Další zápasy za námi = další reporty pro Vás

Druhý z lednových víkendů je za námi, nové reporty jsou nachystány!

'JUN' - HK MD Šumperk - HCM Warriors Brno 4:1

Po slibném začátku jsme šli do vedení 0 – 1 a tímto skóre skončila i první třetina. Do druhé třetiny jsme nastoupili se změnou v brance, kdy pro zranění skončil K. Horák a nahradil ho M. Vystavěl. Ten v druhé třetině inkasoval jeden gól v oslabení a třetina končila stavem 1 – 1. Ve třetí třetině jsme nedokázali udržet nerozhodný stav a vlivem řady oslabení jsme obdrželi 3 góly na konečných 1 – 4. Opět se potvrdilo, že pokud neproměníme nabídnuté šance ke skórování, tak třetí třetinu začne ovládat nervozita, která vede ke zbytečnému oslabení mužstva a i přes bojovný výkon k porážce.

Konečný stav: 4:1
Odehráno: 14.1.2022

'JUN' - HCM Warriors Brno - IHC Králové Písek 1:8

Jednoznačný průběh utkání rozhodl soupeř během prvních deseti minut, kdy vstřelil rychlé tři góly a zcela ovládl hru. Po třetinách 0 – 3, 0 – 4 a 1 – 1 si pohodlně došel pro tři body.  Naše hra zaostávala za soupeřem ve všech herních činnostech, v bruslení, disciplíně, odvaze vzít zodpovědnost na sebe. Jediný úspěch zaznamenal ve třetí třetině R. Marek, kdy po individuální akci vstřelil jediný náš úspěch.

Tel. 736534955

Do utkání jsme nastoupili s 12 hráči a chtěli jsme od začátku být velmi aktivní i za cenu toho, že nám dojdou síly. To se nám beze zbytku povedlo.  Ve hře bylo vidět řadu věcí, kterými se chceme prezentovat.  Pokud bych měl říct v čem jsme byli opravdu slabí, tak v kvalitě zakončení - to nás dnes stálo vítězství. Jsme na kluky opravdu pyšní za předvedený  výkon.

Konečný stav: 3:5

Odehráno: 15.1.2022

'9' - HK Kroměříž - HCM Warriors Brno 6:3

trenér

Bohužel se projevila únava ze včerejšího zápasu, ve kterém se kluci vydali na maximum. Pomalejší tempo utkání nás ukolébá, že to půjde. Únava se však projevuje na motorice a kvalitě naší hry, a když se k tomu přidá nejistý výkon brankáře, tak první třetinu prohráváme 0:4 . Přes místy soustavný tlak se nám nepodaří víc než korigovat výsledek na konečných 3:6.

Konečný stav: 6:3

'8' - PSG Berani Zlín - HCM Warriors Brno 15:2

Mgr. Dominik Huml

trenér

Žákovský trenér ČSLH

Tel. 732698834

Tento víkend byl dosti ovlivněn karanténou některých našich hráčů, do Zlína jsme odjeli značně oslabeni ve 12 lidech. To jsou momenty, kde se tým musí semknout a zabojovat. Bohužel ve Zlíně se nám nic nedařilo a soupeř nás jasně přehrál. Chybovali jsme na všech postech. Tento zápas musíme hodit za hlavu a připravit se na další.

Konečný stav: 15:2

'8' - HCM Warriors Brno - TECHNIKA HOCKEY BRNO 3:4

trenér

Den a noc, takto by se dal popsat včerejší a dnešní zápas. Od první minuty jsme na soupeře vlítli a jednoznačně jsme měli po celý zápas více ze hry. Dodržovali jsme jednoduché pravidla a aktivním napadáním, jsme získávali puk na naše hole a tím mohli řídit hru. V půli zápasu soupeř srovnal hru a za stavu 3:3 se utkání lámalo. Bohužel jsme inkasovali po velmi sporném rozhodnutí sudích, když měl brankář již kotouč zcela zjevně pod kontrolou. V závěrečném tlaku se nám již nepodařilo srovnat. Příležitostí během celého zápasu, jsme na to měli více než dost. Je potřeba trefovat bránu, jinak to nepůjde. Každopádně kluci zaslouží pochvalu, jak se dokázali oklepat z předchozího debaklu ve Zlíně, semkli se a šlapali jako tým.

trenér

Utkání ve Zlíně se nám nevydařilo, pozitiva se daly hledat jen ve třetí třetině, kdy jsme se vrátili k naší hře a dokázali se soupeři vyrovnat. Na stadionu Luďka Čajky byla skvělá atmosféra, přišlo dost diváku a domácí bubeníci po celý zápas zpívali chorály. Musím uznat, že nás to dosti zaskočilo a kluci z toho byli půl utkání vyjevení. Musejí si ale zvykat, v extralize, kde se mnozí vidí, to jiné nebude. Zítra se pokusíme navázat na poslední třetinu a podat lepší výkon.

Konečný stav: 10:2

'6' - HCM Warriors Brno - TECHNIKA HOCKEY BRNO 4:8

trenér

Úplně stejný příběh jako 8. třída, navázali jsme na povedenou poslední třetinu ve Zlíně a hráli úplně jiný hokej. Velmi vyrovnaný zápas ve slušném tempu, jsme dlouho drželi vyrovnaný i výsledkově. Téměř všechny góly jsme inkasovali ze samostatných úniků. Soupeř nás nepřehrál. Toto není nic neobvyklého při našem útočném stylu hry, kdy útočníci hodně napadají a obránci se snaží držet modré čáry a necouvat. Naopak spoustu šancí jsme si vypracovali, bohužel neproměnili. Dále musíme pracovat na kvalitě zakončení, kde máme rezervy.

Konečný stav: 4:8