Doplněk stravy ječmen a chlorella GREEN WAYS

chlorella GREEN WAYS

Zdravím vás borci.

Sluší se, abych se představil. Jmenuji se Ladislav Pacák a podobně, jako vy, jsem prošel s obrovským zaujetím sportovním životem, zejména v hokeji a to od žáčků až po chlapy. Moji cestu ve sportu poznamenala setkání s veličinami té doby: Vlasta Bubník, Vladimír Nadrchal, Zdeněk Kepák, Vlado Dzurilla, Olin Machač, Svaťa Číhal a jiní. To jen na úvod, aby bylo jasno, že vnímám vaši velkou lásku a tou je lední hokej. Je to hra novodobých gladiátorů a jejich snem je dostat se na výsluní. Práh bolestivosti mají posunutý tak trochu někam jinam, než ostatní populace nebo jiné sporty. Starost o své zdraví také nefiguruje v jejich tabulkách hodnot úplně na předních místech. Proto přicházím s námětem do diskuze a podanou rukou s pomocí, kterou jsem si vyzkoušel na vlastní kůži. Jde o handicap, který má většina z vás, a to je dodržování správné životosprávy s ohledem na zatížení vašeho organizmu při výkonech v ledním hokeji.

Ne nebojte se, nebudu vás poučovat, vždyť jsem prošel téměř úplně vším, čím právě procházíte vy (alespoň si troufám to tvrdit). Možná jen okolnosti a kulisy byly jiné a taky hamburgery a Coca-Cola v té době nebyly na denním jídelničku. Ale k té pomoci. Rád vám nabízím možnost konzultace při osobním setkání a vysvětlení podrobností o produktu, který pomáhá i sportovcům, jejichž jména vám nemusí být úplně cizí (pochází z Brna): Marek Vorel- KHL, Robert Kousal- LH Pardubice, Mário Holek- fotbal Sparta Praha. O těchto vím, že jejich neodmyslitelnou součástí nejen sportovního života je zelený doplněk stravy ječmen a chlorella GREEN WAYSPrávě těmito produkty nahrazují handicap nedostatku ovoce, zeleniny a širokou škálu vitamínů ve stravě. Navíc čistí tělo, vytváří zásadité prostředí v organizmu, okysličují krev a tím zvyšují zdravotní odolnost a především vaši výkonnost (chci jen upozornit, že na trhu je velká škála produktů a je potřeba se dobře orientovat). Skutečně podporují výkonnost, avšak neobsahují žádnou ze zakázaných látek.

O tom všem bych vám rád řekl na přednášce s MUDr. Karin Hollou, kterou připravuji ve spolupráci s vašim předsedou panem Lukášem Roupcem. Vašeho šéfa znám osobně už dlouho a velice si vážím toho co ve své, ne vždy vděčné roli dělá pro brněnský hokej.
Pokud vás zaujal můj příspěvek, rád se s vámi setkám osobně. Přímo, nebo zprostředkovaně, právě přes vašeho předsedu. Zároveň chci poděkovat za prostor, který mi dal a věřím, že díky svým zkušenostem mohu nabídnout i další možnosti spolupráce nejen ve vašem sportovním životě.
Více o mě najdete na http: //www.rus-yuen.cz/

Ladislav Pacák

« zpět na seznam rozhovorů

Tento příspěvek byl publikován dne 24. 9. 2013.

23.9.2017  |  9:00  |  6. třída (2006)
HCM Warrior Brno - HC Dukla Jihlava
23.9.2017  |  11:00  |  8. třída (2004)
HCM Warrior Brno - HC Dukla Jihlava