Po deváťácích i naši osmáci slaví postup mezi NEJLEPŠÍ týmy ČR!

Minulý týden byl na zápasy klidnější, ale naše osmá třída vybojovala postup do nadstavby!

Tel. 603339072

Zápas  plný chyb z obou stran, tak by se dalo charakterizovat utkání na ledě Vsetína. Od začátku jsme byli ve vedení, po dvou třetinách byl stav  7:3 pro nás. Ovšem po chybách jsme nechali soupeře dotáhnout až na rozdíl jednoho gólu, naštěstí jsme dokázali ještě dvě branky vstřelit a zápas dotáhnout do vítězství.

Konečný stav: 7:9

Odehráno: 11.11.2022

'8' - HCM Warriors Brno - HC Lvi Břeclav 8:4

Od začátku jsme soupeře přehrávali, nedařilo se nám  však zakončit, a tak první dvě třetiny byly na góly vyrovnané, ve třetí třetině jsme však byli lepším týmem, soupeře jsme přetlačili a po třetí siréně jsme mohli slavit postup. Konečný stav 8 - 4.

Tel. 732698834

V neděli jsme na domácím ledě přivítali soupeře ze Znojma. Měli jsme skvělý nástup do zápasu a rychle vedli 3:0. Kluci tentokrát nic nepodcenili a dobrým pohybem a napadáním jsme soupeře nepustili skoro za půlku. Jak to ale bývá, následně jsme se přizpůsobili pomalejší hře soupeře a druhá třetina nebyla hezká. Až ve třetí části jsme opět začali hrát naši hru, a zápas tak měli pod kontrolou. Stále ovšem musíme s hráči pracovat na mentální stránce, i proti zdánlivě slabšímu soupeři je potřeba udržet negativní emoce a koncentraci po celých 60 minut hry.

Konečný stav: 6:3

'6' - HCM Warriors Brno - BK Havlíčkův Brod 4:7

Milan Vlk

Trenér

Trenérská licence A

Tel. +420 608 711 223

Dvě třetiny to byla přetahovaná, kdy se hrál brusivý hokej plný osobních soubojů, ale i hezkých individuálních akcí. Ve třetí třetině dokázal soupeř zatlačit na naší obranu a odskočit o dvě branky. Na tuto  situaci jsme už nedokázali reagovat. I přes prohru jsem klukům poděkoval za předvedený výkon se silným soupeřem. Takové zápasy nás posouvají vpřed.

Konečný stav: 4:7

Odehráno: 12.11.2022

'5' - HCM Warriors Brno - HC Blansko B 20:3