Během minulého týdne se odehrálo plno zápasů, podívejte se, jak je hodnotí trenéři Warriors!

'JUN' - Vsetín - HCM Warriors 5:2

V pátečním utkání jsme měli soupeře, který je s námi bodově v kontaktu. Tomu nasvědčoval i vývoj hry. Začátek utkání byl opatrný, ale postupem času získával soupeř bojovností a  pohybem na ledě hru pod svoji kontrolu. Po druhé třetině byl stav 2 – 1 pro domácí a  zápas byl stále otevřený. Zvláště po vyrovnávací brance na 2 - 2 při přesilové hře na začátku třetí třetiny. Po hrubých chybách, jsme nechali soupeře odskočit na 4 – 2 a závěrečná pátá branka jen potvrdila obraz hry celého zápasu. Hráči si musí uvědomit, že o body se musí bojovat a ne si chodit zahrát bez odpovědnosti, nasazení a herní disciplíny.

Konečný stav: 5:2
Odehráno: 5.11.2021

'JUN' - Přerov - HCM Warriors 8:2

Je těžké psát o utkání, ve kterém i nekompletní soupeř, dominuje ve všech herních činnostech. Po naši úvodní  brance na  0 - 1 ve 14.s  utkání (Holotík A.) soupeř rozjel svoji hru a obrátil skóre na 5 – 1 po první dvacetiminutovce. Nestačili jsme bruslit, pokrývat hráče i nepropadat v útočném a střední pásmu. Ve druhé a třetí třetině, s druhým brankařem K. Horákem v brance,  jsme se snažili soupeři odolávat.  Ani brankou  Marčíka L.  ve třetí třetině na  2 – 6, jsme  nedokázali odvrátit konečný stav a prohru  2 – 8.
Konečný stav: 8:2
Odehráno: 7.11.2021

'DOR' - Boskovice - Warriors 0:26

trenér

Zhodnocení základní části: Podařilo se nám splnit první předsezónní cíl. Byť naše výkony nebyli úplně optimalní. Teď nás čeká další fáze, ve které nás čekají kvalitnější soupeři a Ti teprve prověří naše možnosti.

Tel. 736534955

Už druhý víkend v řadě stojíme, to bohužel epidemiologická situace přináší. Základní část je plánovaná do 4.12., tak doufejme, že se zvládnou všechna odložená utkání dohrát.

Tel. 732698834

Do tohoto derby jsme šli s jasným úkolem - získat důležité body pro postup do nadstavbové části soutěže. V zápase jsme měli herně navrch, bohužel jsme opět zklamali v koncovce. I přesto, že jsme měli v obraně den otevřených dveří, jsme si dokázali dost příležitostí vytvořit a může nás mrzet, že jsme nedokázali šance využít. Teď nás čekají velmi důležité zápasy, kde již nesmíme zaváhat.

Konečný stav: 7:7

'6' VSK Technika Brno - Warriors 15:7

trenér

Výsledek připomíná spíše házenkářské utkání. Zápas rozhodli tentokrát brankáři. Na straně soupeře o kategorii starší kluk, který podal velmi jistý výkon a do půli zápasu nepustil ani gól, než ho vystřídal kluk naší kategorie. Na druhé straně, náš brankář si vybral špatný den. I to se ovšem v hokeji stává. Jinak herně vyrovnaný zápas nám opět ukázal kde máme prostor pro zlepšení. Rozhodně to je ve střelbě a zakončení, kde musíme více chtít dávat góly.
Konečný stav: 15:7
Odehráno: 8.11.2021

'6' Warriors - HC Kometa Brno 4:8

trenér

Čtvrteční dohrávka s Kometou se odehrála ve velké Winning group aréně.  Pro většinu to byl první zápis v tak velké hale a hned v úvodu to bylo znát. Než jsme se rozkoukali prohrávali jsme 4:0. Po rozpačité první třetině, jsme však srovnali hru a soupeře dokázali zatlačit. Mrzí mě jen, že jsme nedokázali proměnit více golových šancí. Třetí třetina byla taky vyrovnaná, ukázali jsme, že s Kometou dokážeme hrát vyrovnanou partii. Po třetinách 4:0, 1:1, 3:3 to byl pěkný zápas. Musíme se však zaměřit na koncovku, ve které jsme nebyli dostatečně soustředění.

Konečný stav: 4:8
Odehráno: 4.11.2021