JUN: Poruba Warriors nešetřila

Junioři zavítali v pátek do Ostravy, kde je čekal připravený domácí tým Poruby. Domácí ale Warriors vůbec nešetřili a začali „nadělovat.“ Warriors se tak do Brna vrátil bez bodů a s prohraným zápasem 10:0. Kvůli nepřiznivým výsledkům přebírá tým juniorů dočasně trio trenérů Jan Čermák, Michal Bartoněk a Vítězslav Hájek, který se bude snažit vrátit tým zpět do hry.

Radovan Bártek

trenér

Bez komentáře ...

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Horák) - Mahdal, Staněk, Rašovský, Miloš(C), Vysloužil, Kavický, Hrstka, Krška, Karpíšek, Ludvík, Marčík, Holotík, Bocián.
Branky
Konečný stav: 0:10

'DOR' - Břeclav dostala tři „fíky“

Zajímavý souboj se odehrál v sobotu na Úvozu, kde domácí tým Warriors vyzval soupeře HC Lvi Břeclav. Ačkoliv byl zápas silově vyrovnaný, domácí tým dokázal dostat puk za břeclavského brankáře hned 3x!

trenér

Moc dobře jsme věděli, že nás nečeká jednoduchý soupeř. Víme, že tam má dva nadstandartní hráče, které moc dobře známe z loňské sezóny. První třetinu jsme odehráli nadstandartně dobře a šli jsme do dvoubrankového vedení. Zbývajících 40 minut už z naší strany takto pěkných nebylo a dali jsme Tomáši Havelkovi zbytečně moc prostoru a v závěru jsme si to sami zkomplikovali nějákými vyloučeními, ale celkově si myslím, že jsme odehráli slušný zápas. Týmy jsou víceméně vyrovnané a tím, že tam působí bývalý hráči, kteří působili na Úvoze, tak je to vždycky i vyhecovaný, ale my jsme spokojení za výhru a zítra nás čeká další těžký zápas.

Soupiska Warriors Brno: Hollý(Iliev) - Mareček, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotinský, Hanák, Ryšánek, Heinrich.
Branky: 1. Novotný(Staněk), 2. Mlčoch(Heinrich), 3. Heinrich
Konečný stav: 3:0

'DOR' - Uherské Hradiště zachránila sporná situace!

O den později vyjel tým dorostenců do Uherského Hradiště, které bylo posilněno lajnou zlínských hráčů. Oba týmy zde předvedly vyrovnaný hokej. Do 57. minuty byl stav 4:4 a oba týmy statečně bojovaly o vítězný gól. Sporný moment však nastal v čase 57:45, kdy dle fanoušků i celé střídačky Warriors měl být pískán v obraném pásmu našeho týmu offside. Přestože arbitři byli na ledě tři, neviděl to bohužel ani jeden z nich a vítěznou branku domácímu týmu hlavní sudí Šiška uznal. Před závěrečnou sirénou čárový rozhodčí velmi vulgárně napadl hráče Warriors a celou situaci tak bude prošetřovat komise rozhodčích.

trenér

První dvě třetiny jsme z mého pohledu neodehráli tak, jak bychom měli. Nedařili se nám nahrávky, snadno jsme přicházeli o puky, ... V poslední dvacetiminutovce se kluci nakopli a dokázali vyrovnat na 4:4. Bojovali jsme jak to šlo, ale bohužel to díky sporné situaci nevyšlo. Kdybychom odehráli první dvě třetiny stejně jako tu třetí, tak by byl výsledek úplně jiný.

Soupiska Warriors Brno: Hollý(Horák) - Mareček, Hamřík, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Kolečkář, Staněk, Milotinský, Hanák, Dočekal, Modl, Ryšánek, Heinrich.
Branky: 1. Zelinka, 2. Heinrich(Zelinka), 3. Berka(Zelinka), 4. Modl
Konečný stav: 4:5

'9.' - Brněnský souboj ovládl Warriors

Ve velmi pohledném utkání jsme předvedli velice kvalitní bojovný výkon podpořený bezchybně chytajícím brankářem Frgálem, který po zásluze vychytal čisté konto a dovedl nás k velmi cenné výhře.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Kopuletý) - Hamřík, Ludikovský, Jindra, Šlahora, Křípal, Dočekal, Stávek, Kočka, Kolečkář(C), Kučera, Modl, Raušer.
Branky: 1. Stávek(Hamřík), 2. Šlahora(Kočka), 3. Dočekal(Kočka)
Konečný stav: 3:0

'8.' - Osmákům se tentokrát nedařilo

Zdeněk Valošek

trenér

Tel. 603339072

Po bezbrankové první třetině jsme zbytečně otevřeli hru a soupeř toho i díky svým herním schopnostem dokonale využil

Soupiska Warriors Brno: Krajíček(Kostečka) - Kos, Žižka, Lička, Mayer, Kostlán, Kunc, Bílý, Volf, Podborný, Řežucha, Baláž, Bartoň, Drasal(C).
Branky
Konečný stav: 0:8

'7.' - Z napínavého utkání bereme všechny tři body!

Mgr. Jiří Janák

trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Dnes jsme odehráli malé brněnské derby s Technikou. Před zápasem jsme si říkali, že ho poprvé v sezóně odehrajeme v kompletní sestavě, bohužel nám však onemocněl další hráč, tak možná příště. (usměv)
První dvě třetiny se nám dařilo hrát nátlakový hokej, bohužel jsme z tlaku vytěžili pouze hubené vedení 3:1 a ve třetí třetině to tak ještě bylo napínavé.
Vime na čem pracovat a v příštím utkání budeme chtít ukázat další posun v dovednostech.

Soupiska Warriors Brno: Hanzlík(Motal) - Slezáček, Urbánek, Rafaj, Baborovský, Holeš, Coufal, Procházka, Kubín(C), Brodecký, Štohl, Čada, Šichtař, Janák.
Branky: 1. Brodecký(Kubín), 2. Čada(Kubín), 3. Šichtař(Janák), 4. Kubín(Baborovský)
Konečný stav: 4:2

'6.' - Na Rondu se šesťákům nedaří

Mgr. Karel Husák

trenér

Tel. 732122081

Začátek utkání nás soupeř tlačil v naší třetině, ale dokázali jsme si držet posty a hrát pozičně . Následně jsme z úniku dali branku a naše hra se zvedla. Ve dvou oslabeních byl soupeř schopen dát branky a po naší chybě na puku jsme dostali i další. První třetina byla vyrovnaná, dokazovaly to i střely na bránu 12-11. Bohužel jsme vysoké tempo zápasu neudrželi a fyzicky a nejspíš i psychicky odešli. Třetí třetina byla pro nás utrpením a vesměs jsme ji prostáli. Soupeř nebyl ohrožen a hrál v klidu převážně v naší třetině, za tuto třetinu šla pouze jediná střela na branku Komety.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler(C), Ryšánek, Danšk, Jančík, Slívko, Sýkora, Dlabáček, Urbánek, Kafka, Harásek.
Branky: 1. Kafka(Ryšánek)
Konečný stav: 1:8

'6.' - Telč se doma dostatečně opevnila

Do utkání jsme vstoupili výborně a vedli jsme 3:0, bohužel soupeř ještě do konce třetiny otočil skóre na 5:3.

Pak se hrál vyrovnaný hokej až do konce zápasu, kdy jsme chtěli utkání zvrátit na naší stranu, ale nepodařilo se nám na rozdíl od domácích vstřelit branku.

Pozitivní byla zpětná vazba hráčů po utkání, kdy jsme si utkání rozebrali. Většina věděla, co se mohlo udělat lépe a mrzelo je, jak zápas skončil.

Soupiska Warriors Brno: Matoušek - Nezpěvák, Folwarczný, Šmédek(C), Nováček, Dolník, Nezpěváková, Vdovec, Štangler, Vašín, Sládek, Maloň.
Branky: 1. Vdovec, 2. Štangler(Dolník), 3. Dolník(Nováček), 4. Vašín(Nováček), 5. Dolník
Konečný stav: 5:9