Dorostenci mají 3 body! Juniorka tentokrát bez úspěchu

Junorům to nevyšlo, dorostenci porazili Orlovou. Deváťáci se Zlínem remízovali, osmáci, sedmáci i šesťáci tentokrát prohráli.

JUN: Valašský tým odjel s vítězstvím

Utkání rozhodla druhá třetina, ve které jsme vyklidili pole a soupeři jsme nestíhali. Škoda ale té úvodní třetiny, kdy to bylo na šance 4:4, ale skóre bylo 1:2, kdybychom vedli třeba 2:0, mohlo utkání dopadnout lépe pro nás, ale na kdyby se nehraje. Zápas jsme ale nezabalili a rvali jsme se o lepší výsledek až do konce.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Staněk, Mlčoch, Miloš(C), Rašovský, Bocián, Zelinka, Holotík, Karpíšek, Marčík, Mudrych, Vysloužil, Novotný, Kavický, Del Favero, Antoňů.
Branky: 1. Marčík(Karpíšek)
Konečný stav: 1:6

JUN: Na soupeře tentokrát Warrioři nestačili

V důležitém domácím utkání proti Litomyšli jsme šli sice do vedení, ale to bylo všechno. Soupeř chtěl vyhrát více než my a to rozhodlo. Někteří hráči by se měli zeptat sebe sama, proč tomu tak bylo. Já nerozumím, nechápu, že proti těžkým soupeřům zahrajeme dobře, bruslíme, srážíme se, pak přijde soupeř, který je na naší úrovni a my nejsem schopni zahrát.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Furch, Miloš(C), Rašovský, Bocián, Sedláček, Holotík, Karpíšek, Marčík, Staněk, Vysloužil, Del Favero, Kavický, Mudrych, Antoňů.
Branky: 1. Del Favero(Vysloužil)
Konečný stav: 1:4

'DOR' - Warrioři jasně přehráli soupeře

trenér

Do půlky zápasu byl soupeř lepší, dobře bruslil a dělal nám problémy svým pohybem. Naštěstí nám neodskočil o víc jak jednu branku. Od půlky zápasu jsme hru vyrovnali a postupem času získali víc ze hry. Utkání rozhodl výborný vstup do třetí třetiny kdy jsme dali dva góli a pak už si zápas pohlídali.

Soupiska Warriors Brno: Horák(Frgál) - Mareček, Hamřík, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Milotínský, Hanák, Dočekal, Modl, Ryšánek, Heinrich.
Branky: 1. Gryc(Heinrich), 2. Berka, 3. Heinrich(Dočekal), 4. Heinrich, 5. Ryšánek, 6. Láryš(Brokeš)
Konečný stav: 6:2 Orlová

'9' - Boj u Beranů skončil remízou

Připravujeme ...

Soupiska Warriors Brno: Frgál - Ludikovský, Jindra, Hamřík, Žižka, Lička, Křípal, Dočekal, Stávek, Kočka, Kolečkář(C), Kučera, Modl, Raušer.
Branky: 1. Dočekal(Kočka), 2. Modl(Kučera), 3. Kočka(Modl)
Konečný stav: 3:3

'8' - Souboj se Lvy skončil tentokrát špatně

Zdeněk Valošek

trenér

Tel. 603339072

Sobotní utkání jsme nezačali podle našich představ a nechali jsme soupeře odskočit na rozdíl čtyř branek . I přes snahu se nám nepodařilo soupeře, i když jsme v další části hry udělali drobné změny v sestavě,ničím překvapit a soupeř,který byl fyzicky a herně na výši si již vítězství pohlídal.

Soupiska Warriors Brno: Kopuletý - Kos, Procházka, Vítek, Střeštík, Mayer, Kostlán, Volf, Podborný, Řežucha, Hrazdíra, Baláž, Bartoň, Drasal(C).
Branky: 1. Baláž(Hrazdíra), 2. Hrazdíra(Vítek)
Konečný stav: 2:8

'7' - Souboj o vítězství se odehrál ve Zlíně, hattrick Janáka však Warriors nezachránil

Mgr. Jiří Janák

trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Pro nás sváteční zápas v jedné z bašt mládežnického hokeje. Do utkání jsme vstoupili aktivně, bohužel však, na rozdíl od soupeře, naše šance nedokážeme využít a to znamená dílčí stav 1:4. Ještě do konce první třetiny snižujeme na rozdíl jediné branky, aby nám soupeř opět utekl na 3:6 a po druhé třetině jdeme šaten za stavu 5:7. Ve třetí třetině se nám podaří soupeře zatlačit, vyrovnáváme na 7:7. Soupeř však čtyři minuty před koncem využil přesilovku a devátý gól dostáváme v power play. Každopádně musím kluky za dnešní výkon pochválit, dokázali se Zlínem hrát vyrovnané utkání až dokonce a na obou stranách byla k vidění řada nadstandardních akcí. Bohužel ale s takovým soupeřem se naplno projeví individuální nedostatky, na kterých v trénincích pracujeme a budeme i nadále.

Soupiska Warriors Brno: Hanzlík(Motal) - Slezáček, Urbánek, Rafaj, Baborovský, Holeš, Kubín(C), Brodecký, Čada, Šichtař, Mráz, Janák, Vašín, Maloň.
Branky: 1. Slezáček(Vašín), 2. Baborovský(Mráz), 3. Slezáček, 4. Mráz(Slezáček), 5. Janák(Kubín), 6. Janák(Kubín), 7. Janák(Kubín)
Konečný stav: 7:9

'6' - Ze dna až nahoru! Šesťáci vybojovali vítězství!

Mgr. Karel Husák

trenér

Tel. 732122081

Nástup do zápasu s Břeclaví byl přímo tragický a ve druhé minutě jsme prohrávali 2 - 0. Naštěstí jsme to nepoložili a úvodní veřejné bruslení proměnili na hokej. Postupně jsme začali hrát na soupeřově půlce a vývoj zápasu se pomalu obracel v náš prospěch. Od poloviny zápasu jsme byli lepší a zápas jsme nakonec dotáhli do zaslouženého vítězného konce.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler, Ryšánek, Coufal(C), Danšk, Jančík, Sýkora, Dlabáček, Urbánek, Kafka, Harásek.
Branky: 1. Jančík, 2. Daněk(Szalka), 3. Jančík(Harásek, Szalka), 4. Kafka(Tischler)
Konečný stav: 4:3

'6' - Soupeř náš tým zaskočil

Bez komentáře ...

Soupiska Warriors Brno: Matoušek - Čermák, Zuščák, Prokeš, Mooris, Vdovec, Šmédek, Rafaj, Nezpěváková(C), Štangler, Sládek, Svoboda.
Branky: 1. Sládek(Šmédek), 2. Rafaj, 3. Šmédek(Sládek), 4. Zuščák(Štangler), 5. Svoboda(Mooris, Šmédek)
Konečný stav: 5:12