JUN: Přerov zvítězil o dvě branky

Domácí Warriors bojoval s Přerovem o vítězství, avšak bohužel měl soupeř větší štěstí a z Úvozu si odvedl vítězství.

Radovan Bártek

trenér

Proti favoritovi skupiny jsme podali bojovný a zodpovědný výkon. První a třetí třetinu jsme byli minimálně Přerovu vyrovnaným soupeřem a remíza by nám slušela. S přístupem hráčů jsem spokojen.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Rašovský, Mahdal, Staněk, Klimeš, Orsech, Sedláček, Hrstka, Vysloužil, Antoňů, Holotík, Kavický, Karpíšek, Del Favero, Marčík. Mudrych, Bocián(C), Ludvík, Vodák.

Branky: 1. Mudrych(Karpíšek, Marčík), 2. Klimeš, 3. Del Favero(Antoňů, Sedláček)

Konečný stav: 3:5

DOR: Warriors na vítězné vlně!

„Ačkoliv je postup jistý, nechceme darovat ani bod.“ prozradil Filip Mlčoch v rozhovoru. Jak řekl, tak dorost udělal a porazil na domácí půdě Břeclav.

trenér

Dnes jme předvedli nejlepší dosavadní výkon v soutěži, byli jsme po celý zápas aktivní a zaslouženě jsme vyhráli.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Horák) - Mareček, Gryc, Berka, Mlčoch, Šlahora, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Kolečkář, Milotinský, Hanák, Modl, Ryšánek, Heinrich.

Branky: 1. Kolčkář(Milotinský), 2. Novotný, 3. Heinrich(Gryc), 4. Heinrich(Kolečkář)

Konečný stav: 4:2

'9.' - Remíza v Třebíči

Vyrovnané utkání devátých tříd se odehrálo v Třebíči, kde nakonec základní hrací doba nerozhodla o vítězi.

Zápas byl hodně vyrovnaný a kluci na ledě bojovali do poslední vteřiny. Mrzí nás, že jsme nedokázali vyhrát, ale na druhou stranu jsem moc rád za kvalitně odvedený výkon.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Kopuletý) - Hamřík, Ludikovský, Jindra, Žižka, Šlahora, Lička, Křípal, Stávek, Kočka, Kolečkář(C), Bílý, Podborný, Kučera, Modl, Raušer

Branky: 1. Raušer, 2. Kolečkář(C)

Konečný stav: 2:2

'9.' - Přestřelka v Kroměříži

V Kroměříži se o vítězství bojovalo zuby, nehty, avšak stav utkání nakonec skončil remízou.

Dnešek byl pro oba týmy náročným zápasem. Soupeř nás neustále dotahoval a my se snažili bojovat o výhru. Bohužel to ale tentokrát nevyšlo.

Soupiska Warriors Brno: Kopuletý - Hamřík, Ludikovský, Jindra, Žižka, Kunc, Stávek, Kočka, Bílý, Podborný, Kučera, Řežucha, Raušer.

Branky: 1. Stávek(Podborný), 2. Kočka(Jindra), 3. Raušer(Kunc), 4. Raušer(Bílý), 5. Podborný(Kočka), 6. Stávek, 7. Kučera

Konečný stav: 7:7

'7.' - Sedmáci slavili výhru v Třebíči

Dramatické utkání se odehrálo v Třebiči. Domácí dokázali snížit stav utkání o jedinou branku. Warriors se ale nedal a z Třebíče přivezl výhru,

Mgr. Jiří Janák

trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Do utkání jsme z důvodu nemocí vstoupili ve velmi pozměněné sestavě, přesto zejména ve druhé třetině předvedeme kvalitní výkon a do šatny jdeme za stavu 6:4 pro nás. Když už si myslíme, že “tradiční”  zkrat tentokrát  nepřijde, tak během pár minut třetí třetiny dostáváme tři branky a rázem je stav 6:7. Tým však dnes ukázal vnitřní sílu a utkání znovu otáčí v náš prospěch s konečným výsledkem 9:7.

Soupiska Warriors Brno: Motal(Hanzlík) - Slezáček, Urbánek, Rafaj, Baborovský, Holeš, Coufal, Kubín(C), Brodecký, Čada, Jančík, Mráz, Janák.

Branky: 1. Mráz(Kubín, Baborovský), 2. Kubín, 3. Janák(Mráz), 4. Rafaj(Mráz), 5. Brodecký(Kubín), 6. Mráz, 7. Rafaj, 8. Baborovský(Janák), 9. Brodecký(Kubín, Jančík)

Konečný stav: 9:7

'7.' - Stejný výsledek, jiný soupeř

trenér

Před utkáním přicházíme o další dva hráče, naštěstí jiní dva se do sestavy vrací. Na obou mužstvech je vidět, že hrají druhé utkání ve dvou dnech. V našem výkonu střídáme kvalitní s  horšími pasážemi, nicméně mužstvo mělo po celé utkání zápas pod kontrolou a zaslouženě vyhrává.

Soupiska Warriors Brno: Motal(Hanzlík) - Slezáček, Urbánek, Rafaj, Baborovský, Holeš, Coufal, Kubín(C), Brodecký, Čada, Šichtař, Mráz, Vašín.

Branky: 1. Mráz(Coufal), 2. Rafaj, 3. Baborovský(Brodecký, Mráz), 4. Slezáček(Kubín), 5. Rafaj(Kubín), 6. Baborovský, 7. Brodecký, 8. Brodecký(Slezáček, Mráz), 9. Šichtař(Brodecký, Mráz)

'6.' - Hodonín odjel s remízou

Domácí utkání s Hodonínem skončilo nakonec remízou!

Mgr. Karel Husák

trenér

Tel. 732122081

Bez komentáře.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler, Ryšánek, Kurek, Prokeš, Danšk, Šmédek, Sýkora, Nezpěváková, Dlabáček, Vdovec, Urbánek, Štangler, Kafka(C), Sládek

Branky: 1. Štangler(Šmédek), 2. Sládek(Vdovec), 3. Šmédek(Prokeš, Štangler), 4. Šmédek(Prokeš), 5. Prokeš(Szalka)

Konečný stav: 5:5