JUN: Litomyšl svůj „zimák“ znovu opevnil

Radovan Bártek

trenér

Po nedisciplinovaném a místy boharovném přístupu jsme prohráli v Litomyšli 6:3. Některým hráčům je bojovnost cizí a často jim překáží puk.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Vystavěl) - Rašovský, Mahdal, Daněk, Klimeš(C), Orsech, Sedláček, Snášel, Karpíšek, Marčík, Bocián, Vysloužil, Del Favero, Kavický, Mudrych, Hrstka, Ludvík, Antoňů.
Branky: 1. Snášel(Mudrych), 2. Mudrych(Vysloužil, Bocián), 3. Del Favero(Ludvík, Antoňů)
Konečný stav: 3:6

JUN: Drama se Šumperkem

V nedělním domácím utkání Warriors padl letošní rekord ligy v trestných minutách! Tou zlou zprávou však je, že většina trestů byla na straně domácího týmu v poměru 58:4 minutám. Je to také jeden z důvodů, proč byl Šumperk v tomto utkání úspěšnější.

trenér

Prohra se Šumperkem byla zcela zasloužená... Soupeř nás mimo pár okamžiků přehrával snad ve všech disciplínách. Góly inkasujeme po osobních chybách vždy v okamžiku, kdy začínáme soupeře přehrávat. my gól bohužel nedáme, šance se lekneme a naopak inkasujeme laciné góly. Pro některé hráče je to ale těžké, když musí hrát obránce a to jsou to čtyři útočníci, kteří v obraně nikdy nehráli.

Soupiska Warriors Brno: Vystavěl(Kašpar) - Klimeš(C), Orsech, Rašovský, Mahdal, Staněk, Sedláček, Mudrych, Ludvík, Karpíšek, Marčík, Del Favero, Bocián, Kavický, Krška, Hrstka, Vysloužil, Antoňů, Holotík.
Branky: 1. Del Favero(Rašovský)
Konečný stav: 1:7

'DOR' - Polsko zvítězilo o pouhou branku

Ačkoliv bylo utkání celou dobu vyrovnané, domácí tým Warriors bohužel v průběhu třetí třetiny chyboval a Polsko se tak dostalo do vedení 5:4. Heinrichův HATTRICK tak bohužel tentokrát k vítězství nepomohl.

trenér

Pro nás to byl zbytečně ztracený zápas. Přišli jsme v závěru o tři body. Na začátku třetí třetiny gól na 3:1, poté 4:2. Rozhodly hrubé individuální chyby a také šířka kádru, kdy polský výběr měl k dispozici 17 hráčů, které mohl pravidelně pouštět do hry. My jsme to v závěru stáhli na 10 a došla nám síla. Musím ale poděkovat těm hráčům, kteří zápas dohrávali, protože to oddřeli do poslední vteřiny. Dnes to nevyšlo, ale zítra je nový den a jdeme znovu do boje!

Soupiska Warriors Brno: Frgál - Mareček, Hamřík, Gryc, Berka, Mlčoch, Šlahora, Brokeš, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotinský, Hanák, Novotný, Modl, Ryšánek, Heinrich.
Branky: 1. Heinrich(Zelinka), 2. Heinrich(Mareček), 3. Heinrich, 4. Novotný(Modl, Heinrich
Konečný stav: 4:5

'DOR' - Nájezdy proti Třebíči stoprocentní!

Hned druhý den odehrál dorost další domácí utkání proti Třebíči. Na ledě šla vidět unáva, ale také bojovnost hráčů našeho týmu o vítězství. I proto šlo utkání nakonec do samostatných nájezdů ve kterých podržel svůj tým parádně brankář Matthias Hollý.

trenér

Dnes jsme nezačali vůbec dobře a přišlo to, čeho jsem se trochu bál, že kluci budou mít těžké nohy po včerejším těžkém zápase, zatímco Třebíč měla v sobotu volno. První třetina byla utahaná, málo jsme bruslili, takže jsme si to v kabině po třetině v klidu vysvětlili. Od druhé třetiny to už bylo o něčem trochu jiném, ale dnes jsme se moc nedostávali do gólových šancí. Před koncem druhé třetiny bohužel přišlo moje zaváhání, kdy jsem si nechal dát dvouminutový trest za nesportovní chování, což by se stávat nemělo a z oslabení jsme hned dostali gól, takže to bylo nepříjemné. Kluci ale ve třetí třetině zabrali, zabojovali, vyrovnali a nájezdy zvládli perfektně, takže jsem za dva body rád. Samozřejmě nás mrzí sobotní ztráta, ale myslím si, že kluci tento víkend zvládli, co se týče výkonu a hry, suprově.

Soupiska Warriors Brno: Hollý(Frgál) - Mareček, Hamřík, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotinský, Hanák, Modl, Ryšánek, Heinrich.
Branky: 1. Gryc, 2. Modl(Heinrich, Zelinka), 3. Zelinka(SN)
Konečný stav: 3:2pn

'9.' - Vítězství ve Žďáru n. Sázavou!

V přuběhu první třetiny se nám podařilo vstřelit první branku, což nám psychicky pomohlo a kluky to nakoplo. Ve druhé třetiny jsme šli po soupeřově vyrovnání opět do vedení a ve třetí třetině kluci náskok upravili na 4:2.

Soupiska Warriors Brno: Kopuletý - Ludikovský, Jindra, Žižka, Šlahora, Lička, Křípal, Stávek, Kočka, Kolečkář(C), Kučera, Řežucha, Raušer.
Branky: 1. Raušer(Šlahora), 2. Kolečkář(Lička), 3. Kolečkář, 4. Stávek(Kočka)
Konečný stav: 4:2

'8.' - Technika zvítězila na halách o jedinou branku

Zdeněk Valošek

trenér

Tel. 603339072

Počáteční tlak soupeře se nám podařilo eliminovat a hra se začala vyrovnávat. V další části hry nám soupeř sice odskočil, ale nám se poměrně rychle podařilo srovnat výsledek a v závěru utkání se jen čekalo ,který ze soupeřů se dopustí více chyb a ty bohužel přišly z naší strany. Sice se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky, ale ta již přišla pozdě a soupeř si výsledek pohlídal.

Soupiska Warriors Brno: Kostečka(Krajíček) - Kos, Procházka, Vítek, Střeštík, Mayer, Kostlán, Kunc(C), Bílý, Volf, Podborný, Hrazdíra, Baláž, Bartoň, Drasal.
Branky: 1. Bílý(Vítek), 2. Kunc(Podborný), 3. Podborný(Hrazdíra)

Bez komentáře.

Soupiska Warriors Brno: Hanzlík(Motal) - Slezáček, Urbánek, Baborovský, Holeš, Kubín(C), Brodecký, Čada, Šichtař, Mráz, Janák, Vašín.
Branky: 1. Kubín(Brodecký), 2. Janák(Šichtař, Vašín), 3. Janák(Mráz), 4. Baborovský(Slezáček), 5. Kubín(Mráz, Čada), 6. Slezáček(Šichtař)
Konečný stav: 6:6

'6.' - Technika doma porazila Warriors

Mgr. Karel Husák

trenér

Tel. 732122081

Než jsme se rozkoukali prohrávali jsme po první třetině 5 - 1. Bohužel to byla naše klasická třetina, kdy jsme po soupeři pouze koukali a čekali co s námi udělá. Ve druhé třetině jsme srovnali krok, ale nebyli jsme schopni využít hned několik přesilovek. Poslední třetinu si soupeř pohlídal a v klidu si udržel brankové vedení. Byl to opět další zápas, kdy jsme během jedné třetiny obdrželi hodně branek, a nebyli jsme schopni na tento nepříznivý stav zareagovat.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler, Coufal(C), Prokeš, Daněk, Slívko, Rafaj, Dlabáček, Urbánek, Kafka, Ondra.
Branky: 1. Coufal(Tischler, Rafaj), 2. Szalka
Konečný stav: 2:8