

katageorii  PEEWEE (r. 2009, tj. 4.třídy) sklidila velké nadšení ze strany všech zúčastněných.

  

Hockey Cup

Prvním sportem byl samozřejmě hokej na 3x15 min čistého času na velké hřiště. Velmi zajímavou novinkou bylo trestné střílení, kdy hráč, který vykonával nájezd, byl pod tlakem ostatních hráčů, kteří za ním vyrazili z modré čáry, kterou měl za zády, a to ve chvíli, kdy se na středovém bodu pro vhazování dotknul puku.

 

Druhým „podturnajem“ byl fotbal na 2x20 min hrubého času, v „hokejovém formátu“ 5 na 5. 

A třetím, pro někoho možná překvapivým sportem, byl basketbal 2x 20 min hrubého času, kdy se hrálo souběžně na dvou hřištích napříč tělocvičnou 3 na 3.

Ačkoliv to nemusí být zřejmé na první pohled, basketbal je velmi přínosný pro malé hokejisty, protože má s hokejem mnoho společného. Je to zejména potřeba oddělit práci rukou a nohou, dále také podobnost s hokejem, v tom že je potřeba přejít soupeře jeden na jednoho, umět se uvolnit, získat si prostor, nebo třeba zvednout hlavu, aby hráč věděl, komu může přihrát.

 

 Hockey Cup 2      Hockey Cup 1     Hockey Cup 3

 

Každé ze šesti mužstev tedy odehrálo 5 utkání s každým soupeřem v každém sportu, tedy celkem 15 zápasů ve 2,5 dnech. K zdárnému průběhu akce přispělo i nádherné jarní počasí a tak již teď máme zamotanou hlavu dotazy účastníků na téma, kdy zorganizujeme další podobnou akci.

 

Přejeme Vám Všem zasloužený odpočinek a budeme se těšit na další sezónu.

Pojď hrát hokej
Fanshop
Oficiální kanál
Partneři
Nadace ČEZ

 

 

Kontakty

HCM Úvoz Brno, z.s.

Úvoz 55, 602 00

Brno-střed

 

info@hcmwarriorbrno.cz

+420 605 530 959

Fakturační údaje

HCM Úvoz Brno, z.s.

Úvoz 55, 602 00

Brno-střed

 

IČ: 26664208

DIČ: CZ26664208

Bankovní spojení

Fio banka, a.s.

V Celnici 10

117 21 Praha 1

 

2100517233/2010

70221 Oddílové číslo ČSLH

 

Facebook
Youtube
Instagram
 

 

© 2005- 2018 HCM Warriors Brno je sportovním projektem HCM Úvoz Brno, z.s. 

IČ: 266 64 208, se sídlem Úvoz 423/55, Brno, 602 00, spisová značka L 10476

vedená u Krajského soudu v Brně

Tygrik