Dorostenci v Třebíči bohužel prohráli. U sedmé třídy se vyřádil Viktor Janák

Dorostenecká Třebíč nám bohužel odskočila na sedm bodů. Deváťáci hráli díky utkání dorostu v oslabení. V sedmé třídě vstřelil Viktor Janák HATTRICK a zajistil tak výhru. Šesťáci i přes snahu podlehli v Kroměříži.

'DOR' - Horácká Slavia zvítězila především v první třetině

trenér

Hokej nám dnes ukázal svoji krutou tvář, protože jsme byly dnes 60 minut lepším týmem. Bohužel za stavu 1:0 soupeř začal úspěšně posílat puky na naší bránu a odskočil nám na 1:3. Kluci se snažili, makali a měli šance, ale bohužel jsme dneska prostě góly nedali. Za stavu 1:5 už to pro nás bylo těžké. Pak jsme na začátku třetí třetiny dali kontaktní gól na 2:5 a zkusili jsme powerplay. Jestliže minulý týden proti Polákům jsme tahali za kratší konec provazu a zvládli jsme to, tak dnes byl soupeř určitě šťastnější, ale nikoliv lepší. Jedna věc ale je, že soutěž o třech kolech absolutně nedává smysl a může to vymyslet jen nějakej pražskej strejda od stolu... Na druhou stranu nám pořád zbývá šest zápasů, ale sedm bodů nám chybí na první Třebíč. Klukům věřím, že těch sedm zápasů odehrajeme na maximum a posbíráme všechny body. Výsledek vypadá krutě, ale myslím, že kdo na tom zimáku byl, tak viděl, že jsme nebyli horší. Tohle je prostě hokej. Někdy je krásný že dá, někdy je krutej že vezme, ale chtěl bych kluky dnes pochválit za to, že tak moc bojovali.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Horák) - Mareček, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotinský, Dočekal, Modl, Ryšánek, Heinrich, Raušer.
Branky: 1. Zelinka, 2. Mareček(Heinrich)

Bez komentáře

Soupiska Warriors Brno: Kopuletý - Hamřík, Vítek, Ludikovský, Jindra, Žižka, Lička, Křípal, Stávek, Kolečkář(C), Řežucha, Hrazdíra, Drasal.
Branky: 1. Stávek
Konečný stav: 1:11 HK Kroměříž
Odehráno: venku, 08.02.2020 od 12:00 hodin

'7' - Viktor Janák se v Kroměříži pořádně vyřádil

trenér

Připravujeme ...

Soupiska Warriors Brno: Hanzlík(Motal) - Slezáček, Urbánek, Baborovský, Holeš, Procházka, Brodecký, Čada(C), Šichtař, Mráz, Janák, Vašín.
Branky: 1. Janák, 2. Janák(Šichtař, Brodecký), 3. Slezáček, 4. Janák(Urbánek), 5. Šichtař(Mráz), 6. Baborovský(Mráz, Janák)
Konečný stav: 6:3 HK Kroměříž
Odehráno: venku, 08.02.2020 od 10:00 hodin

'6' - Soupeř byl střelecky produktivní a náš výkon pomalu uvadal

Mgr. Karel Husák

trenér

Tel. 732122081

Do zápasu jsme nastoupili s chutí a bojovností. Bohužel jsme obdrželi na úvod laciné branky a nepříznivý stav jsme museli dohánět. Po první třetině kdy byl stav 4 - 0 pro soupeře bylo pořád o co hrát a i nadále jsme se dostávali do zakončení , vypadalo to, že neřešíme ukazatel skóre na tabuli a pořád se snažíme soupeře přehrávat. Je škoda, že jsme nebyli schopni vsítit více branek a soupeře brankově víc dotáhnout. Na konci této třetiny jsme obdrželi další zbytečnou branku, která nás možná psychicky dostala do kolen.  Nicméně díky této snaze jsme třetinu vyhráli 2 - 1. Ve třetí třetině nás soupeř začal přehrávat a byli jsme schopni vytěžit pouze jedinou branku. Opět jsme nezvládli třetí třetinu.  Znojmo mělo dva výborné hráče co dali dohromady 7 branek a další asistence, brankář byl Znojmu také velkou oporou.  Nemáme v týmu takové individuality a naše hra spočívá v týmové spolupráci.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler, Urbánek, Ryšánek, Prokeš, Mooris, Daněk(C), Brodecký, Jančík, Slívko, Sýkora, Kafka, Harásek.
Branky: 1. Harásek, 2. Daněk(Szalka)
Konečný stav: 3:11 HC Orli Znojmo-mládež, z.s
Odehráno: venku, 09.02.2020 od 14:30 hodin

'6B'

Soupiska Warriors Brno: Matoušek(Sís) - Höklová, Kurek, Tyl, Mooris(C), Folwarczný, Šmédek, Nezpěváková, Štangler, Sotolář, Svoboda.
Branky: 1. Kurek(Folwarczný), 2. Kurek(Höklová), 3. Mooris, 4. Šmédek(Mooris), 5. Šmédek(Nezpěváková)
Konečný stav: 5:3 HC Lvi Břeclav
Odehráno: doma, 08.02.2020 od 9:00 hodin