Reporty z víkendu jsou tu!

Mladým bojovníkům se víkend úplně nezdařil, o to cennější je zhodnotit tyto utkání a poučit se pro příště - podívejte se právě na hodnocení našich trenérů.

'JUN' - HCM Warriors - Poruba 1:5

Do utkání jsme nastoupili se 14 hráči, i když soupeř přijel bez posil z Havířova, šel si svým důrazem a odhodláním za vítězstvím. Z naší strany špatně odehrané utkání bez bojovnosti, pohybu a stále se opakující chyby v obraně hře všech hráčů.. Po třetinách 0-2, 0-1 a 2-1 soupeř zaslouženě vyhrál.

Konečný stav: 1:5
Odehráno: 26.11.2021

'JUN' - HCM Warriors - Technika 3:6

Třetí vzájemné utkání vyšlo lépe soupeři a hned úvodní třetinu vyhrál 0 – 3. Už je to jak přes kopírák, kdy musíme po první třetině dohánět brankové manko. Ve druhé třetině jsme po brance A. Horkého na 1 - 3, dostali soupeře pod tlak, donutili ho chybovat a brankou D. Heinricha snížili na 2 – 3. Bohužel jsme tento stav neudrželi a do konce třetiny jsme ještě dvakrát nechali soupeře potrestat naše chyby a odskočit na 2 – 5. Ve třetí třetině jsme opět brankou A. Horkého snížili na 3 – 5. Za tohoto stavu jsme měli příležitost na vstřelení gólu, ale ve vyložených brankových situacích jsme nedokázali puk dostat do brány soupeře. V utkání jsme ukázali bojovnost chtít zvrátit nepříznivý stav, ale nemáme koncové hráče, který ze dvou šancí dá jeden gól. Na vstřelení gólu se nadřeme a manka z prvních třetiny už nedoženeme.

Tel. 736534955

Již před utkáním jsme hráče upozorňovali, že přijede mužstvo, které si zaslouží respekt. Do utkání jsme přesto vstoupili velmi profesorsky, možná jsme si po šňůře pěti vítězství mysleli, že to půjde samo. Soupeř tak byl první třetinu daleko agresivnější a hladovější po úspěchu.

V průběhu zápasu jsme pořád museli dotahovat- na 1:1, 2:2, 4:4, 5:5 a i 6:6. Bohužel sedmou branku jsme dostali tak jak vlastně většinu- Tři branky dostaneme z brejků po nesmyslném „pynčování“, při čtvrté  jsme soupeře do brejku vyslali sami při naší přesilovce a dvě branky jsme dostali z dorážek. Více nechám do kabiny. Máme před sebou poslední týden základní části, tak věřím, že nás dnešek nakopne zpátky do optimálního nastavení.

Konečný stav: 6:7
Odehráno: 27.11.2021

'7' Warriors - Přerov 5:7