Reporty nejen z osudového utkání juniorky!

Pan trenér Sýkora to shrnul - mission impossible dokončena!

'JUN' - HC Studénka - HCM Warriors Brno 1:7

Trenér

Do utkání jsme vstoupili dobře, ale domácím chytal výborně brankář. Ve druhé třetině jsme stáhli sestavu na tři útoky, vystupňovali jsme tempo a brankami v rychlém sledu za sebou jsme zápas rozhodli. Jsme blízko a důležité je, že jsou kluci správně nastaveni, jsem přesvědčený že to zvládneme.

Konečný stav: 1:7
Odehráno:
 15.3.2024

'JUN' - HCM Warriors Brno - HC Bobři Val. Meziříčí 8:1

Trenér

Mission Imposible dokončena, opravdu za mě obrovské překvapení, ale příjemné, favoriti nástavby byli jinde, ale kluci si výborně nastavili hlavy a po výhře doma proti Třebíči si šli za svým snem. Dnes bylo vidět jak jsou nervózní a svázaní důležitostí zápasu. Jak se říka poslední krok byl opravdu nejtěžší. Chtěl bych jim strašně moc poděkovat a vyjádřit obrovský respekt jak se dokázali připravit na play off. Když si vzpomenu jak jsme vypadali v srpnu, šli jsme od porážky k porážce, na podzim řešili vnitřní problémy v týmu, tak je to až neuvěřitelné kam jsme došli. Jsem na kluky strašně hrdej a bylo mi obrovskou ctí stát za nimi na střídačce. Teď už budume jen slavit, slavit a slavit, dlouho a hodně. Na závěr díky všem, kteří nám fandili a chodili nás podporovat.

Tel. 732698834

Výsledek velmi krutý, vzhledem k předváděné hře. Dostali jsme lekci z produktivity, narozdíl od soupeře nám tam dnes nic nepadlo. Dlouho herně vyrovnané utkání, nakonec ovládl fyzicky vyspělejší soupeř.
Konečný stav: 1:9

'8' - HC Dukla Jihlava - HCM Warriors Brno 4:4

Trenér

V neděli jsme zavítali na další utkání do Jihlavy a domů si odvážíme bod za remízu 4:4. Remíza spravedlivá, pro nás veselejší, srovnávali jsme minutu před koncem, právě na 4:4. Kluci zápas opravdu odmakali a byl vidět pěkný týmový výkon.

Konečný stav: 4:4

'7' - HCM Warriors Brno - HC Lvi Fosfa Břeclav 7:5

Trenér

Pro diváky atraktivní utkání se spoustou branek na obou stranách. Zbytečně jsme si komplikovali cestu za vítězstvím, když jsme soupeři doslova darovali minimálně 4 branky. Pak z toho bylo nakonec drama. Kluci zaslouží pochvalu za dobře zvládnutý závěr utkání.

Konečný stav: 7:5

Odehráno: 16.3.2024

'7' - HOKEJ Uherský Ostroh - HCM Warriors Brno 10:9

Trenér

Utkání plné zvratů, nakonec lépe dopadlo pro domácí tým. Škoda, že se nám nepodařilo udržet vedení a na začátku 3. třetiny jsme polevili v koncentraci a Ostroh nás tam přehrál. Je potřeba říci, že jsme si vedli statečně v konkurenci s týmem plným fyzicky vyspělejších hráčů ročníku 2010.

Konečný stav: 10:9

'7' - HC Lvi Fosfa Břeclav - HCM Warriors Brno 2:6

Trenér

Po druhé za sebou utkání s Břeclaví. 3 zápas ve 3 dnech. Tentokrát jsme si za vítězstvím šli od první minuty. Nic jsme nepodcenili a tým šlapal po celý zápas výborně. Věřím, že nás tento herně povedený víkend nakopne do práce ve zbytku sezony.

Konečný stav: 2:6

Odehráno: 18.3.2024

'6' - SK H. Slavia Třebíč - HCM Warriors Brno 2:8