• Děkujeme všem hráčům za skvělou individuální přípravu v těžké době a začínáme opatrnou společnou přípravu na sezónu  2020/2021!

Unikátní spojení klubu se školou

sportovní třídy, třídy pro nadané, umístění školy Brno střed, ideální spojení škola + hokej + výborná spolupráce.

Výstřižek11

Dobré školní výsledky

nebo skvělý sportovec?

U nás si vybírat nemusíte!

Víte, co bylo jedním ze základních dílů úspěchu naší zlaté generace hokejistů, která pravidelně vozila medaile z mistrovství i olympiád? Často to byli odchovanci sportovních tříd, kteří to spolu táhli od základky až ke zlatu v Naganu.

Díky spoluprací s „naší“ ZŠ Úvoz nebude Vaše dítě zanedbávat výuku a úkoly, ale zároveň si pořádně zatrénuje. Učitelé a trenéři se o Vaše dítě postarají od ranních hodin až do odpoledne.

Výstřižek12

Jaké výhody Vám nabízí spojení našeho klubu se ZŠ Úvoz?

Výstřižek13

7.50 hod.

předáte díte ve škole
Výstřižek16

8:00-13:00 hod.

kvalitní výuka s dobrou partou z klubu
Výstřižek14

13:30-15:00 hod.

hokej a komplexní trénink
Výstřižek15

15:00 hod.

vyzvedáváte vzdělané, vysportované, a hlavně šťastné dítě
Výstřižek18

Naše zázemí

• Jsme jediná škola v republice přímo propojená se zimním stadionem.
  • Ze školy na zimák přejdete suchou nohou za pár vteřin.
  • Využíváme hřiště, tělocvičny, aulu a další skvělé vybavení ZŠ Úvoz.
Výstřižek18

Zkoordinujeme školu se sportem

• Dobrý prospěch zaručen: trénovat můžou jen ti, co se slušně chovají a snaží se i ve školní lavici.
  • Trenéři spolupracují s učiteli a chodí na pedagogické rady, kde se prospěch a kázeň probírá.
  • Rozvíjíme všestrannost a podporujeme reprezentaci školy i v jiných sportech.
  • Zároveň ale zajistíme rozšířenou výuku TV zaměřenou na lední hokej.
  • Za přesný denní režim zodpovídáme my a škola. Rozvrh hodin škola přizpůsobí rozvrhu na ledě.
Výstřižek19
Výstřižek20

Pohodlí pro děti i pro vás

• Škola a trénink pravidelně končí do 15:00. Děti mají po tréninku volno a mohou se věnovat i dalším aktivitám nebo si odpočinout.
  • Trénink navazuje přímo na rozvrh. Stačí, když nám dovedete dítě na stadion nebo do školy a až do odpoledne se staráme my.
  • Čekání mezi tréninky si hráči zpříjemňují v denní místnosti na zimním stadionu, kde mají možnost udělat si úkoly nebo si oddychnout.
Výstřižek20

IQÁČEK - výuka nadaných

• Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Rovné příležitosti dětí a žáků, včetně dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami.
  • Základní škola Úvoz pokračuje ve vzdělávání mimořádně nadaných dětí.
  • Program s názvem IQáček sestává z otevření speciálních tříd pro nadprůměrné děti, které tak mají možnost získat lepší vzdělání.
  • IQáček, který pro žáky prvního stupně funguje na úvozské škole už šest let a rozšířil se i na druhý stupeň.