Domácí klub Warrior Brno se tentokrát Žďaru nad Sázavou nezalekl a na svém ledě ho s přehledem porazil vysoko 6:3. Hned v úvodu první třetiny se o vedení domácího klubu postaral Jiří Láryš(Ryšánek, Hanák), který prostřelil hostujícího gólmana a svému klubu tak zajistil hned  jednobrankový náskok.

„V přípravném zápase proti Třinci jsme první branku inkasovali my a pak jsme se těžko zvedali, protože kluci strávili dvě sezóny někde v extralize, kde těch výher moc nebylo a samozřejmě každý zápas kdy dostali první gól bylo vidět, že je to svazuje ještě víc. My je potřebujeme dostat na to, aby si kluci začali víc věřit a pracovali na sobě.“ prozradil po první třetině trenér dorostu Jiří Sýkora.

V průběhu první třetiny se ještě podařilo do sítě hostujícího brankáře puk dostat Radkovi Milotínskému(Berka) a znovu Jiřímu Láryšovi(Hanák, Ryšánek).

„Upřímně jsem to vedení 3:0 po první třetině, kterou jsme zvládli na naše poměry, řekl bych „nezvykle,“ vůbec nečekal, ale samozřejmě jsem moc rád, že se v zápase projevuje to, co trénujeme od srpna a že se výkony kluků zvedají. Směrem dopředu to funguje stoprocentně, směrem dozadu je to horší a je tam pořád na čem pracovat, ale celkově jsem za první třetinu spokojen.“ přiznal trenér, jenž povede v sezóně tým Warrior Brno za vítězstvím.

Soupiska: Horák(40 min.- Frgál) – Gryc, Mareček, Mlčoch, Hamřík, Berka, Brokeš – Kučera, Zelinka, Heinrich – Vrzal, Novotný, Hanák – Milotínský, Láryš, Ryšánek – Kolečkář, Modl, Juránek.

Branky: 1. Láryš(Ryšánek, Hanák), 2. Milotínský(Berka), 3. Láryš(Hanák, Ryšánek), 4. Modl(Heinrich, Zelinka), 5. Novotný(Vrzal), 6. Hanák(Ryšánek, Berka)