REPORT: Juniorka porazila první tým tabulky a na Litomyšl ztrácí pouhý bod! Výhru slaví také dorostenci!

Junioři se o víkendu pořádně zapotili. Stáli totiž před nimi dva nejlepší týmy z REDSTONE tabulky a úkol zněl jasně - vybojovat každý cenný bod. V pátek zavítal na náš domácí led druhý tým ZUBRů z Přerova. Utkání bylo vyrovnané a Warriorům se podařilo zahnat soupeře až k rozhodujícím nájezdům, ve kterém tentokrát zvítězil soupeř a bral dva body. Nedělní utkání patřilo z pohledu juniorů k těm nejtěžším v této sezóně. Havířov je na čele tabulky, avšak „na záda mu dýchá“ právě Přerov. Podívejte se, jak celé utkání zhodnotil jediný úspěšný střelec utkání Tomáš Sedláček a jak proběhlo sobotní utkání dorostu očima Davida Heinricha.

'JUN' - Vyrovnaný zápas rozhodla dovednostní disciplína

trenér

Dnes k nám přijel zkušený tým a my jsme vědeli, že utkání bude těžké. Brali jsme to jako výzvu a všichni dobře víme, že teď už hrajeme o všechno. Podle toho také zápas vypadal. Hosté šli sice v první třetině do vedení na 1:0, ale jsem rád, že to kluci nezvdali a zabojovali tak, že jsme na začátku druhé třetiny hned srovnali stav. O tři minuty později nám puk ale bohužel přešel brankovou čáru, ale nebyla ještě ani polovina zápasu, takže kluci bojovali. Osm vteřin před druhou sirénou se podařilo Matějovi srovnat stav na 2:2, což nám velice pomohlo. Zbytek zápasu byl vyrovnaný a šlo se až do nájezdů, kde rozhodovala především technika s hokejkou a štěstí, které tentokrát stálo na straně Přerova. Z mého pohledu kluky chválím za odmakaný výkon a jsme rádi, že se opět můžeme dotáhnout na Litomyšl.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Miloš(C), Bazala, Půst, Marčík, Molnár, Mudrych, Stárek, Rašovský, Pröschl, Mituchovič, Klimeš, Šána, Karpíšek, Leška, Ludvík, Svoboda.
Branky: 1. Molnár(Svoboda, Karpíšek), 2. Pröschl
Konečný stav: 2:3pn HC ZUBR Přerov
Odehráno: doma, 21.02.2020 od 16:00 hodin

'JUN' - Jediný úspěšný střelec utkání Tomáš Sedláček rozhodl o vítězství nad prvním týmem!

Hodnotím ho velice pozitivně, není to náhoda že jsme v Havířově vyhráli. Na začátku zápasu jsme na ně vletěli a vytvořili si několik šancí a hodně jsme je zaskočili. V půlce třetiny už to bylo vyrovnané, hrálo se nahoru dolu, ale my jsme dokázali dát gól v oslabení 3 na 5 a to si myslím, že nás zase hodně zvedlo. Jako nejhorší třetinu hodnotím tu druhou, asi jsme si mysleli ze to půjde samo a že už je vyhráno, naštěstí nás Filip Kašpar v důležitých momentech podržel a dvakrát zvonila tyč. Ve třetí třetině se hrál opět vyrovnaný hokej a my si vytvořili několik šanci, stejně tak i soupeř. Každý kdo do Havířova odjel, tak nechal na ledě všechno a touhle cestou musíme jít i v pátek na Vsetíně.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Hollý) - Miloš(C), Bazala, Daněk, Půst, Furch, Sedláček, Marčík, Leška, Žák, Karpíšek, Molnár, Mudrych, Kavický, Stárek, Špaček, Rašovský, Krška, Pröschl.

Číslo 97

Proti Uherskému Hradišti jsme nehráli to, co umíme. Do zápasu jsme nenastoupili tak, jak jsme měli a bylo jasně vidět, že v první třetině chtěl soupeř vítězství víc. Ve druhé třetině jsme si v kabině řekli, že musíme dat dva rychlé góly a tím stáhnout zápas zpět na naši stranu. Bohužel se nám to ale nepovedlo. Celý zápas jsme šli vždy do vedení, ale soupeř to vzápětí dorovnaval a to byla ta chyba. Hráli jsme vyrovnaně až do poslední minuty. Naštěstí se nám ve III.třetině podařilo vybojovat si dvou brankové vedení a to se nám už podařilo udržet. Zápas ale z naší strany nevypadal tak, jak měl. Do dalšího zápasu zbývá týden, takže se musíme „nahecovat“ a začít hrát naší hru. Pevně věřím, že pokud ji budeme hrát, tak o víkendu se nám podaří vybojovat všech 6 bodů.

Soupiska Warriors Brno: Frgál(Horák) - Mareček, Hamřík, Gryc, Berka, Mlčoch, Brokeš, Novotný, Láryš, Zelinka(C), Staněk, Milotinský, Dočekal, Raušer, Ryšánek, Heinrich.
Branky: 1. Mareček(Heinrich, Gryc), 2. Mlčoch(Hamřík), 3. Ryšánek(Raušer, Láryš), 4. Dočekal(Hamřík), 5. Mlčoch, 6. Milotinský(Mlčoch)
Konečný stav: 6:5 HC Uherské Hradiště
Odehráno: venku, 22.02.2020 od 17:15 hodin