Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Minulý víkend bohužel pro Warriors nepřinesl žádné pozitivní výsledky. Dorostencům odpadlo utkání s Hodonínem. Juniorka 2x podlehla, deváťáci a sedmáci remizovali, osmáci a šesťáci prohráli s Kometou.

Junioři ze Vsetína Warriors nešetřili

Juniory překvapil minulý pátek na domácím ledě soupeř ze Vsetína, když Warriors porazil v poměru 11:1.

Zápas spíše připomínal hru na kočku a myš. Byli jsme naprosto neškodní, chvílemi až trapní. Do utkání jsme se ani nedostali, pouze jsme se zúčastnili. Nemá ani smysl to více hodnotit, jen si přát, aby se už toto neopakovalo.

Soupiska Warriors Brno: Vystavěl(Hollý) - Klimeš, Staněk, Rašovský, Mahdal, Daněk, Karpíšek, Marčík, Bocián(C), Holotík, Kavický, Mudrych, Hrstka, Ludvík, Antoňů.

Branky: 1. Mudrych(Staněk)

Konečný stav: 1:11

Litomyšl svojí hradbu dostatečně opevnila

V nedělním utkání vyrazil Warriors do Litomyšle, kde chtěl za každou cenu přivést zpět do Brna alespoň jeden bod. Domácí tým se však dostatečně opevnil...

První opatrnou třetinu rozhodla naše individuální chyba, po které šli domácí do vedení. Na začátku druhé třetiny jsme v přesilovce srovnali, ale opět jsme umožnili soupeři skórovat a to dvakrát a toto rozhodlo utkání. Plus ještě naše katastrofální hra v početní převaze. Sami jsme se dostali do nekomfortní situace a sami se z ní také musíme dostat.

Soupiska Warriors Brno: Vystavěl(Holý) - Rašovský, Mahdal, Daněk, Staněk, Klimeš, Orsech, Sedláček, Marčík, Bocián(C), Karpíšek, Vysloužil, Holotík, Kavický, Del Favero, Hrstka, Mudrych, Antoňů.

Branky: 1. Mudrych(Karpíšek)

Konečný stav: 1:4

Deváťáci vs. Technika - 3:3

Deváťáci Warriors bohužel inkasovali 20 vteřin před závěrečnou sirénou vyrovnávací branku. Trenér Robert Holý jim i přesto děkuje za skvěle odvedený výkon v utkání.

První třetina se nám vůbec nepovedla hráli jsme ustrašeně a bez důrazu. Po menší bouřce v šatně nastoupilo do 2.třetiny jiné mužstvo. Najednou nás bylo plné hřiště hráči bojovali dřeli a byli lepší po zbytek zápasu. Bohužel opět nás zradilo zakončení a z velmi mnoha šancí jsme dokázali dát jen tři goly. A je velká škoda že jsme nedokázali udržet těsné vedení a dvacet sekund před koncem vlastní nezodpovědností ztratili vyhraný zápas. NA DRUHOU STRANU MUSÍM HRÁŘŮM ZA NASAZENÍ,BOJOVNOST A HLAVNĚ SRDÍČKO poděkovat.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Kopuletý) - Hamřík, Jindra, Šlahora, Lička, Křípal, Stávek, Kočka, Kolečkář(C), Bílý, Kučera, Řežucha, Hrazdíra, Modl, Raušer.

Branky: 1. Stávek(Šlahora), 2. Modl(Raušer), 3. Stávek

Konečný stav: 3:3

Kometa zdolala osmou třídu

Kometa Group na Úvoze proti osmé třídě řádila a zápas dohrála s čistým nulovým kontem. Warriors Brno zvládla nastřílet osm branek.

Zdeněk Valošek

trenér

Trenérská licence B

Tel. 603339072

Proti herně a bruslařsky zdatnému soupeři jsme nastoupili s jasnou taktikou nenechat ho rozvíjet jeho hru, což se nám v první třetině nepodařilo. Až ve druhé a třetí třetině jsme se přiblížili k tomu, co jsme chtěli hrát celé utkání.

Soupiska Warriors Brno: Kos, Procházka, Vítek, Střeštík, Žižka, Mayer, Kostlán, Kunc(C), Volf, Podborný, Baláž, Bartoň, Drasal.

Tel. 736534955

Bylo to utkání tři “samostatných” třetin - V první podáme nadstandardní výkon a předvedeme řadu dovedností, vedeme však bohužel pouze 1:0, druhou pak zásadně ovlivní naše nedisciplinovanost a série zbytečných vyloučení ve kterých inkasujeme tři branky a prohráváme 1:3. Ve třetí třetině jsme si byli schopni vytvořit souvislý tlak a srovnáváme, vítězná branka nám tam však “nepadla”

Soupiska Warriors Brno: Motal(Hanzlík) - Kubín(C), Brodecký, Čada, Šichtář, Procházka, Mráz, Slezáček, Urbánek, Janák, Rafaj, Baborovský, Holeš, Vašín.

Branky: 1. Janák(Šichtaář), 2. Mráz(Janák), 3. Kubín

Konečný stav: 3:3

Šesťáky zaskočila Kometa

Kometa přijela na Úvoz bohužel lépe připravená než domácí tým Warriors. Do druhé třetiny byl stav zápasu 0:0.

Mgr. Karel Husák

trenér

Tel. 732122081

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Soupeř byl od začátku aktivnější a byl schopen se udržet na puku. Nicméně dobrá organizace hry v obranném pásmu a výborný výkon brankáře zaručily stav po první třetině 0 - 0. Na tom se dalo stavět a doufat ve více brankových situací, popřípadě nějakého úniku. Soupeř své tempo ve druhé třetině byl schopen navýšit a začali jsme mít problémy, vznikaly chyby, za které jsme byli následně potrestáni. Ke konci třetiny jsme stav zkorigovali na 1:3. Bohužel jsme měli málo šancí v zakončení a podpora hráče s pukem chyběla. Doposavad hratelný zápas s vidinou dobrého výsledku se nám ve třetí třetině rozplynul a zápas skončil 1:7.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Kurek, Prokeš, Jančík, Slívko, Sýkora, Szalka, Tischler, Urbánek, Ryšánek, Kafka, Coufal(C), Harásek.

Branky: 1. Kurek(Tischler)

Konečný stav: 1:7