Někdy nejde všechno "jako po másle", zhodnocení výkonů našich bojovníků Vám napsali naši trenéři.

'JUN' - HCM Warriors Brno - Valašský hokejový klub 2:4

Report bude dodán.

Konečný stav: 2:4

Odehráno: 16.2.2022

'JUN' - HCM Warriors Brno - HC ZUBR Přerov 3:10

Utkání s jednoznačným výsledkem odpovídá i postavení v tabulce. Suverén v naší skupině nepřipustil žádné překvapení, kdy po naší úvodní brance 1  - 0  (R. Orsech) otočil výsledek po první třetině na 1 -  4. V ofenzivní hře pokračoval i ve druhé a třetí třetině, kterou vždy uzavřel skórem 1 – 3 a tím stanovil konečný výsledek.  Zaostali jsme ve všem, co dělá hokej hokejem: rychlostí v bruslení, hře do těla, v rychlém přenesení hry z obrany do útoku, obranné hře, zkrátka ve všech herních činnostech.

Konečný stav: 3:10

Odehráno: 18.2.2022

'JUN' - HK MD Šumperk - HCM Warriors Brno 4:3

Opět se potvrdilo, že naše hra na venkovních hřištích je pravým opakem hry doma. I když v první třetině jsme prohráli 1 – 0, bylo utkání vyrovnané a hra se přelívala z jedné strany na druhou. Naše zoufalá střelba (pouze 3 pokusy) nemohla nijak zasáhnout do změny výsledku první třetiny. Jak již po několikáté, jsme nezachytili začátek druhé třetiny a nechali soupeře odskočit o dvě branky. V závěru třetiny jsme si zlepšenou hrou vytvořili určité šance, které jsme nedokázali využít. Do třetí třetiny jsme nastoupili s odhodláním s výsledkem něco udělat a v pokračujícím bojovném stylu ze závěru druhé třetiny nastal obrat v utkání 2 góly J. Tomana a gólem R. Orsecha na 2 – 3 v náš prospěch. V oslabení soupeř vyrovnal. V závěru třetí třetiny jsme po hrubé chybě nechali vyjet z rohu soupeřova útočníka a zcela bez odporu, uzavřít utkání na konečných 4 – 3. Výsledek už neovlivnila ani závěrečná power play šestí hráčů, když puk lítal těsně kolem tyček soupeřovy brány.

Tel. 736534955

Dnes se utkání rozhodovalo ve druhé třetině za stavu 2:0, kdy jsme nevyužili řadu příležitostí a sami dvakrát inkasovali. Bohužel jsme přestali dávat branky - za poslední tři zápasy jsme dali jeden gól. Sami jsme se do té situace dostali a sami se z ní musíme dostat.

Konečný stav: 5:0

'8' - Valašský hokejový klub - HCM Warriors Brno 3:3

Mgr. Dominik Huml

trenér

Žákovský trenér ČSLH

Tel. 732698834

Další velmi kvalitní utkání proti soupeři ze Vsetína nám opět ukázalo, že můžeme hrát opravdu s každým. V utkání jsme se dostali do vedení, které jsme bohužel neudrželi. Soupeř začal hrát na brejky a všechny jsme nepochytali. Vyzdvihnul bych velmi jistý výkon brankáře Valáška a taky naší výbornou práci při napadání a rozebírání hráčů ve středním pásmu. Hráli jsme celkově velmi pěkný aktivní hokej.

Konečný stav: 3:3

'8' - HCM Warriors Brno - PSG Berani Zlín 1:6

trenér

V tomto utkání nás můžou velmi mrzet neproměněné příležitosti ke skórování. Ač je to výsledkově velmi kruté, herně to byl vyrovnaný zápas. Rozhodlo to, že soupeř každou svou šanci proměnil, my pálili na prázdno. Je potřeba zapracovat na klidu a přesnosti v zakončení. Hráči nic nevypustili a makali od začátku do konce, za co bych je pochválil.

Konečný stav: 1:6

'7' - HC Olomouc - HCM Warriors Brno 7:3

Konečný stav: 7:3

'6' - Valašský hokejový klub - HCM Warriors Brno 4:8

trenér

Navázali jsme na výborný výkon z předchozího utkání proti Brumovu a v zápase dominovali. Díky naší aktivní hře jsme soupeře skoro k ničemu nepustili. Výborné napadání a zavíraní útočného pásma od obránců, podpořené skvělým výkonem brankáře Baráka, nás dovedl k vítězství.

Konečný stav: 4:8

'6' - HCM Warriors Brno - PSG Berani Zlín 3:5

trenér

Zápas velmi vyrovnaný, hrálo se nahoru dolů. Měli jsme dokonce i více ze hry, když jsme několikrát dokázali soupeře zatlačit v pásmu a vytvořit si celou řadu gólových příležitostí. Když jsme ve 3. třetině srovnali na 3:3 byli jsme ve velké euforii a z týmu bylo cítit, že zápas chce vyhrát. Vše jsme vložili do útočných snah vstřelit gól. 2 min před koncem jsme neproměnili vyložené šance a štěstí se přiklonilo k soupeři. Stejně jako minulý zápas nás podrželi brankáři (tentokrát Urban), kteří utvořili výborné duo a týmu teď hodně pomáhají. Herně nemám týmu co vytknout a jde vidět, že tým žije a předvádí stále lepší a lepší výkony.

Konečný stav: 3:5