Pro některé se sezóna již chýlí ke konci

První březnový víkend byl otevřen! Výsledky? Zde! Hodnocení? Zde!

'JUN' - TJ Lanškroun - HCM Warriors Brno 1:8

Trenér

Vstup do utkáni byl velmi dobrý, dokázali jsme dát rychlý gól. V desáté minutě jsme však dostali zbytečný gól a hra se do konce první třetiny zhoršila, soupeř nás chvílemi dokázal přehrávat. Do druhé třetiny jsme vstoupili dobře a vyhráli jsme ji 2:0. Třetí třetinu jsme nepolevili a dokázali jsme ji vyhrát 5:0.

Konečný stav: 1:8

Odehráno: 1.3.2023

'JUN' - HCM Warriors Brno - HC Spartak Choceň 7:5

Trenér

Byl to poslední zápas nadstavby a možná celé sezóny, tak jsme si to chtěli užít a vyhrát. Utkáni z naší strany bylo dobře odehrané, i když Choceň byla nepříjemným soupeřem, protože se nás dokázala držet na rozdíl jedné nebo dvou branek. Nakonec jsme dokázali zápas urvat v náš prospěch. Po výsledcích Třebíče z víkendu nám sebrali možnost postoupit dál a bojovat o postup do ligy juniorů. Ale i tak sezóna byla úspěšná a hodnotím ji velmi pozitivně. Chtěl bych ještě jednou klukům poděkovat za celou sezónu a od pondělí se začínáme připravovat na tu další, protože uděláme vše pro to, abychom bojovali o postup do ligy juniorů. To je náš jediný cíl na příští sezónu - postoupit.

Tel. 736534955

Začali jsme dobrým pohybem, a zaslouženě šli do vedení. Ke konci první třetiny jsme v naší přesilovce po hrubých chybách dvou hráčů inkasovali. Toto nás poznamenalo ve druhe třetině a když se k tomu přidaly vyloučení, tak jsme úplně ztratili rytmus a třetinu prohráli 0:2. Ve třetí jsme opět převzali iniciativu, bohužel platonicky. Na řadě hráčích byla znát značná nervozita. Ve více než tři minuty trvajici power-play jsme dali pouze jeden gól. Snaha se upřít nedá, 15 střel na branku při tomto průběhu utkání je ale žalostně málo.

Konečný stav: 3:2

'DOR' - HCM Warriors Brno - SK H. Slavia Třebíč 2:5

Trenér

První střídání gólovka, druhé střídání netrefí náš hráč puk před prázdnou brankou. Pak dostaneme gól po hrubé chybě našeho hráče, srovnáme na 1:1 a dalšími dvěma spojenými  hrubkami darujeme vedení soupeři 1:2 Ve druhé třetině máme souvislý tlak, soupeř nám ujede do brejku dva na jednoho a promění.

Pak do utkání vstoupil rozhodčí, jako už po několikáté v poslednich zápasech, to je realita.  Bohužel jsme jim to vždy umožnili my naší neefektivitou v zakončení. Třetí třetina už byla křeč. Co se týká nasazení v zápase tak není téměř co vytknout, bohužel řada kluků byla na hranici svých dovedností..

Konečný stav. 2:5

Odehráno: 5.3.2023

'9' - HC Oceláři Třinec - HCM Warriors Brno 3:5

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

V utkání s lídrem skupiny nás přivedla k bodovému zisku zodpovědná hra dozadu a z toho vyplývající i velmi dobře sehraná oslabení. Od stavu 1:1 jsme po zbytek zápasu vedli, na snížení náskoku soupeřem jsme pokaždé dovedli dobře zareagovat. Zasloužená výhra.

Konečný stav: 5:7