'JUN' - HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno 3:4sn

Trenér

Trenérská licence B

Tel. 731784085

Vystudována Pedagogická fakulta - Masarykova univerzita

Opět špatný vstup do zápasu, dostali jsme gól po dvou minutách, ale i tak se nám podařilo první třetinu vyhrát 2:1. Zápas však nebyl z naší strany dobře odehraný.
Konečný stav: 3:4

Odehráno: 4.1.2023

'JUN' - HC Lvi Břeclav - HCM Warriors Brno 1:6

Trenér

Ze středečního zápasu jsme se poučili a měli jsme dobrý vstup do utkaní, kdy jsme dali tři góly v první třetině. Hra vypadala lépe a získali jsme důležité tři body a zajistili si postup do nadstavby.
Konečný stav: 1:6

Odehráno: 6.1.2023

'JUN' - HCM Warriors Brno - HC Orli Znojmo-mládež, z.s 6:1

Trenér

Prvních deset minut byla naše hra hrozná, takže jsme museli reagovat time-outem. Pak se hra o něco zlepšila a dali jsme první gól. Ke konci byl zápas vyhrocený, takže jsme rádi, že jsme dohráli bez zranění, vyhráli a úplně jsme si tak pojistili postup. Od pondělí se intenzivně začneme připravovat na nadstavbu, protože ve hře stále máme taktické nedostatky.

Tel. 736534955

Do utkání jsme vstoupili skvěle, první třetinu jsme hráli přesně to, co chceme. Odměnou bylo zaslouzene vedení 2:0. Bohužel po třetím vstřeleném gólu a vedení 3:0 jsme přestali hrát. A opět se opakuje scénář z posledního zápasu, místo abychom soupeře dorazili čtvrtým gólem, tak ho vlastní nedisciplinovaností necháme srovnat na 3:3.

Navíc jsme přišli o dva hráče. Bavíme se o tom, že to budou náročné dva měsíce, ale kluci si to dělají ještě těžší.

Konečný stav: 4:3p

'DOR' - HCM Warriors Brno - HC Lvi Břeclav 2:3

Trenér

Ptal jsem se kluků, jak by zápas pro web okomentovali, prý: "byli jsme lepší, ale nedáváme góly". Souhlasím.  Bohužel je to tak třetí zápas po sobě a máme z nich celkem jeden bod. Efektiva zakončení katastrofa. Nasazení skvělé, tady není co vytknout. Je potřeba jít dál den za dnem.

Konečný stav: 2:3

'9' - HCM Warriors Brno - HC VÍTKOVICE RIDERA 4:1

Zdeněk Valošek

Trenér

Tel. 603339072

V utkání se soupeřem z čela tabulky jsme navázali na výkon  z posledního loňského utkání. Hráli jsme bojovně a až na malý výpadek ve druhé třetině i koncentrovaně. Zasloužené vítězství.

Vystudována Fakulta sportovních studií Masarykova univerzita

První utkání nadstavbové části jsme odehráli v Uherském Ostrohu. Vstup do nového roku se nám bohužel nepovedl. Herně jsme měli v zápase navrch, avšak nedokázali jsme využít naše gólové šance. Soupeři jsme na druhou stranu dovolili několik brejkových situací a ten vše využil. Utkání nám ukázalo, že nás v nadstavbě nic lehkého nečeká a budeme se muset na utkání připravit lépe i po taktické stránce. Od prohry se odrazíme a příští týden zabojujeme již v plné síle v dalších utkáních.

Konečný stav: 9:2