|    
Facebook
Youtube
Instagram
Aktualita
8.5.2019 - Poslední turnaj sezóny a zlatá medaile z Benešova
Poslední turnaj sezóny a zlatá medaile z Benešova

Poslední turnaj sezóny a zlatá medaile z Benešova. Co víc si mohli naši osmáci přát. Turnaj konaný ve dnech 19.4.-21.4. s mezinárodním obsazením týmy z Finska, Slovenska, Ukrajiny, Ruska a Česka byl zajímavou konfrontací hráčů ročníku 2005 a mladších, ze které vyšli nakonec zaslouženě nejlépe naši borci.

 

Systém turnaje byl pro všech 8 týmů jasně daný. Nejprve každý s každým a pro týmy na prvních dvou pozicích navíc závěrečné finále a stejně tak souboj o bronz pro týmy na 3. a 4. místě základní části.

 

První den nás čekaly 3 zápasy, které se nesly v duchu hledání ideální sestavy, na části týmu byl trochu znát volnější režim posledního týdne. Nejprve přišlo vítězství se Slovanem Bratislava 5:1, poté upracovaná výhra 2:1 ve zbytečně dramatickém zápase proti ruskému týmu Silver Sharks. Závěr prvního dne završila jednoznačná výhra proti finskému týmu Pelicans Lahti "white" v poměru 9:0. Plný počet bodů po prvním dni nás však nemohl uspokojit, ve hře byly rezervy.

 

Druhý den jsme zahájili pro druhému týmu Pelicans Lahti "blue" v poměru 13:1. Od pátého zápasu však bylo třeba přeřadit na úplně jiný rychlostní stupeň a to se našim borcům zadařilo. Aktivní celoplošnou hrou jsme doslova vlítli na kvalitního ukrajinského soupeře z Charkova, ač se soupeřův trenér snažil zastavit uragán častým točením gólmanů a timeoutem, tak nakonec bylo skóre drtivých 9:0. Druhý hrací den uzavíral zápas proti selectu Smart Hockey, který byl aspirantem na přední příčky. Pokračovali jsme v nastoleném trendu z předchozího utkání a hrou plnou pohybu jak s pukem tak bez puku jsme si vytvářeli obrovské množství šancí. Avšak soupeř byl maximálně efektivní a z minima vytěžil maximum. I přes velký tlak, a množství šanci i při závěrerečné hře bez brankáře i přes naše oslabení, jsme podlehli 1:2. (Ne)proměňování šancí, to mohlo za první prohru v turnaji.

 

Závěrečný den turnaje jsme nejprve pokračovali v nastoleném trendu výkonů, když jsme porazili domácí Benešov 6:0. Všechny tři útoky šlapaly jako hodinky a obránci je aktivní hrou výborně podporovali. Soupeř se dostával za půlku pouze sporadicky a nás pouze na pár minut rozhodila pauza po výpadku přehřátých světel. Následovala hodinka mírného napětí, kdy jsme čekali na výsledek zápasu Silver Sharks vs. Smart Hockey. Teoretické scénáře našeho odsunutí do bojů o bronz(tedy výhry Rusů o gól 3:2, 4:3 atd.) se však nevyplnily a po remíze 3:3 jsme se mohli chystat na finálovou odvetu proti týmu Smart Hockey.

 

Finále bylo nakonec jednoznačnou záležitostí. Na soupeře jsme vlítli v takovém tempu, že ani výborně chytající gólman nemohl odolávat věčně. Konečný výsledek 6:0 byl nakonec ještě milosrdný. Kaňkou na finále byla zákeřná hra soupeře při rozhodnutém stavu, ale to našim borcům a poctivě fandícím rodičům nemohlo zkazit radost z vítězství. Zlaté medaile putovaly po zásluze na krky hráčům a trenérům HCM Warriors Brno. Dominik Frgál byl navíc vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Oba naši brankáři se však v turnaji pravidelně střídali po polovinách zápasů a i David Brodecký tak měl na zlatu velký podíl.

 

Poděkování určitě patří všem zúčastněným za výbornou reprezentaci klubu.

 

Kompletní výsledky a statistiky:

https://results.bookcamp.cz/12-u14-spring-bookcamp-cup-2019/Turnaj Benešov
obrázek 1obrázek 2
Všechno nejlepší
Narozeniny
Jan Szalka / 11 let
Pojď hrát hokej
Fanshop
Oficiální kanál
Partneři
Nadace ČEZ

 

 

Kontakty

HCM Úvoz Brno, z.s.

Úvoz 55, 602 00

Brno-střed

 

info@hcmwarriorbrno.cz

+420 605 530 959

Fakturační údaje

HCM Úvoz Brno, z.s.

Úvoz 55, 602 00

Brno-střed

 

IČ: 26664208

DIČ: CZ26664208

Bankovní spojení

Fio banka, a.s.

V Celnici 10

117 21 Praha 1

 

2100517233/2010

70221 Oddílové číslo ČSLH

 

Facebook
Youtube
Instagram
 

 

© 2005- 2018 HCM Warriors Brno je sportovním projektem HCM Úvoz Brno, z.s. 

IČ: 266 64 208, se sídlem Úvoz 423/55, Brno, 602 00, spisová značka L 10476

vedená u Krajského soudu v Brně

Tygrik