Celkem: 0 Kč

Další víkend za námi = reporty ze zápasů jsou tu!

Jako každý týden Vám přinášíme hodnocení našich víkendových utkání!

'JUN' - HCM Warriors - Ústí nad Labem 4:5 po prodloužení

Zápas začal naší aktivní hrou a dobrým pohybem, které jsme využili ke vstřelení dvou branek (M.  Kelbl, V, Rašovský), a  uzavření první třetiny za stavu 2 – 1. Druhá třetina začala vyrovnávací brankou soupeře na 2 – 2 , ale opět díky druhé brance V. Rašovského jsme šli do vedení 3 -2. Po sérii vyloučení se zápas  otočil ve prospěch soupeře na 3 – 4. V závěru  druhé třetiny jsme  ještě dokázali odpovědět vyrovnávací brankou (A. Stárka) v přesilové hře na konečných 4 – 4. Třetí třetina skončila bez branek a šli jsme do prodloužení. V prodloužení jsme v oslabení při hře 3 – 4 obdrželi rozhodující 5 branku, která padla vysokou holí, kterou ani jeden z rozhodčích neviděl, což nám následně potvrdilo video.

Vystudována Pedagogická fakulta - Masarykova univerzita

Utkání se nám herně příliš nevydařilo, o to cennější jsou tři body.

Konečný stav: 1:4
Odehráno: 20.11.2021

'DOR' - Warriors - Orlová 15:2

trenér

Začátek zápasu byl podobně nevýrazný jako v Prostějově, postupem času jsme zápas proměnili v exibici. Stále máme, ale na čem pracovat.

Tel. 736534955

Dnes to bylo důležité utkání pro obě mužstva, která sousedí v tabulce.  V týdnu jsme evidovali nějaké marody, takže jsme nastoupili s 11 hráči základní sestavy doplnění o dvě 2008.
Začali jsme tragicky a gól obdrželi z první střely již v 34. sekundě. To nás na prvních pár minut poznamenalo, dokázali jsme se však dostat do zápasu a přes obdržený druhý gól jsme měli v první třetině více šancí než soupeř, které však zůstali nevyužity. Naštěstí se nám povedlo dát kontaktní branku do šatny cca 2 sekundy před koncem třetiny.
Ve druhé třetině se hrál oboustranně útočný hokej, na jejímž konci jsme vedli 3:2.
Ve třetí třetině zejména obráncům, kteří museli hrát na dvě obrany, začali docházet síly a soupeř  měl místy převahu a brankové příležitosti, které pochytal brankář Hanzlík a tak vice než kompenzoval úvodní laciné branky.
Utkání se muselo divákům líbit, bylo napínavé až do konce. Rád bych pogratuloval všem klukům k předvedenému výkonu, za výhrou si dnes více šli a proto zaslouženě vyhráli.

Konečný stav: 4:3

'9' - Valašský hokejový klub – HCM Warriors Brno 3:6

trenér

Druhé utkání ve dvou dnech - na řadě kluků byla znát únava, která měla vliv na jejich individuální činnosti. Bohužel jsme do utkání vstoupili přesně obráceně než jsme chtěli - dlouhými minutami v soupeřově pásmu bez zakončení, případně s laxní finální nahrávkou nebo „střelou“ a výsledkem byl stav 1:1 po první třetině. O přestávce jsme si museli důrazně vysvětlit, že takto to určitě nepůjde.  Od druhé třetiny jsme tlak do brány zlepšili, přesto kluci utkání rozhodli až v polovině třetí třetiny a připustili tak zbytečné komplikace.
Na druhou stranu podle dnešního výsledku Zlína je vidět, že včerejšek stál obě mužstva hodně sil. Takže zvládnutí dnešního utkání má svou váhu a hlavně se v únavě naplno ukázaly individuální výzvy jednotlivých hráčů, na kterých mohou od úterý pracovat.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

První z dvojce utkání proti Znojmu dopadlo dle našich představ. Úkol zněl jasně. Vyhrát vysokým rozdílem, aby jsme v sobotu mohli k druhému utkání jet o něco klidnější. Byly to totiž zápasy o postup do nadstavbové části. Zápas se nám vydařil, hned od úvodu jsme měli utkání pod kontrolou a to díky rychlému přistupování k soupeři v útočném pásmu. Vytvořili jsme si spoustu gólových příležitostí. V koncovce jsme měli ale rezervy. V posledních minutách utkání jsme trošku zvolnili a koncentrace na výkon již nebyla úplně stoprocentní. Soupeři jsme dovolili během pár minut několikrát skórovat. Do Znojma si však vezmeme pěkný náskok a budeme se snažit v sobotu potvrdit náš postup!

Konečný stav: 12:4
Odehráno: 17.11.2021

'8' - HC Znojmo - Warriors -

trenér

Toto utkání bylo odloženo z důvodu marodky a karantény našich hráčů v ročníku 2008. Do Znojma tedy odjeli pouze naši Šesťáci.

trenér

Pro 6. třídu toto bylo poslední utkání základní části. Do Znojma jsme jeli s cílem si utkání užít a ukázat něco nového z tréninku. Toto se nám podařilo a byly tam vidět prvky z tréninku, za co bych rád kluky pochválil. Když se podívám na výsledek, tak to bylo pro mě vítězné utkání, kde jsme měli jednoznačně navrch. Opět rozhodl důraz v koncovce, kde jsme zahodili několik vyložených šancí na gól. Pozitivem ovšem je, že jsme dokázali utkání za stavu 2:4 vyrovnat a 3. třetina byla zcela v naší režii.

Konečný stav: 4:4