Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Junioři na ledě ostravské Poruby prohráli, dorost doma zvítězil nad Znojmem. Deváťáci doma rozdrtili Žďár nad Sázavou, osmáci neuspěli v boji s Technikou. Sedmá třída skolila Žďár nad Sázavou a šesťáky porazila Technika.

Junioři prohráli v Ostravě s Porubou 4:2

Bojovníci z modrobílých juniorských řad Warriors Brno se v pátek vydali na válečné tažení do Poruby. Domácí tým však své „hradby“ opevnil až příliš a Warriors porazil 4:2.

Bohužel jsme předvedli velmi slabý výkon a to i přes úvodní gól, který nás dostal do vedení a mohl nás povzbudit a nakopnout. Soupeř zaslouženě vyrovnal a vycítil šanci na bodový zisk, za kterým si šel bruslivým výkonem. My jsme však pokračovali ve statickém výkonu...

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Staněk, Klimeš, Daněk, Rašovský, Mahdal, Sedláček, Vysloužil, Marčík, Bocián, Holotík, Karpíšek, Del Favero, Hrstka, Ludvík, Antoňů.
Soupiska HC RT Torax Poruba: Pawlas(Lambert) - Mrozek, Havlík, Debnár, Zajíc, Pitucha, Macurák, Pavlík, Stodůlka, Barčák, Häring, Benka-Rybár, Brodek, Morávek, Foldyna, Anlauf, Žídek, Rambousek.

Branky: 1. Marčík (Karpíšek), 2. Daněk (Del Favero) - 1. Morávek (Žídek), 2. Häring (Brodek), 3. Stodůlka (Havlík, Zajíc), 4. Benka-Rybár (Anlauf)

Dorostenci opět porazili Znojmo. Doma jim nastříleli 5 gólů!

Dorostenci Warriors si na domácím ledě zopakovali utkání se Znojmem, které dokázali porazit už v přípravném zápase. Zajímavé utkání plné potyček, bodyčeků a hitů nakonec ovládl domácí tým vítězstvím 5:1. V utkání padlo dohromady celkem 49 trestných minut.

Bc. Jiří Sýkora

trenér

Trenérská licence B

Tel. 731784085

Vystudována Pedagogická fakulta - Masarykova univerzita

Oproti minulému týdnu byl náš výkon vnímaje po čtyřiceti minutách úplně odlišný od minulého soboního zápasu proti Třebíči, kde jsme prohráli. Dnes jsme více bruslili, více jsme se tlačili do koncovky, hlavně ve druhé třetině, díky čemuž jsme soupeři odskočili. Soupeř pak trošku zabral, což nám moc nevyhovovalo... Třetí třetina už ke koukání příliš nebyla, ale důležité jsou tři body, protože další domácí prohra by nám už komplikovala další případný postup do další fáze.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Horák) - Mareček, Hamřík, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Milotinský, Hanák, Juránek, Modl, Raušer, Ryšánek, Heinrich.
Soupiska HC Orli Znojmo: Korček(Dokoupil) - Ujjobbágy, Konečný, Böhm, Šleboda, Přezvinský, Stanislav, Smolka, Marek, Kukla, Nečas, Hudeček(C), Barták, Neckař, Míča, Pozděna, Langmann.

Branky: 1. Heinrich(Modl), 2. Novotný(Raušer, Hamřík), 3. Hanák(Ryšánek, Láryš), 4. Heinrich(Zelinka, Gryc), 5. Hamřík(Novotný) - 1. Ujjobbágy(Marek, Přezvinský)

Deváťáci „pálili jako z děla!“ Žďár nad Sázavou prohrál vysoko 13:5!

Deváté třídě se sobotní den v skutku velice vydařil! Na domácím hřišti rozdrtili Žďár nad Sázavou třinácti góly!

... bez komentáře ...

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Kopuletý) - Hamřík, Ludikovský, Jinda, Šlahora, Lička, Křípal, Stávek, Kočka, Kolečkář(C), Kučera, Hrazdíra, Modl, Raušer.
Soupiska SKLH Žďár n. Sázavou: Čerbák - Matýsek, Pavlas(C), Procházka, Havlík, Chytka, Kukla, Kantor, Bartoň, Šantora, Doležal.

Branky: 1. Hrazdíra(Stávek), 2. Stávek, 3. Raušer(Modl), 4. Křípal(Kolečkář), 5. Modl(Hrazdíra), 6. Kočka(Křípal), 7. Kolečkář(Kučera), 8. Kočka(Hrazdíra), 9. Modl, 10. Hrazdíra(Stávek), 11. Kočka(Raušer), 12. Křípal(Modl), 13. Modl(Šlahora) - 1. Šantora, 2. Doležal, 3. Doležal, 4. Šantora, 5. Kantor(Šantora, Kukla)

Osmáky skolila Technika, která vyhrála 9:3.

Brněnská Technika byla bohužel na ledě Warriors Brno stoprocentní. Osmáci Warriors prohráli na ledě s Technikou.

Zdeněk Valošek

trenér

Tel. 603339072

Soupiska Warriors Brno: Kostečka - Kos, Procházka, Vítek, Střeštík, Žižka, Mayer, Kostlán, Kunc, Bílý(C), Volf, Podborný, Řežucha, Baláž, Bartoň, Drasal
Soupiska Technika Brno: Sekanina - Dubčák, Jelínek, Hrabinec, Vyhlídal, Čaňo, Janský, Malý, Holoubek, Bravenec, Kaynar, Hladký, Balabán, Kósa(C), Legindi

Branky: 1. Kunc(Podborný), 2. Podborný(Kunc), 3. Kunc

Sedmáci porazili Žďár n. Sázavou 6:4!

Hráčům sedmých tříd se podařilo v sobotu v domím prostředí porazit tým ze Ždáru nad Sázavou!

Mgr. Jiří Janák

trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

V této soutěži není lehkých soupeřů, navíc pro náš ročník se do soboty jednalo o soupeře, kterého ještě nikdy od přípravky neporazil, naposledy jsme s ním prohráli v srpnovém přípravném utkání. Takže o to je vítězství sladší. Důležitější však je, že u většiny hráčů vidíme posun v individálních dovednostech.

Soupiska Warriors Brno: Motal - Urbánek, Rafaj, Baborovský, Holeš, Kubín, Brodecký, Čada, Procházka, Mráz, Slezáček, Janák(C), Dolník.
Soupiska SKLH Žďár n. Sázavou: Uher - Koudela, Jiřík, Slavíček, Beran(C), Jaroš, Lédl, Nejedlý, Kopecký, Brožek, Martinů, Chromý.

Branky: 1. Brodecký(Janák, Mráz), 2. Kubín, 3. Kubín(Rafaj, Brodecký), 4. Kubín(Brodecký, Procházka), 5. Kubín(Janák), 6.. Kubín

Šestá třída prohrála doma s Technikou 1:7

Brněnská Technika byla bohužel na ledě Warriors Brno stoprocentní. Šesťáci Warriors prohráli na ledě s Technikou.

Mgr. Karel Husák

trenér

Tel. 732122081

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Do zápasu jsme nastoupili s oslabenou sestavou a pouze v deseti hráčích. První třetina byla ve vysokém tempu a na obou stranách byly k vidění gólové situace. Nicméně ani jednomu týmu se v první třetině nepodařilo vsítit branku. Během zápasu jsme měli hodně střeleckých příležitostí, ale chyběl důraz a přesnost v zakončení. Naproti tomu soupeř byl schopen reagovat na naše chyby a krutě trestat. Chybovali jsme na útočné modré čáře i neorganizovanou hrou v naší třetině. Až v předposlední minutě zápasu se podařilo vstřelit branku Šimonu Daňkovi, který prolomil naše trápení. Bohužel tato branka měla padnout o dvě třetiny dřív a třeba by byl vývoj zápasu jiný.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler, Ryšánek, Coufal(C), Daněk, Šmédek, Jančík, Slívko, Dlabáček, Harásek.
Soupiska VSK Technika Brno: Horáček(Barčák) - Šír, Prchal, Řezník, Beran, Brychta, Zabloudil(C), Hoferik, Vágovszký, Veselý, Robinson, Charvát, Bubílek, Chlubný, Novotný, Öztorun, Brym.

Branky: 1. Daněk(Tischler)