Tento víkend se nám úplně nepodařil, ale hodnocení našich trenérů je připravené!

'9' - HC KOMETA BRNO - HCM Warriors Brno 2:1

trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Další z utkání proti „extraligovým klubům“, tentokrát proti Kometě na Rondu. Tam je to pro nás vždycky výjimečné a dlouhodobě tam neunášíme atmosféru haly.. I tentokrát je první třetina z naší strany taková zatažená, k jediné brance první třetiny soupeři paradoxně velmi pomůžeme. Ve druhé třetině zlepšíme pohyb a krásnou akcí v přesilovce po zásluze vyrovnáváme.  Škoda, že jsme v závěru zápasu nevyužili přesilovku 5 na 3, tam to někteří hráči neunesli hlavou a to nás ve finále stálo body. Takže je z toho již potřetí prohra  o gól po ne úplně špatném výkonu….

Tel. 732698834

Na hráčích byla vidět více jak dvoutýdenní herní pauza. Jarní prázdniny a Lyžařský výcvik nám moc neprospěly. V utkání jsme šli brzy do vedení a místo toho abychom využili euforie a šli do většího vedení, promarnili jsme vyložené gólové šance. Navím jsme soupeři 3 góly darovali po našich hrubých individuálních chybách. Na konci už to bylo o jednom golu.

Konečný stav: 5:3

'8' - HC Brumov-Bylnice - HCM Warriors Brno 10:2

trenér

Velmi nepovedený zápas. Šli jsme brzy po začátku do vedení a na začátku 2. třetiny opět rychlý gól a vedení 2:0. Pak se ale vše zasypalo, neproměněné vyložené šance, pořád jsme si mysleli, že další příležitosti přijdou… Bohužel nepřišli a tak udeřil soupeř. Díky naší nedisciplinovanosti to byla blamáž. Je potřeba se opět postavit nohama na zem a začít poctivě pracovat - samo to nepřijde!

trenér

Herně velmi pěkný zápas. Avšak když přihlédnu k výsledku, měl to být náš zápas, měli jsme více ze hry, vyrovnali se hráčům starším a fyzicky vyspělejším. Doplatili jsme na nepřesnosti a menší dravosti v zakončení. 5 golu není málo, ale mohli jsme jich dat minimálně 10…

Konečný stav: 6:5

'6' - HC Brumov-Bylnice - HCM Warriors Brno 8:6

trenér

První třetinu jsme ještě prospali, přece jen po 2,5h na cestě a vstávání v 5h není snadné nastoupit do utkání, zvlášť po stejném programu v předchozím dnu. Pochvala, že jsme se rychle vzpamatovali. Opět jsme byli v zápase tím aktivnějším týmem, kdy jsme měli více ze hry. Nejistí gólmani na obou stranách dovolili velkou přestřelku. Stále je jedna věc , která nás trápí a to je úspěšnost zakončení.

Konečný stav: 8:6