Paráda! Juniorka má za víkend 4 body! Šesťáci vsítili 19 branek!

Junioři slaví vybojované 4 body! Dorostencům chyběla branka do desítky, deváťáci odehráli těžký zápas...

'JUN' - Vydřený bod

Po katastrofální první třetině, po které mohlo být hotovo, jsme se zvedli a hrál se vyrovnaný hokej. V samotném závěru jsme zaslouženě vyrovnali a získali tak bod. V nájezdech byl soupeř nekompromisní a po zásluze bral prémiový bod on.

Soupiska Warriors Brno: Vystavěl(Hollý) - Miloš(C), Mituchovič, Daněk, Klimeš, Bocián, Sedláček, Rašovský, Karpíšek, Marčík, Ludvík, Del Favero, Vysloužil, Mudrych, Kavický, Staněk, Antoňů.
Branky: 1. Mudrych, 2. Kavický(Karpíšek)
Konečný stav: 2:3 HK MD Šumperk
Odehráno: doma, 10.01.2020 od 18:45 hodin

'JUN' - Brankář Kašpar zmařil 41 střel!

Důležité vítězství v zápase, ve kterém jsme lepší nebyli. Byl to tuhý boj od začátku až do konce a nás podržel brankář Kašpar. Na druhou stranu kluci dřeli, snažili se, nic nevypustili, což by sice mělo být samozřejmé, ale protože tomu tak dříve nebylo, tak je potřeba i toto vyzdvihnout.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Vystavěl) - Miloš(C), Mituchovič, Daněk, Klimeš, Bocián, Sedláček, Rašovský, Ludvík, Del Favero, Vysloužil, Mudrych, Staněk, Antoňů, Orsech, Marčík, Kavický, Krška, Snášel.
Branky: 1. Rašovský, 2. Snášel, 3. Mudrych(Klimeš)
Konečný stav: 3:2 HC RT Torax Poruba
Odehráno: doma, 12.01.2020 od 15:15 hodin

'DOR' - Jan Novotný vstřelil 4 góly! Warriors jednoznažně přehráli soupeře

trenér

Už od první třetiny bylo vidět, že máme jasně navrh. Ve čtvrté minutě jsme otevřeli skóre a od druhé třetiny to už začlo do sítě soupeře padat. Ve třetí třetině soupeř zabral a „vletěl“ na náš, ale dokázali jsme výsledek ubránit.

Soupiska Warriors Brno: Horák - Mareček, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotinský, Hanák, Raušer, Ryšánek, Heinrich, Dočekal.
Branky: 1. Novotný(Staněk, Dočekal), 2. Novotný(Staněk, Dočekal), 3. Zelinka(Mlčoch, Gryc), 4. Zelinka(Gryc), 5. Dočekal(Milotinský, Staněk), 6. Novotný(Gryc, Heinrich), 7. Heinrich(Zelinka), 8. Novotný, 9. Dočekal(Novotný)
Konečný stav: 9:4 HK Kroměříž
Odehráno: venku, 12.01.2020 od 9:30 hodin

'9' - Na Warriors nestačil ani Zubr

Ačkoliv jsme vyhráli 5:2, tak si myslím, že kluci dnes na ledě nechali svojí duši. Byl to dnes velký boj a jsem moc rád, že to kluci nevzdali a makali do poslední vteřiny.

Soupiska Warriors Brno: Kopuletý - Šlahora, Jindra, Žižka, Lička, Dočekal, Kolečkář(C), Řežucha, Modl, Raušer, Drasal, Kučera, Kunc.
Branky: 1. Modl(Raušer), 2. Drasal(Dočekal), 3. Kolečkář(Kučera, Modl), 4. Raušer(Drasal, Dočekal), 5. Dočekal(Raušer, Kolečkář)
Konečný stav: 5:2 HC ZUBR Přerov
Odehráno: doma, 11.01.2020 od 11:00 hodin

'8' - Změna sestavy měla na vývoj zápasu velký vliv

Zdeněk Valošek

trenér

Tel. 603339072

Do utkání jsme měli špatný nástup a hned při prvním střídání jsme inkasovali. Dalších pár minut nám trvalo, než jsme se  trochu dostali do hry. S oupeř nás díky fyzické a herní převaze po celý zápas přehrával a když se nám podařilo stáhnout párkrát na rozdíl jedné branky, hned kontroval i díky individuálním chybám. V závěru utkání jsme přistoupili k výměně brankáře a ještě dvakrát jsme lovili puk se sítě. Vzledem k tomu, v jaké sestavě jsme nastoupili, jsme ještě uhráli přijatelný výsledek.

Soupiska Warriors Brno: Krajíček(Kostečka) - Kos, Procházka, Vítek(C), Střeštík, Volf, Bílý, Mayer, Kunc, Podborný, Hrazdíra, Baláž, Bartoň.

Branky: 1. Hrazdíra(Podborný), 2. Bílý(Podborný)

Tel. 736534955

Soupiska Warriors Brno: Hanzlík(Motal) - Slezáček, Urbánek, Baborovský, Holeš, Coufal, Kubín(C), Brodecký, Rafaj, Šichtař, Procházka, Vašín, Maloň, Dolník.

Branky: 1. Brodecký(Kubín), 2. Kubín, 3. Kubín(Šichtař), 4. Kubín(Dolník), 5. Šichtař(Rafaj, Baborovský), 6. Baborovský(Slezáček), 7. Šichtař(Baborovský, Dolník)
Konečný stav: 7:1 HC ZUBR Přerov
Odehráno: doma, 11.01.2020 od 9:00 hodin

'7' - Tentokrát se utkání proti rivalovi nevydařilo

trenér

Včerejší a dnešní utkání byly rozdílné jako den a noc. Včera jsme po celé utkání měli dobrý pohyb a diktovali jeho tempo. Zato dnes to byl jeden z těch dni, kdy se nepovede nic.

Soupiska Warriors Brno: Hanzlík(Motal) - Slezáček, Urbánek, Baborovský, Holeš, Coufal, Kubín(C), Brodecký, Šichtař, Procházka, Vašín, Maloň, Janák, Rafaj.

Branky: 1. Janák(Kubín), 2. Šichtař(Kubín)
Konečný stav: 2:5 VSK Technika Brno
Odehráno: doma, 12.01.2020 od 10:15 hodin

'6' - Nepovedený vstup do zápasu vyústil v prohru

Mgr. Karel Husák

trenér

Tel. 732122081

Vstup do zápasu nebyl dobrý, dostali jsme dvě laciné branky a museli se psychicky srovnat s nepříznivým stavem. To jsme dokázali a půl zápasu jsme odehráli pěkný hokej. Hra byla vyrovnaná, dobře jsme hráli obranné pásmo, byli schopni posunovat puk z naší třetiny a dostávat se tak do střeleckých šancí. Koncem druhé třetiny výsledek byl odskočený a přestali jsme stíhat bruslit se soupeřem. Třetí třetina byla už odevzdaná a do střeleckých šancí jsme se nedostávali.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler(C), Urbánek, Pokeš, Slívko, Sýkora, Štangler, Kafka, Harásek.

Branky: 1. Sýkora(Harásek), 2. Kafka(Sýkora)
Konečný stav: 2:11  SHKM Hodonín
Odehráno: venku, 11.01.2020 od 10:30 hodin

'6B' - Nejvyšší výhra v sezóně? Není problém!

Bez komentáře

Soupiska Warriors Brno: Sís(Mastoušek) - Kurek, Mooris(C), Folwarczný, Šmédek, Nezpěváková, Dlabáček, Tyl, Mokrý, Sládek, Svoboda.

Branky: 1. Mooris, 2. Mooris(Sládek, Šmédek), 3. Kurek(Mooris), 4. Dlabáček(Svoboda, Folwarczný), 5. Mooris(Kurek), 6. Sládek(Šmédek), 7. Folwarczný(Šmédek), 8. Nezpěváková(Kurek), 9. Sládek(Kurek), 10. Šmédek(Kurek), 11. Folwarczný(Dlabáček), 12. Mooris(Šmédek, Kurek), 13. Mokrý(Folwarczný, Šmédek), 14. Kurek(Sládek, Mooris), 15. Šmédek, 16. Mooris(Kurek, Sládek), 17. Mokrý(Šmédek), 18. Šmédek(Folwarczný), 19. Mooris(Nezpěváková)
Konečný stav: 19:7 HC Zastávka u Brna
Odehráno: venku, 11.01.2020 od 10:15 hodin