'JUN' - HCM Warriors Brno - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. 4:1

Důležité utkání jsme výsledkově zvládli, ale herně jsme očekávali víc.

Odehráno:
 1.12.2023

'JUN' - HCM Warriors Brno - SK H. Slavia Třebíč 1:4

Trenér

Hodně těžké hodnocení, v první třetině jsme byli aktivnější, ale soupeř byl efektivní a vedl 2:0. Když jsme před před polovinou utkání dostali 5 minutový trest za čistý zákrok a soupeř přesilovku dvakrát využil, bylo jasné, že se bude zápas těžko otáčet. Přesto kluci zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost, škoda, že to tak není v každém zápase.

Konečný stav: 1:4
Odehráno:
 3.12.2023

'9' - Berani Zlín - HCM Warriors Brno 3:2p

Ve čtvrtek nás čekala dohrávka ve Zlíně. Chtěli jsme navázat na předchozí dobré výkony. Bohužel velmi brzy jsme po inkasovaných gólech prohrávali. V přestávce po první třetině se hráči nabudili, zopakovali si základní aspekty, které chceme aplikovat v naší hře. Důraz v osobních soubojích, rychle otáčet hru, neztrácet puky na modrých čárách, být aktivnější při forčeku soupeře. Ve všem jsme se od druhé třetiny zlepšili a postupně vyrovnali hru i výsledek. V prodloužení byly šance vyrovnané na obou stranách, nakonec byli šťastnější domácí.

Dnes skvělá hra, skvělý výkon, otočený zápas proti extrémně silnému soupeři. Kluci jen tak dál, tohle dává smysl.

Gratuluji soupeři k výhře v prodloužení..

Konečný stav: 3:2p

Odehráno: 30.11.2023

'9' - HC VÍTKOVICE RIDERA - HCM Warriors Brno 3:2

Minulé utkání v domácím prostředí se nám s Vítkovicemi moc nepovedlo. Nicméně povzbuzení z utkání ve Zlíně jsme vstoupili podstatně aktivněji do utkání než ve čtvrtek. Rychle jsme chytli tempo utkání a od začátku byli zdatným soupeřem. Nejlepší část jsme sehráli ve druhé třetině, kterou jsme vyhráli a podařilo se srovnat výsledek utkání. Nejvíce nás může mrzet, že po našem vstřeleném gólu soupeř rychle vyrovnal a i vstup do třetí třetiny nebyl ideální.

Největší pozitivum je herní progres týmu. Jedeme dál…

Tel. 732698834

Do nadstavby jsme vykročili rovnou ostrým brněnským derby, opět proti Kometě. Proti fyzicky vyspělejšímu soupeři jsme odolávali téměř 2 třetiny. Když jsme neproměnili gólovou příležitost za stavu 3:1, z proti útoku jsme dostali gól na 4:1 a šli do kabin. V závěrečné části dvěmi rychlými góly soupeř rozhodl o osudu utkání. Pochvala jde klukům za rychlé pochopení nových taktických prvků, na kterých nyní pracujeme. Dnes to nevyšlo, do konce sezóny máme ještě tři pokusy!

Konečný stav: 6:1

'7' - HC KOMETA BRNO - HCM Warriors Brno 7:5

Trenér

Druhé derby sezóny jsme odehráli na Rondu. Do utkání jsme vstoupili ve výborném tempu a po první třetině vedli dokonce 4:3. Hra se přelívala ze strany na stranu a strhlo se to v přestřelku. Kluci hráli opravdu velmi krásný hokej, ovšem zlomily nás hloupé individuální chyby. Konečné skóre se zastavilo na 7:5 pro domácí. Kvalitní soupeř jako Kometa tyto chyby nekompromisně trestá brankami. Soupeři gratulujeme a těšíme se na další, společná, kvalitní utkání.

Tel. 601155355

Proti Tygrům z Moutnic naši hráči pokračovali v dobrých sezónních výkonech a rozdílem třídy porazili soupeře, jenž se nacházel před vzájemným zápasem na prvním místě tabulky, měl však o zápas více. Naši hráči aktivní hrou svírali Tygry téměř po celý zápas v jejich obranné třetině a soupeř hrozil pouze z ojedinělých brejků, které dokázal využít nejlepší střeec Tygrů, k ničemu dalšímu se avšak Tygři nedostali a tak si z Úvozu odvezli pěknou předvánoční nadílku.
Konečný stav: 15:4

'5' - HCM Warriors Brno B - HC Scorpions Brno 8:7

Trenér

Náš B-tým v soutěži MŽB narazil na poslední Scorpions, kdy soupeř přijel posílen o nové hráče ročníku 2012, ačkoliv jsme od brzkých minut prohrávali o dvě branky, trpělivou hrou jsme převrátili vedení na naši stranu až o čtyři branky. V závěru utkání soupeř mocně dotahoval, ale povedlo se mu skóre pouze dotáhnout na rozdíl jediné branky, kdy v závěrečné power-play skóroval pouze jednou a B-tým si tak připsal 5. vítězství v sezóně.

Konečný stav: 8:7