Reporty jsou ready!

Poslední únorový víkend je za námi a s ním i další zápasy!

'JUN' - HC Bobři Val. Meziříčí - HCM Warriors Brno 7:5

Trenér

Vstup do utkáni nebyl špatný, dokázali jsme jít do vedení 2:0. Po druhém gólu jsme úplně přestali hrát, takže jsme dostali ještě před koncem třetiny gól. Druhá třetina byla snad nejhorší v sezóně. Tu jsme prohráli 4:0. Ačkoliv jsme třetí třetinu vyhráli, bohužel na body už to nestačilo, zbytečně jsme si nechali vzdálit první místo ve skupině.

Konečný stav: 7:5

Odehráno: 22.2.2023

'JUN' - HCM Warriors Brno - HC Frýdek-Místek 8:1

Trenér

Velmi těžké utkáni i z hlediska toho, že jsme dvakrát po sobě prohráli. Od začátku zápasu to vypadalo o hodně líp než zápas právě s Valašským Meziříčím. Takže to pro nás bylo velmi důležité vítězství a taková vzpruha do dalších zápasů.

Konečný stav: 8:1

Odehráno: 24.2.2023

'JUN' - HCM Warriors Brno - HC Bobři Val. Meziříčí 7:3

Trenér

Třetí zápas během týdne a opět s Valašským Meziříčím. Měli jsme jim co vracet za tu porážku z minula. Co se týkalo hry, tak první třetinu to nebylo ono, i když ji vyhráli 1:0. Druhá třetina nebyla o moc lepší, tu jsme dokonce prohráli 1:2. Na začátku třetí třetiny jsme měli dlouhou přesilovou hru 5 na 3. V té jsme dokázali dát dva góly a to bylo důležité. Tam se zápas zlomil a i díky právě dobře sehrané PH jsme třetinu vyhráli 5:1. Pro nás důležité vítězství, ale je velká škoda, že jsme je nedokázali porazit i před tím.

Tel. 736534955

Víme, kde nás trápí bota. Celý týden jsme se na dnešní zápas připravovali, bohužel jsme to nezvladli v první třetině, která byla strašidelná. Zastavili jsme to až o přestávce. Jsme na kluky pyšní, že to nazabalili  a druhou i třetí třetinu vyhráli. Zázraky se dějí jenom občas a dnes to nebyl ten den.

Konečný stav: 10:6

'DOR' - HCM Warriors Brno - Valašský hokejový klub 1:2

Trenér

Dneska jsme odehráli nadstandardní zápas s leaderem tabulky. Bohužel bez bodů - naše šance, které jsme měli, jsme nevyužili. Je před námi boj o udržení soutěže. Pokud budeme hrát tak jak dneska, tak nemám obavy, že bychom to nezvládli. Navíc by se nám pomalu měli začít vracet někteří z třinácti kluků, kteri jsou na marodce a zvýší tak konkurenci.

Konečný stav: 1:2

'8' - HC DYNAMO PARDUBICE - HCM Warriors Brno 7:1

Mgr. Karel Husák

Trenér

Tel. 732122081

Od začátku utkání jsme působili velmi ospalým dojmem. V podstatě nám nefungovalo vůbec nic se základních herních aspektů, které chceme v utkáních vidět. Nehráli jsme vůbec nohama, nebyli důrazní v osobních soubojích, nebyli kompaktní. Zatím nejhorší utkání z pohledu herního projevu. V utkáních bylo pár střídání, kdy jsme “chtěli” hrát, ale to je na každého soupeře velmi málo, natož na tak kvalitního jako jsou Pardubice. Naší hrou jsme soupeři vše moc usnadňovali. Soupeři gratulujeme k zaslouženému vítězství…

Výsledek je pouze číslo na tabuli. Podstatnější je, jak se prezentuji. Jak CHCI…”

Tel. 732698834

Do utkání s Hodonínem jsme vstoupili s chutí a díky dobrému pohybu, jsme taky rychle vedli. První třetina skončila rozdílem 4:1. V další části utkání, soupeř trošku srovnal krok a hrál se hezký hokej nahoru dolů. Od našeho prvního střetnutí v této sezoně, jde vidět, že naši kluci udělali obrovský kus práce. Nakonec jsme utkání kontrolovali a zaslouženě zvítězili.

Konečný stav: 8:6

'6' - HCM Warriors Brno HC KOMETA BRNO 1:10