Poslední várka reportů roku 2023!

Rok se rychle blíží ke svému konci a tím i jeho zápasy našich Warriors, poslední reporty roku 2023 jsou připraveny

'9' - HCM Warriors Brno - HC Dukla Jihlava 3:5

První třetina byla hodně neurovnaná díky častým vyloučením. Bohužel, více bylo na naší straně. Celou první třetinu jsme tahali za kratší konec, hlavně díky oslabením. Přesto byl konečný výsledek po první třetině 1:2 celkem povzbudivý. Do druhé třetiny jsme vstoupili aktivněji, zodpovědněji a hráli hru, kterou se chceme prezentovat. Výsledkem naší aktivity bylo vedení po druhé třetině 3:2. Do třetí třetiny jsme opět vstoupili, dost nepochopitelně, naivně. Brzy přišel vyrovnávací gól. Tuhle situaci zažíváme dost často, i přes všechna upozornění máme velmi špatné starty. Třetí třetina se nesla v duchu bojácnosti, nedůrazy a lehkomyslnosti. Výsledek je konečná prohra.

Gratuluji soupeřům k výhře.

Konečný stav: 3:5

Odehráno: 15.12.2023

'9' - HCM Warriors Brno - HK MD Šumperk 4:2

Od začátku až do konce jsme byli lepším týmem na hřišti. Soupeře zatlačili důrazem, pohybem. I přes mírná klopýtnutí byl výkon velmi pozitivní a výsledek zasloužený. S větším důrazem v koncovce bychom mohli prožít klidné utkání.

Gratuluju klukům k zaslouženému vítězství.

Tel. 732698834

Tento víkend nás čekalo dvoukolo venku. Začali jsme v sobotu v Moutnici. Utkání ve výborném tempu mělo kvalitu na obou stranách, už ne tak kvalitní rozhodčí dodali zápasu zmatek. Po první třetině se přestřelka zastavila na skóre 4:3 pro soupeře. Druhá část přidala po gólu na každé straně. Ve třetí části přestřelka pokračovala, bohužel vlastními chybami jsme se připravili o vítězství. Kluci si ale i přes to zaslouží uznání a pochvalu za udržení emocí a velmi kvalitní výkon.

Konečný stav: 8:6

'7' - MBK Vyškov - HCM Warriors Brno 4:7

Trenér

V neděli jsme odehráli další utkání na ledě Vyškova. Potvrdili jsme roli favorita a zápas měli celou dobu pod kontrolou. V těchto utkáních s papírově slabším soupeřem je ovšem těžký udržet tempo po celou dobu. Ve chvílích, kdy nám šla koncentrace trošku dolů, jsme soupeři dovolili skórovat.

Konečný stav: 4:7

Odehráno: 17.12.2023

'5' - HCM Warriors Brno B - SHKM Hodonín 13:3