Hodnocení víkendového snažení našich bojovníků je tu!

Další víkend za námi znamená další zápasy za námi a to znamená, že další reporty jsou připravené!

'JUN' - HCM Warriors - Šumperk 3:5

Do zápasu jsme nastoupili posíleni hráči Komety Brno, v brance s K. Horákem. Utkání bylo vyrovnané, ale pouze první třetinu. Ve druhé třetině po sérii hrubých chyb jak útočníků, tak i obránců (po kolikáté již v této sezoně) jsme odcházeli do kabin s rozdílem skóre 1 – 4. Ve třetí třetině, kdy už jsme neměli co ztratit jsme během dvou minut vstřelili dvě branky (Holotík A, Rašovský V.) a přiblížili se zpátky do hry. V závěru třetiny jsme ale opět po střele a následné dorážce nechali soupeře odskočit na rozdíl dvou branek a konečných 3 – 5 pro soupeře.

Konečný stav: 3:5
Odehráno: 12.11.2021

'JUN' - Havlíčkův Brod - HCM Warriors Brno 7:2

Zápas jsme začali dobře,. S dvěma hráči Komety Brno jsme hned v úvodu první třetiny šli brankou M. Kelbla do vedení 1 – 0. To bylo, ale jediné pozitivum celého zápasu. Znovu špatnou hrou v defenzívě, na které se podíleli všichni hráči, zbytečným oslabováním a fauly, které nic neřeší (po celý zápas), jsme odcházeli po první třetině se záporným skóre 1 – 3. Soupeř ve druhé třetině další brankou uzavřel hru na 1 – 4 ve svůj prospěch. Do třetí třetiny jsme nastupovali v početní převaze 5 ku 3. Z této výhody nic nebylo, ale již v následující přesilovce jsme snížili (Marčík L.) na 2 – 5 a to bylo z naší strany vše. Soupeř v závěru třetiny dal ještě dvě branky a uzavřel zápas na konečných 2 – 7. Mužstvo nemůže mít úspěch, když jsou hráči nedisciplinovaní,  je neochota  pracovat  pro tým, neustálé výmluvy, jak se vyhýbat tréninku (ne řešit a vyřešit, abych se tréninku zúčastnil). Místo abych využil možnosti tréninku navíc (viz pondělní individuální trénink, celkem 2 hráči), zlepšil sebe a tím přispěl k výkonu mužstva. Tomu pak odpovídají  i výsledky a dokud se nezmění myšlení,  tak nás bude porážet kterýkoliv mužstvo, co místo tlachání o hokeji maká a dře.

Konečný stav: 7:2
Odehráno: 14.11.2021

'DOR' - Warriors - Uherské Hradiště 3:0

trenér

V dnešním utkání jsme byli aktivnější a zaslouženě jsme vyhráli.

Tel. 736534955

Bohužel jsme opět bez mistrovského utkání z důvodu karantény soupeře.

Tel. 732698834

Podle výsledkové tabule to vypadá na snadný zápas. Opak je pravdou. Tentokrát jsme "utrpěli" výhru. Utkání se nevyvíjelo vůbec dle naších představ a po první hrozivé třetině jsme museli udělat pár změn v sestavě i v přístupu k utkání. Nakonec jsme to pár rychlými góly zlomili a otočili na naši stranu. Herně nic moc, ale cenné body jsme si připsali. Nyní nás čeká dvojutkání se Znojmem prakticky o všechno.

Konečný stav: 10:2

'7' Warriors - Kometa 4:4

Toto utkání se mě hodnotí velice dobře. Kluci se soupeře nezalekli, výborně napadali, dřeli, blokovali střely  (12 za celý zápas), a když už se soupeř prosadil, vychytal je výborně chytající brankář, což znamenalo vedení po 40 minutách 3:1. Bohužel jsme se trošku ve třetí třetině zalekli vítězství a soupeř vyrovnal.

Ale to nic nemění na tom, že jsme podali výborný výkon a připravili jsme Kometu o bod, jako první tým v soutěži.

A MOC DĚKUJI KLUKŮM, PROTOŽE BOJOVALI I ZA MĚ. KONEČNĚ SE NÁM PODAŘILO ZLOMIT PROKLETÍ HALY RONDO A POPRVÉ V KARIÉŘE TRENÉRA JSEM ZDE BODOVAL. CHLAPEČCI DÍKY MOC

Konečný stav: 4:4
Odehráno: 13.11.2021

'6' Warriors - Blansko 3:8

trenér

Tento zápas nám úplně nevyšel. Postrádali jsme pár opor týmu, ale na to se vymlouvat nemůžeme. Je to o týmu, ne o jednotlivcích a na gólech a tvoření hry se musí podílet všichni. Moc pozitiv v utkání vidět nebylo, jediné, co mě těší je, že někteří hráči prolomili střeleckou smůlu a konečně se prosadili. Do dalších utkáních budeme muset zapracovat na všech postech.

Konečný stav: 3:8