Čtvrtý víkend letošního roku se nám nevydařil

Poslední lednový víkend se vydařil pouze dorostencům. Ti brali všechny 3 body z Orlové. Junioři, osmáci i šesťáci jsou tentokrát bez bodu.

'JUN' - První tým tabulky nezvítězil lehce

Utkání rozhodly první dvě třetiny, kdy se dalo se soupeřem hrát a kdy měl být výsledek jiný než 1:2. Ve třetí třetině jsme už byli neškodní a soupeř zaslouženě vyhrál.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Miloš(C), Mituchovič, Klimeš, Bocián, Karpíšek, Ludvík, Del Favero, Furch, Orsech, Rašovský, Krška, Staněk, Žák, Mudrych, Marčík
Branky: 1. Marčík(Del Favero)
Konečný stav: 1:3 HC AZ Havířov 2010
Odehráno: doma, 24.01.2020 od 18:45 hodin

'JUN' - Plná sestava Warriors soupeře nevystrašila

Soupeři jsme první tři góly defacto darovali. Porážíme se sami, sráží nás stále stejné věci. Na druhou stranu musíme ale přiznat, že soupeř byl lepší, ale mohli jsme vzdorovat více a déle.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Miloš(C), Mituchovič, Klimeš, Bocián, Sedláček, Karpíšek, Ludvík, Del Favero, Vysloužil, Staněk, Orsech, Krška, Daněk, Žák, Antoňů, Rašovský, Mudrych, Marčík.
Branky: 1. Mudrych(Del Favero)
Konečný stav: 1:7 Valašský hokejový klub - Vsetín
Odehráno: doma, 26.01.2020 od 14:30 hodin

'DOR' - Jisté vítězství a velmi cenné tři body

Už od začátku zápasu jsme byli tentokrát výrazně lepší. Přijeli jsme sem pro jisté tři body, které jsme si tentokrát vybojovali. Vstupujeme do poslední části zápasů o postup a nutně potřebujeme vyhrát co nejvíce zápasů, abychom se dostali na první příčku tabulky před Třebíč.

Soupiska Warriors Brno: Horák(Frgál) - Mareček, Gryc, Hamřík, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotinský, Hanák, Modl, Ryšánek, Heinrich, Dočekal.
Branky: 1. Modl(Dočekal, Zelinka), 2. Dočekal, 3. Ryšánek, 4. Heinrich, 5. Ryšánek, 6. Heinrich(Modl), 7. Modl(Heinrich), 8. Dočekal(Novotný)
Konečný stav: 8:1 HC Orlová
Odehráno: venku, 26.01.2020 od 15:10 hodin

'8' - Brněnský „gigant“ se tentokrát dobře připravil

Zdeněk Valošek

Soupeř nás po celé utkání důsledně napadal a my jsme se, až na pár výjimek, s tím nedokázali vypořádat. V závěru se nám sice ještě podařilo výsledek zkorigovat, ale na celkový stav to už nemělo vliv.

Soupiska Warriors Brno: Kopuletý - Kos, Procházka, Vítek, Žižka, Lička, Bílý, Volf, Řežucha, Hrazdíra, Baláž, Bartoň, Drasal(C)
Branky: 1. Hrazdíra, 2. Baláž
Konečný stav: 2:6 HC Kometa Group o.s.
Odehráno: doma, 25.01.2020 od 15:59 hodin

'6' - V tvrdém a zajímavém souboji nakonec rozhodla rychlost

Mgr. Karel Husák

Tel. 732122081

Na zápas jsme se těšili a věřili v dobrý výsledek. Hned od začátku to byl pěkný hokej se spoustou šancí na obou stranách. Bohužel naši obránci měli během zápasu problémy srovnat rychlost ve středním pásmu s útočícím hráčem a obdrželi jsme tak zbytečně dvě branky. Měli jsme dobré možnosti vsítit branku, ale bohužel soupeř byl střelecky úspěšnější. Snaha a bojovnost se hráčům nedala upřít, bojovalo se o lepší výsledek až do poslední vteřiny.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler, Urbánek, Ryšánek, Prokeš, Mooris, Daněk(C), Brodecký, Jančík, Slívko, Sýkora, Kafka, Harásek.
Branky: 1. Harásek, 2. Daněk(Szalka)
Konečný stav: 2:4 HC Kometa Group o.s.
Odehráno: doma, 25.01.2020 od 13:45 hodin

'6B'

Bez komentáře

Soupiska Warriors Brno: Sís(Matoušek) - Höklová, Kurek, Tyl, Folwarczný, Šmédek(C), Nezpěváková, Dlabáček, Štangler, Sotolář, Sládek, Svoboda, Maloň.
Branky: 1. Šmédek(Kurek), 2. Dlabáček, 3. Svoboda(Štangler)
Konečný stav: 2:6 HC Kometa Group o.s.
Odehráno: doma, 25.01.2020 od 15:59 hodin

Autorem článku je Ondřej Souček