Celkem: CZK 0

2.11.2018 - Zápasy říjen

HCM WARRIORS BRNO - Valašský hokejový klub 8:7sn (2:4, 2:1, 3:2 - p0:0, sn1:0)

Komentář trenéra Kolečkáře: "Úvod zápasu nám doslova ulétl a za stavu 0:3 v 8. minutě to s námi vypadalo opravdu bledě. Tý se však zvedl a dokázal se do zápasu vrátit. Ve třetí třetině jsme dokonce šli do vedení 6:5, o které nás však připravil soupeřův nejlepší hráč a museli jsme opět dotahovat. Svou hloupostí v podobě úmyslně posunuté branky nám soupeř nabídl 20s před koncem možnost trestného střílení, které Tomáš Havelka chladnokrevně proměnil a poslal zápas do prodloužení. V tom gól nepadl, ale na nájezdy jsme urvali výhru a kýžený druhý bod. Týmy zaslouží pochvalu, že se zvedl z těžkého direktu z úvodu zápasu."

HC Vítkovice Ridera - HCM WARRIORS BRNO 13:1 (4:1, 5:0, 4:0 - Nadstavba p 0:0, sn 1:0)

Komentář trenéra Kolečkáře: "Hned od úvodního buly do nás soupř doslova vlítnul a z našeho pásma si chvílemi dělal svoje zbavní centrum. Bohužel jsme se nedokázali po celý zápas zmátořit a předvádět alespoň chvílemi naše maximum. Paradoxně jsme však následně odehráli jedno z našich nejlepších nadstavobových prodloužení a vytvořili si více šancí jak soupeř. Gól však během 5 minut nepadl a v nájezdech byli šťatnější domácí.

HCM WARRIORS BRNO - PSG Berani Zlín 2:7 (0:0, 2:3, 0:4 - Nadstavba p 0:1)

Komentář trenéra Kolečkáře: "Dvě třetiny jsme hráli náš zarputilý a bojovný hokej, v závěrečné třetině jsme více otevřeli hru ve snaze o vyrovnání, ale soupeř nekompromisně trestal. Nepodali jsme dnes špatný výkon, ale proti zodpovědně hrajícímu a hlavně nechybujícímu soupeři to dnes bohužel nestačilo."

HCM WARRIORS BRNO - HC ZUBR Přerov 4:5p (1:2, 1:2, 2:0 - p 0:1)

Komentář trenéra Kolečkáře: "Po dvou třetinách, kdy jsme prohrávali 2:4 se tým zvedl a doslova dotlačil do brány dva góly a po zásluze zápas dotáhl do klasického prodloužení, tam jsme si vytvořili šance, ovšem po chybě ve střídání se ze po samostatném úniku radovali hosté. Nebyli jsme horším týmem, ale prohra ač v prodloužení vždy bolí, navíc když jsme se dokázali do zápasu takto vrátit. Bod je dnes slabou náplastí"

HC AZ Havířov 2010 - HCM WARRIORS BRNO 10:1 (2:1, 5:0, 3:0 - Nadstavba p 1:0)

Komentář trenéra Kolečkáře: "Nebyli jsme dnes tím nepříjemným soupeřem, který se dostane soupeři pod kůži. Na dostřel nás dlouho držela štěstěna a dobrý výkon brankáře, ale výkon týmu byl dnes pod našimi možnostmi. Pro bodík jsme si mohli dojít v nadstavbovém prodloužení, kde jsme bohužel nevyužili přesilovku a když jsme krátce po jejím skončení faulovali soupeře v brejku, tak po spěšné exekuce trestného střílení naše nadeje zhasly."

HCM WARRIORS BRNO - HC Oceláři Třinec 0:4 (0:2, 0:0, 0:2 - Nadstavba p 0:1)

Komentář trenéra Kolečkáře: "V 3. minutě 0:2, to se pak do zápasu těžko vrací. Herně jsme se dokázali probrat, ale velká 0 na našem kontě vstřelených branek svítila až dlouho do noci a to se potom těžko boduje. Dnes byla velkou kaňkou také nedisciplinovanost našich hráčů, kteří si za nepřípustné chování a protesty vůči rozhodčím vysloužili osobní tresty a jeden z nich i automatický stop na další utkání..."

Zápisy ze zápasů