Nákupní košík
Celkem: CZK 0

2.10.2018 - Zápasy září

2.10.2018 - Zápasy září
 

EAC Junior Capitals - HCM WARRIORS BRNO 4:6 (0:2, 2:3, 2:1)

Po celé utkání naši sedmáci kontrolovali vedení a šli si za vítězstvím. Navázali tak na solidní výsledky z přípravy.

 

HC Kometa Brno - HCM WARRIORS BRNO 3:7 (0:1, 2:4, 1:2)

Povzbuzeni obratem páťáků přijali sedmáci výzvu, že se nesmí nechat zahanbit a od prvních minut se zakousli do soupeře. Kometu už porazili v přípravě a bylo vidět, že si věří i v první soutěžní konfrontaci v této sezóně. Už ve 4. minutě otevřel skóre Jakub Zduba a protože ve zbytku třetiny byli oba brankáři pozorní, stav po první třetině tak byl 0:1 pro Warriors. Hned v první minutě druhé části hry se trefil s přehledem hrající Fabian Ličko a vypadalo to, že naši borci zápas jasně kontrolují. Přišla však 29. minuta, kdy se Kometa trefila hned dvakrát a rázem bylo vyrovnáno. Tým se však opět vrátil ke své hře a po gólech Zduby, Kunce a Lička si vytvořil náskok, který v závěrečné části hry už nepustil. Svůj hattrick ve třetí třetině zkompletoval Ličko a prosadil se i Michal Červenka.

Komentář trenéra Warriors Radovana Bártka: "Musím klukům poděkovat, podali očákavany výkon včetně brankáře. Pevně věřím, že nám přístup, chuť a kvalitní výkony vydrží po zbytek sezóny, abychom i nadále úspěšně reprezentovali Warriors."

 

SHKM Hodonín - HCM WARRIORS BRNO 10:8 (3:3, 3:1, 4:4)

Komentář trenéra Bártka: "Zápas, kde se projevily naše největší slabiny. Porazili jsme sami sebe naším katastrofálním zakončením na branku soupeře a špatnou obrannou hrou. Pochvalu si zaslouží i po 10 inkasovaných gólech brankáři Jakub Kostečka a David Brodecký. Za hráče chválím Jakuba Zdubu."

 

HCM WARRIORS BRNO - HC Lvi Břeclav 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)

Komentář trenéra Bártka: "Těžká výhra, opět výborně zachytali brankáři, Dominik Frgál i Jakub Kostečka. Pochvalu zaslouží Martin Vítek a Lukáš Procházka za velké zlepšení ve hře, nahoru jde i Petr Baláž. Mužstvo odvedlo momentální maximum, za což jim děkuji."

NahoruNahoru
Close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím