Nákupní košík
Celkem: 0 Kč

Před Vánoci se neflákáme! Nové reporty k přečtení zde!

Předvánoční víkend a jeho zápasy jsoou , ale nové jsou reporty z těchto utkání jsou tu!

'JUN' - HC RT Torax Poruba 2011 - HCM Warriors Brno 6:0

Výsledek utkání krutý pro naše hráče, ale jen odráží naši nemohoucnost vstřelit gól. První třetina přinesla vyrovnaný souboj, v závěru jsme obdrželi branku na 0 – 1. Ten samý obrázek přinesla i druhá třetina, kde po sérii tří přesilovek v řadě jsme i ze slibných pozic nebyli schopni dostat puk do brány. Následně po buly jsme po nedůsledné hře obdrželi branku a uzavřeli třetinu 0 – 2. Ve třetí třetině jsme během 5 minut obdrželi tři laciné branky a bylo po zápase. Z množství příležitostí jsme z brankáře domácích udělali hrdinu a odjížděli s prohrou 0 – 6.

Konečný stav: 6:0
Odehráno: 17.12.2021

'JUN' - HCM Warriors Brno - HK Kralupy n. Vltavou 3:4sn

Utkání dvou posledních týmů ve svých skupinách odpovídal průběhu hry.  První třetina skončila vedením 2 – 1, kdy jsme nejdříve obdrželi lacinou branku z úhlu, ale brankami Kelbla M. a Heinricha D. otočili stav skóre. Druhá třetina kromě několika neproměněných šancí nepřinesla žádný pohledný hokej. Po hrubé chybě v obranné třetině jsme nechali soupeře vyrovnat. V závěru třetiny v oslabení jsme šli opět do vedení 3 – 2 (Toman J.) a tím uzavřeli i druhou třetinu. Třetí třetinu jsme ještě měli možnost vedení navýšit, ale naopak po hrubé chybě v naší přesilovce ujel soupeř a vyrovnal na 3 – 3. Tímto výsledkem skončil zápas a šlo se do prodloužení, které rozuzlení nepřineslo. V samostatných nájezdech byl úspěšný soupeř, když jsme neproměnili ani jeden nájezd.

Prvni zápas v nadstavbové skupině.

Prvních 5-10 minut utkání jsme byli pod tlakem, možná nás poznamenalo 14-ti denní zápasové volno... Řada hráčů je s postupem  sebevědomější, přineslo to však velkou výzvu najít rovnováhu mezi zkoušením nových věcí a hraním si za každou cenu. Je totiž rozdíl mezi kreativitou/ tvořivosti a nepřiměřeným rizikem.

Plus od desáté minuty jsme nebyli horším mužstvem, bohužel jsme dnes nedělali to, co nám přineslo 20 branek v posledních dvou zápasech -  misto toho jsme hráli po rozích a kolem mantinelu a když už jsme byli v gólovce tak jsme trefovali beton brankáře....

Celkově to dnes byla příliš bezstarostná jízda.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

Krásný zápas, ve kterém bylo o co hrát od začátku do konce. V naší sestavě chybělo 6 klíčových hráčů, proto to byla ideální příležitost pro hráče širšího kádru mít velký ice-time a svým výkonem mít osud utkání ve vlastních rukou. Toto jsou přesně ta utkání, která hráče posunou dál.

Konečný stav: 8:9

'7' - HCM Warriors Brno HC Olomouc 6:5

Konečný stav: 6:5

'6' - HCM Warriors Brno - HOKEJ Uherský Ostroh 3:3

trenér

Z naší strany velmi povedený zápas. Kluci bojovali od začátku do konce a patří jim velká pochvala. V bráně předvedl výborný výkon David Urban, který tým velmi podržel. Co nás těší je to, že kluci zúročili v zápase věci z tréninků, na kterých jsme pracovali v tomto týdnu. Výrazně se zlepšila práce v předbrankových prostorech i přístup k hráčům u mantinelu. Dokonce jsme měli v závěru utkání gól na hokejce, který je škoda, že jsme nevsítili. Každopádně zaslužený bod.

Konečný stav: 3:3