Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Další hrací týden za námi!

Po odehraných zápasech už tradičně následují reporty trenérů z nich, pojďtě si je přečíst!

'DOR' - HCM Warriors Brno - SHKM Hodonín 5:0

Mgr. Jiří Janák

Trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Dnes jsme začali velmi dobře, udrželi jsme se v pohybu a první třetinu měli trvalý tlak. Bohužel jsme dokázali dát pouze jeden gól a tak jsme soupeře nechali ve hře. V prostřední části se nám to málem vymstilo, kdy jsme po sérii vyloučení vypadli z rytmu (aspoň bitku jeden na jednoho Bruno jasně vyhrál) a soupeř třikrát nebezpečně zahrozil. Marek však chytil, co měl a i něco navíc. Ještě před koncem druhé třetiny jsme se pěknou akcí vrátili do zápasu a po zásluze vyhráli, premiérově s nulou. Příští týden nás čeká poprvé víkendový dvojzápas, tak doufám, že bude pokračovat trend, kdy se nám daří převádět věci z tréninku do zápasu.

Konečný stav: 5:0
Odehráno:
 15.10.2023

'9' - HCM Warriors Brno - HK MD Šumperk 3:1

Náročný víkend začal domácím utkáním s velmi nepříjemným soupeřem. Již první utkání se Šumperkem ukázalo kvalitu soupeře, hlavně v nasazení a houževnatou obranou. Utkání jsme ovšem začali velmi dobře, dařilo se nám plnit předzápasový plán. První třetinu jsme dominovali výkonem, bohužel jsme vstřelili pouze jednu branku. Od druhé třetiny soupeř vyrovnal hru. Hra se přelévala z jedné strany hřiště na druhou a naše hra s první třetiny se nám začala mírně hroutit. Zápas by se dal nazvat “zápasem brankářů” a náš brankář Kuba Makar měl svůj den. Nakonec byl jeho výkon podpořen bojovností a touhou vyhrát celého týmu, a kluci tak mohli na ledě oslavit první tříbodovou výhru.

Gratuluji klukům k důležité výhře.

Konečný stav: 3:1

Odehráno: 13.10.2023

'9' - Valašský hokejový klub - HCM Warriors Brno 5:1

Další těžké utkání. Před utkáním jsme hráče upozorňovali na hru soupeře, na počáteční tlak, který v domácím prostředí vyvíjí. Prognóza se potvrdila, chvíli nám trvalo si na vysoké tempo zvyknout. Opět nás držel ve hře brankář. Nicméně stále jsme během celého utkání tahali za kratší konec. Je pravda, že místy se nám podařilo soupeře přehrát, donutit ho k chybám, bohužel se nám nepodařilo vstřelit kontaktní gól.

Velmi příjemným gestem FAIR PLAY bylo odvolání faulu na našeho kapitána Adama Zuščáka. Adam sám zhodnotil, že spadl nezaviněně a vše přiznal rozhodčímu. Je to prostě kapitán jak má být.

Gratulujeme soupeři k zaslouženému vítězství.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Utkání s Přerovem jsme velmi dobře rozehráli a dostali se brzy do vedení. Trenér soupeře výborně zareagoval timeoutem a výměnou gólmana. Hra se pak lehce srovnala, naši hráči byli jakoby uspokojeni vedením a nechali Přerov se na nás dotáhnout. Měli jsme ale stále více ze hry, a díky výbornému pohybu jsme měli i utkání pod kontrolou. Konečný výsledek byl trošku divoký, ale všechny body zůstaly doma.

Konečný stav: 10:5

'7' - HCM Warriors Brno - HC Tygři Moutnice 2:7

Trenér

Do utkání jsme nastoupili vlažně a rychle jsme prohrávali 3:0 byli jsme všude pozdě a dali soupeři možnost ujmout se vedení. Následně se hra srovnala, bohužel už to nestačilo. Byl to z naší strany nepovedený zápas, nic nám nešlo, ale i takové zápasy jsou. Z prohry se musíme ponaučit a příště do utkání vstoupit v lepším rozpoložení.

Konečný stav: 2:7

Odehráno: 15.10.2023

'6' - HCM Warriors Brno - HC Dukla Jihlava 1:8