Celkem: CZK 0

1.10.2018 - B - Zápasy září

HCM WARRIORS BRNO - HC Zastávka u Brna 22:5 (9:0, 8:0, 5:5)

Komentář trenéra Kolečkáře: "Tým Zastávky dle předpokladů přivezl na Úvoz tým plný zejména začátečníků, kteří hrají hokej velmi krátce, rozdíl v kvalitě bruslařských a herních dovedností byl veký. Přesto však bylo pozoruhodné, že po dohodě trenérů po druhé třetině, kdy jsme se rozhodli hrát celou třetí třetinu dobrovolně v poli oslabeni o jednoho hráče, tak skóre třetí třetiny bylo nakonec 5:5. Jak malá změna poměrů na hřišti dokázala zápas za stavu 17:0 udělat ještě zajímavým a napínavým pro oba týmy!"

HCM WARRIORS BRNO - HC Lvi Břeclav 12:5 (4:0, 6:2, 2:3)

Komentář trenéra Kolečkáře: "Dva dny po zápase "A" týmů se potkaly i "B" týmy a zejména do poloviny zápasu byl fakticky na ledě jen náš tým. Soupeřovi hráči byli příliš statičtí a odevzdaní. V průběhu druhé třetiny se však začali více osmělovat k útočným akcím i břeclavští. My jsme před zápasem i v něm bojovali především s disciplínou našich hráčů. 3 hráči nebyli před utkáním včas připraveni k zápasu, takže si první třetinu "užili" pouze ze střídačky. Začátkem třetí třetiny jsme po zásluze přišli o hráče Dolníka, který předvedl hrozivý zákrok v podobě vražení na hrazení, který do kategorie mladších hráčů určitě nepatří a bezohledně jím ohrozil zdraví soupeře. Vrcholem pak byla málo vídaná šarvátka dvou našich hráčů na vlastní střídačce, která se strhla vzápětí. Hráči si tak sami ukončili zápas a byli odesláni do šatny. Takto se opravdu prezentovat nechceme a pokud by se mělo příště něco podobného opakovat, přijdou přísnější klubové tresty."