Dorostenci o víkendu stoprocentní! Juniorka narazila v Přerově.

Páteční dohrávka dorostenců v Břeclavi patřila k nejlepšímu výkonu této sezóny! Dva parádní obraty a neúspěch juniorů v Přerově.

'JUN' - Zubr „byl na své louce“ silnějším soupeřem

Soupeř byl ve všem jasně lepší a zaslouženě vyhrál. Víc k tomuto zápasu nemá smysl říkat.

Soupiska Warriors Brno: Vystavěl(Hollý) - Miloš(C), Mituchovič, Klimeš, Bocián, Sedláček, Karpíšek, Ludvík, Del Favero, Vysloužil, Kavický, Staněk, Orsech, Krška.
Branky:
Konečný stav: 0:11 HC ZUBR Přerov
Odehráno: venku, 19.01.2020 od 13:00 hodin

'DOR' - Skvělý obrat utkání! Heinrich sestřelil Lvi z Břeclavi!

trenér

Dnes to byl přesně ten zápas, kvůli kterému člověk ten hokej dělá. Kluci se neskutečně zvedli dvakrát ze stavu 0:2 a 2:4 deset minut před koncem a maximálně super. Chválím, ale samozřejmě tak, jak jsem klukům před chvíli v kabině říkal, pokud zítra nezvládneme Brumov, tak to dnešní vítězství nic neznamená. Doufám, že k tomu zítra přistoupí stejně zodpovědně. Za dnešek celému týmu velká chvála, super a myslím si, že jsme si to užili.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Horák) - Mareček, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotinský, Hanák, Modl, Ryšánek, Heinrich, Dočekal.
Branky: 1. Heinrich(Gryc), 2. Modl(Heinrich), 3. Heinrich(Mareček, Gryc), 4. Heinrich, 5. Gryc(Heinrich, Modl), 6. Zelinka(Heinrich
Konečný stav: 6:5 HC Lvi Břeclav
Odehráno: venku, 17.01.2020 od 17:00 hodin

'DOR' - ... znamenalo! Vítězství v Brumově posunulo dorostence na třetí místo tabulky!

trenér

Soupeř nás dnes potrápil. Nevím čím to je, ale na slabší týmy naší tabulky se nám hraje těžko. Kluci jsou občas na ledě v průběhu zápasu laxní, protože si myslí, že proti takovému soupeři to půjde samo. Po včerejším náročném utkání ale patří klukům i za dnešek moje poděkování, protože se snažili vybojovat vítězství i dnes.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Horák) - Mareček, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Křípal, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotinský, Hanák, Heinrich, Dočekal.
Branky: 1. Milotínský, 2. Gryc, 3. Hanák(Gryc)
Konečný stav: 3:2 HC Brumov-Bylnice
Odehráno: venku, 18.01.2020 od 13:30 hodin

Jan Novotný

hráč - útočník

Číslo 3

V Brumově se nám nehraje vůbec dobře a proto jsem moc rád, že jsme dnes vyhráli. Naše hra byla sice o něco horší, než včera v Břeclavi, ale makali jsme. Ve druhé třetině se neustále vylučovalo buď na naší straně nebo na straně soupeře, takže se snad vůbec nehrálo 5 na 5. Zbytečně jsme faulovali, takže si na to musíme dát příště větší pozor. Na začátku třetí třetiny jsme si na faulování dali pozor, ale byli jsme pod tlakem, ale dokázali jsme se jako tým správně vyhecovat a díky tomu jsme udrželi jednobrankové vedení do konce utkání v náš prospěch.