Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Nové reporty k přečtení jsou tu!

Druhý prosincový víkend je za námi, stejně jako další zápasy, přečtěte si hodnocení našich trenérů.

'JUN' - HC Chrudim - HCM Warriors Brno 4:3

Utkání proti soupeři, který byl posílen sedmi hráči z Pardubic, jsme začali dobře a ujali se vedení  0 - 1 brankou P. Ulbricha. Poté však soupeř proměňil trestné střílení. Do konce třetiny se podařilo soupeři ještě jednou skórovat a první třetina skončila 2 – 1 v náš neprospěch. Ve druhé třetině jsme si vypracovali další gólové příležitosti, ale využili jsme jen jednu, kdy jsme brankou M. Kebla uzavřeli třetinu za nerozhodného stavu 2 – 2. I ve třetí třetině jsme pokračovali v bojovném výkonu a šli do vedení brankou po krásné hokejové kombinaci po ose M. Kelbla, R, Orsecha a zakončení P. Ulbricha do prázdné branky. Jako už po několikáté v této sezóně začal úřadovat hlavní rozhodčí. Po několika  sporných vyloučení nás poslal do oslabení 3 – 5 a soupeři se podařilo vyrovnat na 3 – 3. Rozhodující branku jsme opět dostali v situaci, kdy brankáři zajel soupeř do lapačky, kde měl přikrytý kotouč a vyražený puk střelil do branky. Hlavní rozhodčí žádnou debatu nepřipustil, i když byl v postavení  kde zákrok nemohl vidět, gól uznal. I když jsme prohráli, mužstvo bojovalo až do konce. V závěru utkání jsme při hře v šesti mohli vyrovnat, což se nepodařilo.

Vystudována Pedagogická fakulta - Masarykova univerzita

Důležité utkání jsme zvládli, hlavně díky výborné první třetině. Pak se nám zranil jeden centr a museli jsme improvizovat, což se promítlo do kvality našeho výkonu. Zápas jsme ale měli celou dobu pod kontrolou a v klíčových chvílích nás podržel nový muž v brankovišti Martin Fajmon.

Konečný stav:
Odehráno: 11.12.2021

'DOR' - HC Frýdek-Místek - HCM Warriors Brno 4:3sn

trenér

Po 14- denní pauze jsme se do tempa dostávali pomalu a prvních 40 minut jsme byli horším týmem. Až v poslední třetině jsme se přiblížili výkonu, který bychom rádi viděli. Po průběhu zápasu musíme být s bodem spokojeni.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Po ne úplně povedeném začátku, kdy jsme ze dvou střel inkasovali dva goly, se nám poveldo zápas kontrolovat a dotáhnout do vítězného konce. Hned po 10 minutách jsme sáhli k výměně na brankářském postu a vyplatilo se to. Brankář Matoušek předvedl výborný výkon, tým podržel a přispěl velkou měrou k obratu utkání.  Kluci zápas odmakali a zaslouží si pochvalu.

Konečný stav: 8:3

'8' - HC Brumov-Bylnice HCM Warriors Brno 13:4

trenér

Den a noc, takto vypadal sobotní a nedělní zápas 8. tříd. Jako by nás uspokojilo sobotní vítězství a dlouhou cestu do Brumova jsme absolvovali jen jako výlet. Po vlažném startu do uktání, jsme se přece jen chytli. Když jsme se na soupeře dotáhli, za stavu 1:2, zápas ovlivnili nedůrazní rozhodčí, na 1:3 po 2m ofisidu a na 1:4 po sražení našeho obránce a následném úniku… Na to se ovšem vymlouvat nemůžeme. Byli jsme nedůslední v koncovce, příliš laxní v obraně, kde jsme doslova darovali soupeři minimálně 4 góly. Pak už jsme odešli psychicky a vstřelit branku bylo těžší a těžší.

Konečný stav: 13:4

'6' - HCM Warriors Brno - HC SPARTAK Uherský Brod 5:9

trenér

Pro ročník 2010 to byl první zápas v nadstavbové skupině, jelikož jsme ty předchozí kvůli marodce neodehráli. Hned v ůvodu soutěže jsme se přesvědčili, že nás nečeká nic lehkého, zvlášť proti týmům, které to hrají dvouročníkově (2009,2010). Jeden rok v této kategorii dělá opravdu hodně. Soupeř tak byl fyzicky vyspělejší a měl zlvádnutou i organizaci hry. I přesto jsme si dokázali vytvořit spoustu šancí a držet s ním dlouho krok. Škoda jem, že jsme ještě nějaký gol nepřidali. Víme, že soutěž bude náročná a je potřeba aby se kluci trochu více “otrkali” a neměli přílišný respekt z větších kluků.

Konečný stav: 5:9

'6' - HC Brumov-Bylnice - HCM Warriors Brno 16:4

trenér

Stejně jako v sobotu jsme stáli proti velmi kvalitnímu soupeři. Už nás tolik ani nepřekvapilo, že hráči na druhé straně byli o hlavu až dvě větší. Ovšem opět jsme měli ze soupeře až moc velký respet. Při střelbě soupeře jsme se otáčeli zády, před brankou jsme nebyli dostatečně agresivní, tam nás domáci jednoznačně přetlačili a inkasovali jsme spoustu gólů z dorážek. vyzvidhnul bych akorát skvěle hrajícího Michala Hubáčka (mladší hráč ročníku 2011) ten se nebál a dokázal zblokovat hodně střel a celkově se jevil velmi dobře. Musíme všichni zapracovat na blokování střelby, agresivitě v předbrankovém prostoru a pomalu hráče už připravovat i na bodycontact.

Konečný stav: 16:4