Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Obsáhlý víkendový report je tu! Juniorka vede sérii baráže nad plameny 1:0!

Junioři rozehráli barážovou sérii ve Žďáru n. Sázavou a ujali se vedení v sérii 1:0! Ve čtvrtek míří na tentýž led znovu. Dorostenci prohráli s Břeclaví v dovednostní disciplíně, avšak nad Kroměříží s přehledem vyhráli. V sobotu míří na led Brumov-Býlnice. Deváťáci si zahráli o čest s Technikou a zvítězili.

'JUN' - Warriors bohužel na Valachy nestačil

Bc. Jiří Sýkora

trenér

Trenérská licence B

Tel. 731784085

Vystudována Pedagogická fakulta - Masarykova univerzita

Do utkání jsme šli ještě s nadějí, že pokud bychom tady dneska zvítězili za tři body, tak bychom si soutěž zachránili bez baráže, která nám odstartuje v úterý. Bohužel, náš dnešní výkon absolutně neodpovídal důležitosti utkání a od začátku jsme byli laxní a zaslouženě jsme prohrávali 0:3. Zápas z 0:3 se s takovým soupeřem těžko obrací, a byť jsme se ještě dostali do hry góly na 2:4 a 3:4, tak soupeř dneska vyhrál jednoznačně zaslouženě. Nás teď čeká těžký úkol, a to zachránit se v baráži.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Vystavěl) - Daněk, Šána, Miloš(C), Bazala, Mituchovič, Sedláček T., Leška, Krška, Svoboda, Kavický, Molnár, Karpíšek, Mudrych, Marčík, Stárek, Pröschl.
Branky: 1. Pröschl, 2. Daněk(Karpíšek, Marčík), 3. Svoboda(Pröschl, Leška)
Konečný stav: 3:6 Valašský hokejový klub
Odehráno: venku, 28.02.2020 od 17:45 hodin

'JUN' - BARÁŽ: Warriors vedou sérii 1:0!

trenér

Byly jsme si vědomi, že start do série bude hodně důležitej a že ten, kdo vyhraje první zápas se dostane do výhody. Cíl byl přivést na Úvoz minimálně jedno vítězství z hřiště soupeře, což se nam zaplať Pán Bůh podařilo. Nevím jak hráči, ale já stojí oběma nohama pevně na zemi, protože z naší strany to nebyl výkon, jaký bych si představoval. Byla tam spousta situací, kdy si hráči dělali na ledě co chtěli a byly tam i zbytečné chyby. Takto to prostě nejde a já doufám, že k tomu ve čtvrtek přistoupíme úplně jinak a opravdu začneme předvádět hru, kterou chceme hrát a že si to uděláme celkově jednodušší, protože kvalitu na to máme a komplikujeme si to vlastní chybou.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Furch, Klimeš, Daněk, Bazala, Miloš(C), Šána, Půst, Sedláček T., Marčík, Karpíšek, Rašovský, Svoboda, Molnár, Kavický, Pröschl, Leška, Mudrych, Stárek.
Branky: 1. Sedláček(Leška, Pröschl), 2. Stárek(Molnár), 3. Kavický(Bazala)
Konečný stav: 3:2 SKLH Žďár n. Sázavou
Odehráno: venku, 03.03.2020 od 19:00 hodin

'DOR' - Asistence gólmana pomohla k jednomu bodu

trenér

Kluci dnes v 11 lidech, podali heroicky vykon, byli celý zápas aktivní a prezentovali se hrou kterou po nich chceme. Bohužel máme problémy vyřešit správně brankové příležitosti a to nás dnes stálo ztrátu 2 bodu. Za dnešek, ale každopadne velka pochvala. Hodnocení neděle: Zvláštní utkání, soupeř přijel v devíti, i přesto lépe bruslil a byl aktivní, nás asi přece jenom sobotní zápas trochu vyždímal, přesto jsme dali nakonec góly a zápas si pohlídali. Konec zápasu nemá cenu komentovat. Máme před sebou poslední 4 zápasy a chceme je zvládnout.

Soupiska Warriors Brno: Hollý(Horák) - Mareček, Gryc, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotínský, Ryšánek, Heinrich.
Branky: 1. Gryc(Staněk), 2. Heinrich(Láryš), 3. Zelinka(Milotínský), 4. Zelinka(Hollý)
Konečný stav: 4:5pn HC Lvi Břeclav
Odehráno: doma, 29.02.2020 od 16:00 hodin

'DOR' - Vítězství, které nám už však bohužel postup nezajistí

trenér

Soupeř přijel v nizkém počtu a věděli jsme, že ho musíme unavit. To se nám také naštěstí podařilo. V první třetině jsme odskočili na dvoubrankové vedení, což nám pomohlo. Druhých dvacet minut jsme se snažili navýšit stav utkání, ale nedařilo se nám to. Třetí třetina byla na vstřelené branky nejbohatší. Podařilo se nám vstřelit další 4 branky a podepsat si tak vítězství v zápase. Závěr zápasu nechci dále komentovat.

Soupiska Warriors Brno: Hollý(Horák) - Mareček, Hamřík, Gryc, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotínský, Dočekal, Modl, Raušer, Ryšánek, Heinrich.
Branky: 1. Staněk(Milotínský), 2. Láryš(Staněk), 3. Zelinka(Staněk), 4. Dočekal(Láryš), 5. Staněk(Láryš), 6. Mareček(Zelinka), 7. Milotínský(Ryšánek)
Konečný stav: 7:0 HK Kroměříž
Odehráno: doma, 01.03.2020 od 15:00 hodin

'9' - Žďárský plamen nezastavil ani Dočekala a Raušera s Modlem

Zápas byl jednoznačně na naší straně. Dostali jsme se do značného vedení a víceméně jsme celý zápas pouze udržovali a navyšovali vedení. Chtěl bych hráče pochválit a poděkovat jim.

Soupiska Warriors Brno: Frgál - Hamřík, Ludikovský, Šlahora, Jindra, Lička, Křípal, Dočekal, Stávek, Kolečkář(C), Kučera, Modl, Raušer, Drasal.
Branky: 1. Raušer(Šlahora, Modl), 2. Raušer(Modl), 3. Kučera(Modl), 4. Modl, 5. Raušer(Modl), 6. Raušer, 7. Dočekal(Šlahora), 8. Modl(Křípal, Raušer), 9. Dočekal(Ludikovský), 10. Dočekal, 11. Kolečkář(Kučera, Modl), 12. Kolečkář(Modl)
Konečný stav: 12:3 SKLH Žďár n. Sázavou
Odehráno: venku, 29.02.2020 od 12:35 hodin

'8' - Ve hře o čest s brněnským soupeře byl úspěšnější Warriors!

Zdeněk Valošek

trenér

Tel. 603339072

Utkání jsme začali aktivně s co nejmenším zdržováním hry u nás ve třetině a rychlým přechodem do útoku. Po celý zápas jsme se snažili soupeře aktivně napadat a při soupeřových protiútocích mít zajištěné střední pásmo s čímž se nedokázali po celé utkání vypořádat

Soupiska Warriors Brno: Kopuletý - Kos, Vítek, Žižka, Mayer, Kunc, Bílý, Volf, Řežucha, Hrazdíra, Baláž, Bartoň, Drasal(C)
Branky: 1. Řežucha(Hrazdíra), 2. Volf(Žižka), 3. Řežucha, 4. Kunc(Hrazdíra), 5. Řežucha(Kos), 6. Řežucha, 7. Kunc(Řežucha), 8. Řežucha(Volf, Hrazdíra)
Konečný stav: 8:4 VSK Technika Brno
Odehráno: venku, 29.02.2020 od 12:00 hodin

'8' - Těsná prohra s Drtiči

trenér

Utkání se zlomilo v druhé části, kdy jsme inkasovali a soupeř nám gólově odskočil a i přes naši urputnou snahu vyrovnat, se nám to nepodařilo a ani minutová hra bez brankáře už nic nezměnila.

Branky: 1. Bílý(Drasal, Mayer), 2. Kos, 3. Bartoň(Řežucha, Mayer), 4. Kos
Konečný stav: 4:5 SHKM Hodonín
Odehráno: doma, 01.03.2020 od 12:15 hodin

'7' - Všechny žďárské ohnivé plameny uhašeny!

Mgr. Jiří Janák

trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Bez komentáře.

Soupiska Warriors Brno: Hanzlík(Motal) - Slezáček, Urbánek, Rafaj, Baborovský, Holeš, Procházka, Kubín(C), Brodecký,  Štohl, Čada, Šichtař, Mráz, Janák.
Branky: 1. Mráz(Janák), 2. Slezáček(Šichtař), 3. Šichtař(Mráz), 4. Kubín(Brodecký), 5. Brodecký(Šichtař, Kubín), 6. Mráz(Slezáček, Janák), 7. Šichtař(Brodecký, Kubín), 8. Šichtař(Brodecký), 9. Mráz(Čada, Janák), 10. Šichtař(Janák, Brodecký)

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

První třetina ve vysokém tempu, šance na obou stranách , ale soupeři se střelecky daří víc. Druhá třetina obrovský herní propad z naší strany, takto se nebojuje v Brněnským derby! Jsme pozorovatelé, děláme chyby a nic se nedaří, soupeř toho využívá a dává 5 branek v této třetině. Ve třetí třetině zase chceme hrát, snažíme se, bojujeme, bohužel nedáváme branku a třetinu prohráváme 1 - 0.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler, Urbánek, Ryšánek, Coufal, Kurek, Prokeš, Daněk(C), Jančík, Slívko, Dlabáček, Kafka, Harásek
Branky: 1. Kafka(Daněk, Harásek)
Konečný stav: 1:9 VSK Technika Brno
Odehráno: venku, 29.02.2020 od 12:00 hodin

'6' - O výsledku rozhodla především třetí třetina

trenér

Do zápasu nastupujeme namotivovaní a střílíme první branku. Bohužel hrajeme 10 minut v oslabení a to se projeví i na ukazateli skóre. Nicméně se snažíme držet krok se soupeřem a i v druhé třetině je snaha zápas nepustit a soupeře potrápit. V zápase nasekáme plno zbytečných chyb z kterých těží soupeř. Často jsme na puku a přicházíme o něj buď nepřesnou přihrávkou, nebo pomalým čtením herní situace. Ve třetí třetině přichází kóma , koukáme na sebe a moc se nám na led nechce. Soupeř vsítí 7 branek za třetinu a je konec zápasu.

Branky: 1. Daněk(Urbánek), 2. Ryšánek(Daněk). 3. Harásek(Daněk), 4. Kurek(Slívko), 5. Kafka(Daněk)
Konečný stav: 5:15 SHKM Hodonín
Odehráno: doma, 01.03.2020 od 10:15 hodin

'6B'

Soupiska Warriors Brno: Sís(Matoušek) - Svobodová, Hoklová, Zíma, Petřík, Rafaj, Lenertová, Nezpěváková, Štangler(C), Vašín, Sládek, Svoboda.
Branky: 1. Štangler(Vašín), 2. Rafaj(Zíma), 3. Rafaj, 4. Zíma(Petřík), 5. Petřík(Rafaj), 6. Svobodová(Vašín), 7. Petřík(Rafaj)
Konečný stav: 7:8 SHKM Hodonín
Odehráno: doma, 29.02.2020 od 9:00 hodin