Junioři prohráli v Ostravě s Porubou 4:2

Juniorům Warriors se nedělní domácí utkání proti Havířovu nepovedlo. I po vyrovnávací brance se domácímu týmu soupeře porazit bohužel nepodařilo a prohrál tak 4:2.

Utkání jsme začali katastrofálně, nebruslili jsme, soupeř byl u všeho dříve a zaslouženě šel do vedení. Od druhé třetiny jsme se trochu zvedli, hra se vyrovnala a odměnou nám byl srovnávací gól na 1:1. Bohužel jsme tento výsledek neudrželi do přestávky a ve 39. minutě jsme dostali branku. Ve třetí třetině jsme byli neukáznění, polovinu z ní jsme strávili poprávu na trestné lavici a to se pak těžko otáčí zápas. Zápas, který jsme si prohráli sami. Soupeř nebyl zase o tolik lepší, ba naopak, byl hratelný.

Soupiska Warriors Brno: Kašpar(Vystavěl) - Klimeš, Staněk, Rašovský, Mahdal, Sedláček, Vysloužil, Marčík, Bocián(C), Holotík, Karpíšek, Mudrych, Hrstka, Ludvík, Antoňů.

Branky: 1. Karpíšek(Sedláček, Mudrych), 2. Karpíšek

Dorostenci zklamali v Břeclavi. Prohráli 2:1

Dorost vyjel v sobotním dopoledne na utkání do Břeclavi, kde až do konce druhé třetiny byl stav 0:0. Ve 45. minutě se jako první trefil Jiří Láryš. Už se zdálo, že se podaří utkání ubránit, ale v 58. minutě začal za břeclavský tým řádit Tomáš Havelka, který během necelé minuty otočil celé utkání na 2:1.

Z Prostějova si o den později přivezli za stavu 4:2 všechny tři body!

O den později vyrazili dorostenci do Prostějova, kde chtěli vybojovat nejen pro svého trenéra z víkendu alespoň jedno vítězství. Domácí Jestřábi šli v první třetině do vedení na 1:0, jenže Warrioři se nevzdali a vývoj utkání přetočili na svojí stranu. Konečný stav - 4:2

trenér

Máme za sebou dva víkendové zápasy. Zatímco včera v Břeclavi byl výkon z naší strany katastrofální hlavně co se týče nasazení, obětavosti a odhodlání, dnes to bylo o něčem jiným. Nacházíme se teďka v takové fázi, kdy jsme dole a moc se nám nedaří, tak dneska jsme to nahradili tou bojovností a myslím si, že jsme zaslouženě vyhráli. Doufám, že se ty naše výkony začnou zase zvedat, ale je to taky o počtu hráčů a o konkurenčním prostředí, který prostě není a je to těžká práce, ale je to hlavně o tom, abychom dokázali ty kluky v takovém počtu nahecovat a abychom vyhráli.

Soupiska Warriors Brno v obou zápasech: Frgál(Hamřík) - Gryc, Berka, Mlčoch - Novotný, Láryš, Zelinka(C), Kolečkář, Milotinský, Hanák, Modl, Heinrich, Raušer(jen první zápas)

Branky v Břeclavi: 1. Láryš(Modl)

Branky v Prostějově: 1. Hamřík(Láryš), 2. Novotný(Heinrich), 3. Gryc(Modl), 4. Hanák(Novotný)

Osmá třída z Hodonína nepřivezla žádný bod

Hodonín doma nastřílel osmákům 10 branek. Domů si tak Warrioři nepřivezli bohužel žádný bod.

Zdeněk Valošek

trenér

Tel. 603339072

V první a třetí třetině se nám podařilo dodržovat stanovenou taktiku a také hra tomu odpovídala, ovšem v prostřední třetině jsme totálně selhali a soupeř toho dokonale bohužel využil.

Soupiska Warriors Brno: Kos, Procházka, Vítek, Střeštík, Žižka, Mayer, Kostlán, Bílý, Kunc, Wolf, Baláž

Branky: 1. Kostlán, 2. Kunc, 3. Mayer

Konečný stav: 3:10

Deváťáci doma vyhráli

Deváťáci doma získali všechny tři body! V bitvě na Úvoze vyhráli nad Přerovem 4:1!

Dnes musím pochválit celý tým. Všichni kluci, včetně gólmana, tvrdě makali od začátku zápasu až do konce. Byl bych rád, kdyby takto vypadaly všechny zápasy v budoucnu.

Soupiska Warriors Brno: Kapuletý - Ludikovský, Jindra, Šlahora, Lička, Křípal, Kočka, Kolečkář(C), Podborný, Kučera, Řežucha, Hrazdíra, Drasal

Branky: 1. Kolečkář, 2. Řežucha(Drasal), 3. Řežucha, 4. Podborný

Sedmáci nezvládli závěr třetí třetiny

Sedmákům se bohužel nevydařil závěr zápasu, kdy byl stav vyrovnaný 5:5. Hosté z Přeprova dokázali rozhodnout utkání pouhých 12 vteřin před koncem a připsali si tak vítězství.

Mgr. Jiří Janák

trenér

Trenérská licence Studium A

Vedoucí sportovních tříd a trenér

Tel. 736534955

Bylo to utkání plné zvratů - vedení 2:0, následně prohráváme 2:4, aby jsme ještě 3 minuty před koncem vedli 5:4 a dvanáct sekund před závěrečnou sirénou dostali gól na konečných 5:6. My trenéři jsme zvědaví, jak se z dnešního dne dokážeme poučit.

Soupiska Warriors Brno: Motal(Hanzlík) - Urbánek, Rafaj, Baborovský, Holeš, Kubín, Brodecký, Šichtař, Procházka, Mráz, Slezáček, Janák(C), Dolník, Vašín.

Branky: 1. Janák(Kubín), 2. Slezáček(Šichtař), 3. Mráz(Kubín), 4. Slezáček(Janák), 5. Šichtař

Šestou třídu nemilosrdně rozdrtil Hodonín

Hodonín dnes na svém ledě deklasoval šestou třídu Warriors Brno, když v 60. minutách dokázal nastřílet nezvyklých 20 branek zcela bez slitování. Konečný stav - 20:4

Mgr. Karel Husák

trenér

Tel. 732122081

Jsou zápasy na které je lepší zapomenout, a tento je jeden z nich. Bohužel soupeř byl hned od prvních minut ve všech ohledech lepší. Nebyli jsme schopni zachytit rychlé tempo zápasu, dobruslovat hráče, a z toho vznikaly opakované přečíslení. Neorganizace v naší třetině a nedůraz před naší bránou nás stálo taky hodně branek.

Soupiska Warriors Brno: Valášek - Szalka, Tischler, Ryšánek, Coufal(C), Prokeš, Jančík, Slívko, Dlabáček, Kafka, Svoboda, Maloň.

Branky: 1. Coufal, 2. Svoboda(Prokeš), 3. Jančík(Kafka), 4. Kafka