Jak se našim dařilo běhěm podzimních prázdnin?

Mladí Warriors se běhěm podzimních prázdin neflákali, podívejte se, jak se jim dařilo

'JUN' - Ústí nad Labem - HCM Warriors 2:4

V dalším kole jsme se utkali proti celku z české skupiny. Po dlouhé cestě jsme začali ospale a v první třetině jsme vytěžili z minima střel vedoucí gól, kdy L. Marčík našel zcela volného A. Horkého. Po chybě ve středním pásmu v závěru třetiny jsme nechali soupeře srovnat na 1 – 1. Druhou třetinu jsme zlepšili pohyb a po soupeřově druhé brance jsme hned odpověděli brankami A. Horkého a M. Kelbla otočili stav na 3 – 2 . Tímto stavem skončila také druhá třetina. Ve třetí třetině jsme opět brankou A. Horkého zvýšili na konečných  4 – 2, a když jsme v závěru přežili i 5 minutové oslabení 6 – 4, tak jsme se spokojeně mohli vrátit zpět do Brna s důležitým vítězstvím.

Konečný stav: 2:4
Odehráno: 28.10.2021

'JUN' - Warriors - Kobra Praha 4:5 po prodloužení

V druhém utkání s českou skupinou jsme narazili na tým Kobra Praha. Do utkání jsme vstoupili posíleni o tři hráče Komety Brno (Boltvan, Horký, Otava). Posílení mužstva bylo znát. V první třetině, kdy tato dvojce zařídila vedoucí gól na 1 – 0 nám znovu nevyšel závěr a nechali jsme soupeře srovnat zápas na 1 – 1. V druhé třetině jsme brankou M. Kelbla šli znovu do vedení, které jsme opět po hrubce v obraně ztratili. V závěru druhé třetiny jsme brankou A. Horkého v přesilové hře uzavřeli konečný stav 3 – 2. Ve třetí třetině jsme šli do dvoubrankového vedení brankou R. Otavy. Vedení jsme však neudrželi a do konce třetiny jsme po chybách nechali soupeře uzavřít zápas po 60 min. na konečných 4 – 4. Šli jsme do prodloužení, ve kterém jsme nechali soupeře ujet středem hřiště a tím přijít i o druhý bod v tomto utkání. Z pohledu vývoje, jsme v tomto utkání body spíše ztratili.

Tel. 736534955

Zápas z důvodu marodky na straně soupeře zrušen. V nejbližších dnech bude z naší strany nabídnut soupeři nový termín.

Tel. 732698834

Utkání hodně ovlivnilo nasazení starších hráčů na straně soupeře. Ačkoliv by se tyto zápasy měly hrát ročníkově, soupeř to pojal jako dvouročník. Tomu já nerozumím... Každopádně, toto jsou zápasy, kde si musí naši hráči sáhnout na dno a ukázat, co v nich je. Hattricky a kanadské body proti slabším soupeřům nikoho nezajímají. Tady je potřeba zamakat a předvést se. Určitě máme navíc a budeme na tom dále pracovat.

Konečný stav: 8:1

'8' - Warriors - HC Zastávka 27:5

trenér

Do tohoto zápasu jsme vstoupili v roli favorita a měl být zcela v naši režii. Po rozpačitém úvodu, kdy jsme dokonce prohrávali 1:0, jsme však zápas rychlými góly zlomili a dále už to bylo jednoznačné. Co mě však nepotěšilo, byl celkem vysoký počet obdržených branek a taky hra naší třetí formace, která se nedokázala, ani proti tak snadnému soupeři, prosadit a navíc 4 branky inkasovala. Kluci si musí šáhnout do svědomí a zcela změnit svůj přístup. Kde jindy by se měli prosadit, když ne tady.

Konečný stav: 27:5

'7' VSK Technika Brno - Warriors

Čekáme na dodání hodnocení...

'6' Warriors - VSK Technika Brno 7:8

trenér

Zápas plný emocí jak na ledě, tak v hledišti. Hrálo se nahoru dolů, dá se říci, že jsme měli více ze hry, soupeře jsme několikrát zatlačili v pásmu, bohužel jsme nedokázali proměňovat gólové šance. To zápas rozhodlo. Když jsme se dostali na kontakt, naše hloupé chyby dovolili soupeři v závěru utkání rozhodnout v jeho prospěch. Každopádně bych kluky chtěl pochválit za bojovný výkon až do posledních vteřin utkání, kde jsme měli na hokejce vyrovnávací gól.

Konečný stav: 7:8