Na Warrioru se slaví postup starších žáků!

Reporty z víkendových utkání právě postupující deváté třídy jsou tu!

'JUN' - HCM Warriors - Valašský hokejový klub 4:7

Hra posledního s předposledním v tabulce žádný pohledný hokej nepřinesl. Vsetín vyhrál díky bojovnosti a důrazné hře celého týmu. My, jako již tradičně, nepokrytím hráčů v obranné třetině nechali soupeře otevřít skóre na 0 – 1. V závěru se nám podařilo důsledným sledováním kotouče (Toman) srovnat na 1 – 1. Druhou třetinu jsme začali dobře a brankou R. Orsecha šli do vedení 2 -1. To jsme však během pěti minut ztratili a pokračující nedůslednou hrou a řadou prohraných osobních soubojů nechali soupeře odskočit v závěru druhé třetiny do vedení 4 – 2. Soupeř ve třetí třetině své vedení ještě navýšil a my jsme stačili pouze korigovat pro nás nepříznivý stav brankou Marka R. a D. Heinricha. Vlastní hloupostí v polovině třetí třetiny (50 a 58 min.) a dvojím vyloučením do třech jsme se připravili o možnost zabojovat o lepší výsledek.

Konečný stav: 4:7
Odehráno: 3.12.2021

'JUN' - HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov 1:6

Hned druhé utkání v sobotu nás čekal lídr naší skupiny, který potvrdil i s omlazeným týmem své hokejové kvality. Po částečně nedohrané první třetině (rozbité sklo) šel soupeř do kabiny s pohodlným náskokem 4 – 0. Pak, když v dohrávce (16.s) náš první útok nechal soupeře vstřelit pátou branku, tak bylo po zápase. Ve druhé a třetí třetině soupeř v poklidu kontroloval hru a nepřipustil žádné drama.

Tel. 736534955

Dnes jsme odehráli skvělý zápas. Už v týdnu jsme se s mužstvem dohodli, že tento víkend půjdeme do zápasů s cílem vyhrát a tomu uzpůsobíme taktiku - chtěli jsme hrát tak, jak se hrají důležité zápasy v dorostu - kam už kluci za cca 115 dní budou patřit - a to se nám dařilo! Kluci si šli pro vítězství od první minuty, přestože to po první třetině bylo o gól, měli jsme zápas pod kontrolou. Teď nás v neděli čeká poslední krok.

Konečný stav: 10:2

'9' - HCM Warriors Brno - HK MD Šumperk 10:2

trenér

Hrůzostrašná první třetina. Po první vstřelené brance jsme přestali hrát a pasivně čekali, kolik branek nám soupeř stihne dát… Naštěstí nás podržel brankář Marek Motal a po první třetině to bylo 1:1. Přestávka nám pomohla. Klobouk dolů před klukama, že do druhé třetiny vstoupili úplně jinak a třemi brankami v krátkém časovém intervalu určili ráz utkání.

Gratuluji všem členům týmu k zaslouženému postupu do nadstavby. Čekají nás tam utkání se skvělými soupeři!!

Odehráno: 5.12.2021

'8' - HCM Warriors Brno - PSG Berani Zlín 1:4

Mgr. Dominik Huml

trenér

Žákovský trenér ČSLH

Tel. 732698834

První zápas nadstavbové části jsme odehráli doma proti velmi kvalitnímu soupeři ze Zlína. Tým byl tento víkend oslaben o 2 klíčové hráče, kteří šli pomoct do 9. třídy, která hrála o postup. Zápas jsme však zvládli se ctí a do poslední třetiny jsme bojovali a měli soupeře na dostřel. Silný soupeř nám odkryl slabiny na kterých budeme muset do další části sezony zapracovat. Pochválil bych brankáře Valáška, který předvedl velmi jistý výkon.

Konečný stav: 1:4

'8' - TECHNIKA HOCKEY BRNO - HCM Warriors Brno 9:0

trenér

Brněnské derby se nám nevyvedlo úplně dle našich představ. Po sobotě bylo vidět, že hráči byli unavení. Co mě mrzí je, že i přes nespočet vypracovaných šancí jsme nedokázali vstřelit branku. Již po dvou odehraných zápasech jde vidět, že nás v nadstavbě nečeká nic snadného a budeme se muset zaměřit především na organizaci hry a kvalitu zakončení.

Konečný stav: 9:0

'7' - HC Orli Znojmo-mládež, z.s. - HCM Warriors Brno 4:3

Bohužel do tohoto zápasu jsme vstoupili velice špatně. Špatně jsme bruslili, napadali, kombinace vázla, střelba v podstatě nulová. Hrát jsme začali až posledních pět minut a to je hodně málo.

Konečný stav: 4:3

'7' - HCM Warriors Brno - HK MD Šumperk 2:6

Úplně jiný začátek zápasu než o den dříve. Výborně jsme bruslili, napadali, soupeře jsme přehrávali. Bohužel jsme neproměnili řadu šancí. Vše se změnilo v půli utkání po obdržené druhé brance. Opět vůbec netuším, co se stalo. Soupeř od té doby jasně dominoval. Ne že by kluci nechtěli nebo nebojovali, ale je na nás velká deka už 6 utkání a upřimně vůbec netuším, co se děje a co dělat. Šesté místo po základní části beru jako velký neúspěch. Nezbývá než zatnout zuby, zvednout hlavu a pořádně zabojovat, protože druhá část sezony bude ještě daleko náročnější a věřím, že to společně zvládneme.

Konečný stav: 2:6