Celkem: CZK 0

2.10.2018 - Zápasy září

Zápasy září

VSK Technika Brno - HCM WARRIORS BRNO 8:0 (2:0, 1:0, 5:0)

Naši šesťáci se po celý zápas marně pokoušeli gólově prosadit. K odmazání nuly na kontě vstřelených gólů nepomohla ani dlouhá hra bez brankáře od stavu 5:0, ve které naopak náš tým ještě 3x inkasoval.

HC ZUBR Přerov - HCM WARRIORS BRNO 4:5 (2:0, 1:2, 1:3)

Komentář trenéra Janáka: „Na tento zápas v tradiční baště mládežnického hokeje jsme se velmi těšili. Zápas probíhal v podobném duchu jako náš první zápas sezóny na Technice: po první třetině jsme byli velmi spokojeni s výkonem, na ukazateli skóre však svítilo 2:0 pro domácí - kvalita zakončení je naše „silná stránka“. Nejdůležitějším výstupem z utkání je již mnohokrát prokázaný charakter tohoto mužstva, které se málokdy vzdává a ví, ze dokáže otáčet zdánlivě beznadějné situace - tentokrát byl vývoj skóre ze stavu 0:3 na 2:3 a z 2:4 cca 12 min. před koncem na konečných 5:4!

HCM WARRIORS BRNO - SK Horácká Slavia Třebíč 9:2 (5:1, 2:1, 2:0)

Komentář trenéra Janáka: „První dvě třetiny jsme předváděli hokej založený na dobrém bruslení a kreativitě hráčů - přesně takový, jakým bychom se chtěli do budoucna prezentovat napříč žákovskými kategoriemi Warriors. Za zmínku stojí, že jsme ve třetí třetině několika hráčům prohodili posty (obránce s útočníky) a mohli sledovat, jak se kluci s touto výzvou vyrovnají. Pro oko diváka to mohl být občas dost chaos, ale toto je přesně období jejich hokejového života, které je pro takové výzvy ideální.“

HC Olomouc - HCM WARRIORS BRNO 7:8 (2:5, 1:1, 4:2)

Komentář trenéra Janáka: „Obě mužstva použila na rozcvičku fotbalový míč, a tak jsme hned mohli zjistit, že řada olomouckých kluků to umí nejenom s hokejkou. Na ledě k tomu olomoučtí přidali výborné bruslení a bylo z toho utkání hrané nahoru-dolů, ve kterém jsme si postupně vypracovali čtyřbrankové vedení, o které jsme zase přišli :(, aby se za stavu 6:6 "začínalo" od začátku. Závěrečnou desetiminutovku jsme po sérii šancí na obou stranách zvládli lépe/šťastněji.“